Naslov teme, pa ljubav brate sta drugo :)

Izvinavam se sto trolujem, eto! i koja bi mene ovako uzela! bolje se smejati tome nego ocajavati :D jer bolje privuci nasmejane devoke nego ocajne? :D haha
Zelim da rastem kako duhovno, tako i emocionalno psihicki i fizicki da me moja svest prosvetli, da budem svestan toga sta govorim devojkama i kako se ponasam
zelim da narucim jedno pivo prelepu devojku u uglu :)

Kakve ja privlacim devojke? :D
Samo ne daj boze ocajne jer ocajavam i ja, pa da me neka ne uzme iz ocaja da se ubije haha :sad2:


sa ovakvim stavom da se krecem?
 
Izvinavam se sto trolujem, eto! i koja bi mene ovako uzela! bolje se smejati tome nego ocajavati :D jer bolje privuci nasmejane devoke nego ocajne? :D haha
Zelim da rastem kako duhovno, tako i emocionalno psihicki i fizicki da me moja svest prosvetli, da budem svestan toga sta govorim devojkama i kako se ponasam
zelim da narucim jedno pivo prelepu devojku u uglu :)

Kakve ja privlacim devojke? :D
Samo ne daj boze ocajne jer ocajavam i ja, pa da me neka ne uzme iz ocaja da se ubije haha :sad2:


sa ovakvim stavom da se krecem?
Ne znam kakve privlačiš, a'l sad brate, zvučiš očajno!
Mnogo je tu drame,bzv.
Za početak startuj bilo koju,videćeš da je lakše nego što si umislio.
Kad sam sebe ograničiš, to je pola neuspeha.
 
Poslednja izmena:
Ne,kada kazem devojku mislim vezu. Naravno vezu.
Ali to mora da bude pre pocetka ng, mora!
bez obzira sto je vec sledece nedelje sve isto to mora da bude pre ng!

Nadam se da nisan takav prema devojkama da se naljute na mene???? i stooo?
Ovo za ng nema veze sa tim. tj baksuz sam ako pre ng ne budem imao dev necu ni vezu imati.
Zelim da privlacim nasmejane devojke, a ocajnice da nadju nekog, ne ne ne mene, dramim????
 
A i ne isplati se devojka tu oko NG, pa onda ajd je vodiš na zimovanje, pa neki izmišljeni praznici za zaljubljene, Dan Žena koji to nije, još ako joj je tu negde rođendan, pa ne mož da se šetate moraš da voziš/uzmeš taksi a gorivo skupo, akcize još veće, bankrot, bolje biti sam. I zavoji greju.
Uuu... gde ti ode? Pitanje je da'l bi pristala i da izađe na piće.Ako ovako "tupi"na dejtu,izgubiće se devojka" u vidu magle"!
 
Ne,kada kazem devojku mislim vezu. Naravno vezu.
Ali to mora da bude pre pocetka ng, mora!
bez obzira sto je vec sledece nedelje sve isto to mora da bude pre ng!

Nadam se da nisan takav prema devojkama da se naljute na mene???? i stooo?
Ovo za ng nema veze sa tim. tj baksuz sam ako pre ng ne budem imao dev necu ni vezu imati.
Zelim da privlacim nasmejane devojke, a ocajnice da nadju nekog, ne ne ne mene, dramim????
Pa kakve veze sad ima baš N.godina?Je'l fora što tamo idu svi sa curama, ne razumem? Da nije neka opklada, napr., šta znam?
Kako ćeš stvarno i saznati da'l je očajnica ili ne ako s njom ne izađeš?
 
Poslednja izmena:
Nova godina mi je veoma bitna iz vise razloga, znam da to nije nista specificno sutra je isto ponedeljak.
Ali zelim pre toga sto ceo svet ceka da nadjem devojku.
Kako ce se pre toga izgubiti??? Pre cega????
ne razumem???? objasnite????
pa nisam jbt psihopata jbt!!!
Ne dramim brate, ali covek treba da bude pozitivan? a sta je pesimista nego optimista sa iskustvom?
 
Nova godina mi je veoma bitna iz vise razloga, znam da to nije nista specificno sutra je isto ponedeljak.
Ali zelim pre toga sto ceo svet ceka da nadjem devojku.
Kako ce se pre toga izgubiti??? Pre cega????
ne razumem???? objasnite????
pa nisam jbt psihopata jbt!!!
Ne dramim brate, ali covek treba da bude pozitivan? a sta je pesimista nego optimista sa iskustvom?
To je stanje duha. Isto ti je i sa ženama. Razumem da je vreme da nađeš devojku, ali to bi trebalo da se prvo desi "u tebi", da ti to želiš, k'o što pčela reče. Ovako pod "presijom", ne ide.
Izvini, malo te zezamo, niko ne misli da si psihić.Opusti se... preispitaj sebe šta stvarno želiš trenutno i tako uradi.
 
