Natalna karta dečaka sa Marsa

Sta mislite o ovoj podudarnosti i znacaju Marsa u njegovoj natalnoj karti (u konjukciji sa Merkurom, Uranom i Neptunom, u znaku vodolije...)
Born: January 11, 1996 (age 27 years), Volzhskiy, Russia
Mislim da astrolozi astrologije transsaturna na sve imaju odgovor.
A najljepše im je kad se, kao onda kad se pravi ručak,u sve udrobi Neptun i znak Vodolije.
I da odgovorim na pitanje.
Šta može da se misli o značaju Marsa u karti ovog momka ako ni ne znamo njegovu natalnu kartu? Pa onda ne znamo ni šta predstavlja Mars u toj nepoznatoj karti.
Znam samo iz položaja planeta jer Asc i raspored kuća nije poznat,da je Mars oštećen konjunkcijom sa Merkurom te da svakako nije jak.Svakako da je za ovog tipa bolje da njegovi lični faktori nemaju veze s Marsom obzirom na pomenutu oštećenost istog.

Šta može da se misli o značaju Marsa u karti ovog momka ako ni ne znamo njegovu natalnu kartu?
https://projectcamelot.org/boriska_astrological_chart.html
1701738388057.png

Mars oštećen konjunkcijom sa Merkurom
Toliko price o Marsu uz poklapanje istog sa planetama komunikacije i imaginacije (Neptunom) ne moze biti slucajnost.

Poslednja izmena od moderatora:
https://projectcamelot.org/boriska_astrological_chart.html
Pogledajte prilog 1458259

Toliko price o Marsu uz poklapanje istog sa planetama komunikacije i imaginacije (Neptunom) ne moze biti slucajnost.
Cijenim tvoj trud kao neko ko se bavi istim stvarima,mada nam je polazna tačka različita.
Dakle,ne potcjenjujem ovo što radiš ali ću iznijeti svoje mišljenje o ovom,bazirano na teorijama tradicionalne astrologije.
Mislim da je sva dječakova priča laž,da je izmišljena (ovo što dalje iznosim je objašnjenje moje pretpostavke)i da je ovaj dječak bio izložen sadržajima o kosmosu i konkretno Marsu,a bez roditeljske kontrole.Znam,a zna to još poneko,da je izdavačka djelatnost u Rusiji (tj nekadašnjem SSSR-u )gdje je rođen dječak bila izuzetno razvijena pa su slavili Gagarina i sve vezano za put u svemir.Bili su prva zemlja u svijetu koja je izvela put oko Zemlje,tj u svemir i vrlo lako je moguće da je ovaj dječak čitao slikovnice na tu temu ili mu je bio dostupan/nametnut TV program u vidu emisija o svemiru i ostalom vezanom za njega.Možda njega sve to nije toliko zanimalo koliko mu je moguće bilo slučajno dostupno,ne znam šta su roditelji po zanimanju i koliko su se bavili njim.Naglašavam,moja pretpostavka je da se ovo unošenje sadržaja o svemiru u njegov um dešavalo bez roditeljske kontrole.Plus što je lako u dječijem uzrastu da se nešto što se pročita/vidi kao činjenica uz učešće emocionalnog uma djeteta tj mašte iskrivi,tj na drugi način doživi od golih činjenica.Pa je lako i da iz takvog miješanja izađe jaka opterećenost uma tim pitanjima kao krajnji rezultat.
Zašto ovo kažem?
Prepoznajem u natalnoj karti dječaka nepovezanost racionalnog i emocionalnog uma što redovno daje sklonost strogo ličnom načinu zaključivanja,odnosno zaključivanje na bazi ličnog a ne objektivno realnog.Odnosno,prepoznajem upravo potencijal za krivo posmatranje činjenica što kao rezultat krivi i informaciju koju je dobio.Sposobnost govora je kroz Merkur na Asc jako izražena.Ali, Mjesec mu nije na dobrom mjestu.Mjesec je na mjestu strahova i stresa.8.znak od ascendenta je loše mjesto u kartii.
Poznato je da u astrologiji Mjesec upravlja sa prvih 4 godine života.Te godine ova natalna karta opisuje kao period stresa za dječaka.Rezultat ove 4 godine pokazuje i dispozitor Mjeseca,a taj dispozitor je Merkur.Pogledajmo tog Metkura.
Njegov Merkur je RETROGRADNI,u prividnom kretanju unazad.Dakle,jako oslabljen Merkur,i nalazi se na samom Ascendentu.Što ukazuje da će se ovaj i OVAKAV Merkur jako izraziti kod njega.Na uglu je,i to najjačem,pa će se tako i izraziti,jako.
Tik uz Merkur je Mars,i to dnevni Mars,koji je prirodni neprijatelj Merkura.Retrogradni Merkur će u svom kretanju naići na Mars,odnosno,Merkur se ne udaljava od Marsa (što bi bilo dobro za Merkur,udaljio bi se od neprijateljske planete).Ne.Merkur direktno ide ka Marsu što jako šteti Merkuru.Sve ovo govori da je emocionalni um dječaka izašao kao oštećen u prvim godinama života.Da li da napomenem astrološku doktrinu po kojoj od navršene 4.pa do navršene 14.godine života čovjeka njegovim životom upravlja baš Merkur?
Trebalo bi da su stvari jasnije.Onom ko želi da posmatra astrološke činjenice.

Back