Naslov u žutari: Miljana ide u ludaru

Soradze

Elita
Moderator
Poruka
17.211
O čemu bi žutare pisale, ako ne o temama koje obožavaju ljubitelji Mitrovićeve televizije...

Pa tako, danas stižu friške vesti:

SUD DONEO ODLUKU Kulići u suzama:​

"Miljana će šest meseci morati biti zatvorena na psihijatriji"​

Pomislih: Bogu hvala, počelo je!

Marko Đedović je dobio presudu u svoju korist po tužbi koju je još pre tri godine podneo protiv Miljane Kulić zbog nanošenje telesnih povreda.

Screenshot_38.png

Miljana Kulić ronila suze u emisiji
Suđenje Miljani Kulić je gotovo, a ona je, pored dve godine uslovne kazne, osuđena i na psihijatrijsko lečenje u bolnici zatvorenog tipa, istakao je Đedović.

Pre Marka i Jovana Tomić Matora dobila je presudu u svoju korist, ali novčanu naknadu koju joj je sud dodelio i dalje pokušava da naplati preko izvršitelja. Nakon uvreda i kleveta koje je Miljana nedavno izgovorila na Đedovićev račun u emisiji ‘Narod pita’, Marko je podigao još jednu tužbu ovog puta za naknadu štete.

Marko Đedović otkriva sve o Miljaninom lečenju
Foto: Ringier / Ringier
– U presudi stoji da Miljana mora da ide na psihijatrijsko lečenje, u ustanovu zatvorenog tipa, u zatvorsku bolnicu. Samo se čeka da sud u Rumi objavi presudu. Ponavljam, presuda je već doneta. Mislim da je izrečena i kazna uslovno dve godine i plus bolničko lečenje od šest meseci zbog počinjenog krivičnog dela. Sada ću tražiti i naknadu štete i tim parama pomoći nekom detetu da se izleči. Odlučio sam se na dalje gonjenje kako bi novac donirao, ali pare ću javno odneti, a ne da lažem kao pojedini kako su pare dobijene na kocki uplatili bolesnoj deci – rekao je Đedović i dodao:

Suđenje Miljani Kulić je gotovo, a ona je, pored dve godine uslovne kazne, osuđena i na psihijatrijsko lečenje u bolnici zatvorenog tipa, istakao je Đedović.

Blic preporučuje

MILJANA KULIĆ SE VRAĆA U ZADRUGU Otkrila tačan datum povratka: "Čeka vas neviđeno ludilo"

BILA KOD ZOLE, MOLILA DA SE VRATI U ZADRUGU - a evo gde se sad Miljana Kulić nalazi: "Nema lepšeg osećaja"

Miljana Kulić mora da ide na lečenje
Foto: Snežana Krstić / Ringier
Miljana Kulić mora da ide na lečenje
Pre Marka i Jovana Tomić Matora dobila je presudu u svoju korist, ali novčanu naknadu koju joj je sud dodelio i dalje pokušava da naplati preko izvršitelja. Nakon uvreda i kleveta koje je Miljana nedavno izgovorila na Đedovićev račun u emisiji ‘Narod pita’, Marko je podigao još jednu tužbu ovog puta za naknadu štete.

Foto: Ringier / Ringier
– U presudi stoji da Miljana mora da ide na psihijatrijsko lečenje, u ustanovu zatvorenog tipa, u zatvorsku bolnicu. Samo se čeka da sud u Rumi objavi presudu. Ponavljam, presuda je već doneta. Mislim da je izrečena i kazna uslovno dve godine i plus bolničko lečenje od šest meseci zbog počinjenog krivičnog dela. Sada ću tražiti i naknadu štete i tim parama pomoći nekom detetu da se izleči. Odlučio sam se na dalje gonjenje kako bi novac donirao, ali pare ću javno odneti, a ne da lažem kao pojedini kako su pare dobijene na kocki uplatili bolesnoj deci – rekao je Đedović i doda

– Doneta je presuda, samo treba da se objavi.

Screenshot_39.png

Komentari su fenomenalni!

https://www.blic.rs/zabava/kulici-u...rena-na-psihijatriji/vbyrhcn?strana=komentari

snif, snif...

Ne verujem,kakvi su to bi ih prosvetlilo,jer oni zele tako nest.Samo ovde da ih niko ne gleda.E to bi im smetalo.
Moj prijatelj, neuropsihijatar, mi je jednom prilikom rekao: "Svi su oni za ludnicu... i to dugogodišnju!"
A Mitrović se na takvima enormno obogatio... nije on baš tako lud kao što izgleda, hahahahah

Sekund svog života ne bih poklonila na ovo, ali izgleda da ću pokloniti ipak malo više od sekunda, ne gledajući, nego komentarišući.
Ne znam ko je Miljana, ne znam ko su ljudi koji učestvuju u priči, ne znam jer-ja za to nemam vremena, a trudim se da imam dosta slobodnog vremena. Dakle, od dosta slobodnog vremena ne bih odvojila ni mali deo da naučim ko su ti ljudi.
Aplaudiram Žeksu jer je od sra*a napravio neku priču i od sra*a zaradio, i sad... Žeks je biznismen. Žeks ima i druge aktivnosti, druge projekte... svideli nam se ili ne.
Ti kad traješ od početka 90'ih i nema ti kraja u 2023', to je ipak za poštovanje.
Plesao od politike do politike, simpatičan čovek, tera kosu, svira gitaru, ima ukusa i talenta za muziku, pređe od crvenih preko plavih, žutih... nema boja koju ne voli, ali je PINK...
Da li mi se dopada? Ne. Da li ga podržavam-Da, podržavam ga 100%.

Podržavam ga jer intelektualna elita ove države ćuti sve vreme. Nema je... svi otišli u podrum.
Who is the Boss?

Licemerje!
Neću da mi se na TV-u puštaju Zadruge, Ostrva ljubavi-o tome ništa???, Parovi-Parovi su ugašeni, da se zna...;
Piši!
Piši redakciji!
Adresu redakcije bilo koje televizije je lako pronaći.
Hajde nas, pola miliona da napišemo koliko smo više voleli onaj stari City Records, predstavljanje mladih pevača i umetnika, strane spotove i sl.!
Pola miliona poruka odjednom- i Žeks bi bio nešto like: "OK...maybe... I don't need this show! Biće na streamu, gde ćete da se dopisujete i mislite o Miljani i sličnima, ali... možda ne mora i na javnom kanalu!" :zcepanje: Yeah.... to je sve samo san.

Naravno...
Daj Bože da ode cela zadruga i elita zajedno sa Mitrovićem!
Ko će onda da zaluđuje masu? Onu malo gluplju... Koliko se stvarno ovakav program prati?

Ah naće se već neka dežurna budala...

Ovo je glupost ali šta zabavnog karaktera nije? Šta je pametno?

Ne branim ih nimalo ali svako od nas ima svoje gluposti koje ga zanimaju. Iako je ovo suvišno i zanimaju me koliko ih i branim, nimalo...

Hajde nas, pola miliona da napišemo koliko smo više voleli onaj stari City Records, predstavljanje mladih pevača i umetnika, strane spotove i sl.!
Jel ti stvarno mislis da je Zex dijabola izmislio muziku...? :P... ili tv? :p
Jel mozes biti iskrena makar jednom sa svojom pamecu i pamcenjem
i priznati da je rec o manipulatoru u dosluhu s hronicnim politicko-medijskim brejnvoshingom pomenutih kvaliteta sa ovih prostora? :) :cool:

Back