Nova godina mi je veoma bitna iz vise razloga, znam da to nije nista specificno sutra je isto ponedeljak.
Ali zelim pre toga sto ceo svet ceka da nadjem devojku.
Kako ce se pre toga izgubiti??? Pre cega????
ne razumem???? objasnite????
pa nisam jbt psihopata jbt!!!
Ne dramim brate, ali covek treba da bude pozitivan? a sta je pesimista nego optimista sa iskustvom?
Ma iebes pozitivno pesimizam nikom ne gine,sto pre to bolje
 
Treba mi par saveta, jer hocu da imam devojku za novu godinul. Zelim. NIkad nisam imao devojku za ng, jos tri cetri meseca. Tj zelim da se bacim u te vode u ozbiljnu vezu.
Odnosno zelim samo da mogu da nadjem devojku, baksuz sam. Tj verovatno i nisam ali ni ne znam, ne znam da li na ovom forumu mogu pisati otvoreno ili da promenim nick, da?
Kako se danas to pronalazi? Najvise i najcesesce kako? pricajte mi svoja iskustva

Zaradiš pare. Imaš još fore, skoro 4 meseca. Imaš one ture, ljuštiš krompir po kruzerima. Pa ako nađeš nešto solidno, može oko 1500-2000 evra da se zaradi. Znači nek budeš 3 meseca, 3 puta 2000... Pa nije loše. Znam ja lika, radi u inostranstvu, kad dođe ovde da oglas da traži devojke da ih vodi na more. Ne bi verovao koliko njih mu se javi i to kakve ribe. To ti je ekstra.
Ali ne može... Nemaš ti to vremena do Nove godine. Treba da nađeš gde ćeš, dok središ papire, završiš kartu... Nema od ta posla ništa.
Pa ništa, izdrrkaj.
 
Pricam ja tako sa koleginicom, (ne spamujte temu molim vas...) Sa nekim se prijateljem dopisuje, i od jedamput ode napolje na telefon da prica sa njim sat vremena, kada se vreatila pitao sam je ko je to bio, ona kaze ma ovaj sa kim sam se dopivala, pitao sam je gde ju je upoznao kaze ona na fejsbuku, kako?
ma preko prijatelja prijatelja prijatelja, zar se moze i tako zapoceti veza?

Pazi, možeš ti da pokušaš sa FB. Ali, otprilike, u procentima izgledi su ti ovakvi -
10% su ti šanse da će ti bilo šta odgovoriti.
40% da će te skroz ignorisati. Bez odgovora, bez ičega.
50% da će skrinšotovati tvoje 2 poruke koje sadrže "ćao" i "odakle si" i objaviti na svoj zid u pokušaju da od tebe napravi smarača, silovatelja i perverznjaka a od sebe ribu i opaku zavodnicu i onda očekuj komentare od njenih 4588 prijatelja u stilu "hahaha neš jebbati" "hahaha kakav mučenik" "hahaha spaliti kiselinom dok se ne izlegne" "hahaha ubiti napasnika" i tako.... Pa ti ako hoćeš rizikuj, ono, 10%, lepe su to šanse.
 
E brate, na fb, nasao sam, ali kako nisam ozbiljan odma je rekla izvini moram ici. a bas simpa je, tako da sam je dodao za frendda i to bas extra riba, medjutim ja spadam u raznorazne kretene koji smaraju ribe koje glume da su nesto :D, hahaha a ove redovne uzivaju sa mnom koje su normalne
Mislim da je to zbog previse naacenih likova da me mesaju sa njima pa dok im neko kaze cao hahaha vidi ga jos jedan bolesnik hahaha haha onda lajkuju nesto stvarno nisu normalne, ili ja? :)

jusst need to seriosly to undersstand the life not too much seriosly that will be army on me maaaan :)
 
Kazu da prava ljubav sve pobedjuje?
Sta se desi kada se zaslepi od ljubavi misleci da je prava?
Ne postoji prava ljubav, to su mangupi izmislili da bi lakse dosli do one stvari.

Kao da i ne postoji ljubav na prvi pogled, jer sam takve ljubavi cesto nalazio i na autobuskim stajalistima.
Mozda se i vrati.
Da, sve je istina. A ja sam se uozbiljio? :))))
aaaa noram da castim :)
 
Kazu da prava ljubav sve pobedjuje?
Sta se desi kada se zaslepi od ljubavi misleci da je prava?
Ne postoji prava ljubav, to su mangupi izmislili da bi lakse dosli do one stvari.

Kao da i ne postoji ljubav na prvi pogled, jer sam takve ljubavi cesto nalazio i na autobuskim stajalistima.
Mozda se i vrati.
Da, sve je istina. A ja sam se uozbiljio? :))))
aaaa noram da castim :)
Svaka je prava, dok ne postane "prohujalo s vihorom"!
Ne beri brigu, kad te bude "nagazila prava" znaćeš.
 

Back
Top