Nastavak razgovora o lažnim azilantima

Vesti Krstarice

Domaćin
Poruka
3.392
BEOGRAD, 16. maja 2011. (Beta) - Ministar unutrašnjih poslova Srbije Ivica Dačić izjavio je da će se ove i sledeće nedelje u Beogradu voditi razgovori sa evropskim zvaničnicima o rešavanju problema lažnih azilanata.

Dačić je novinarima u Beogradu rekao da u utorak u Beograd dolazi ministar spoljnih poslova Luksemubrga Žan Aselborn, a sledeće nedelje državni sekretar Belgije za pitanja emigracije i azila Melkior Vatle koji je uputio pismo Evropskoj komisiji zbog povećanog broja azilanata iz Srbije.

Ministar unutrašnjih poslova je kazao da će te posete biti još jedan dokaz dobre saradnje i izrazio očekivanje da vizna liberalizacija neće biti ugrožena.

On je istakao da se u Švedskoj, Novreškoj i Belgiji, prema podacima koji dolaze iz EU, beleži tendencija smanjenja broja azilanata.
 
Zanima me samo šta je sledeće? Mada već pretpostavljam, da se država pobrine da tim klošarima omogući najpozitivniju diskriminaciju ikada viđenu na svetu. Da im gradi stanove, oprema iste sa najmodernijim kućnim aparatima, daje posao i sve u tom stilu. A ti marvo koja radiš sedi i plači......
 

Back
Top