Malla-Sllatka
Primećen član
- Poruka
- 581
Naime,sta me je navelo da otvorim temu,danas je u jednoj srednjoj, skoli u novom sadu koju pohadja moj dobar drug, uhapsen nastavnik,koji je 15-ogodisnjeg ucenika terao da se skine,oralno ga zadovoljava,jer ce,ako to ne uradi imati 1 iz njegovog predmeta......pa sad,sta vi mislite o svemu ovome i da li ste se nekad susreli sa nastavnikom-pedofilom?


. Al ovakav se retko gde moze videti.
