Nasmejane zene

Moje pravilo pri upoznavanju sa devojkom je- kada je pitam neko normalno i opusteno pitanje tipa kako si? A onda kaze nesto hiperaktivno i euforicno poput : Super duper, odlicno, he he he, evo sve je super u mom zivotu" Odmah kujem plan kako da se izvinem i nestanem sto dalje od nje (obicno te devojke su sasvim suprotno, kriju svoje emotivno stanje c-6 osmehom) To su emotivni frikovi. Nije zdravo ni za koga da se non stop smeje. A isto tako i one devojke koje u u fazonu : Ma uzas, mrzim svog gazdu na poslu, moje kolege su svi gadovi, moje drugarice su ku'ke i sl. Znaci samo osobe koje umeju da kazu jednostavno: Ok , nije lose, moze i bolje, kako je kod tebe....
 
Ако се смеје стално то онда нема добру позадину, то је особа која се или дрогира или је одлепила, и ја сам насмејан већи део дана, ал' ко ће да се кези нон стоп.
 
Imam ja školsku drugaricu - ma ona ne zna ništa drugo nego da se smeje. Sasvim slučajno se desilo da njenu stariju sestru poznaje i jako joj je dobra drugarica, moja žena. I ona tvrdi isto. Ženica se čak i sa njima međusobno posećivala i kaže da je cela ta porodica, šašava i nasmejana.

Da se baš od malih nogu redovno pamprče-malo teško.
 

Back
Top