Quantcast

Naslov teme, pa ljubav brate sta drugo :)

Poruka
3.919
ma i prodavacice su sve starije, sve iznad 50

Dolazim u neku radnju prvo sto jeste trazim da li i ima uopste devojaka tu, ako nema nista, ako ima. Predstavim se, dam joj sto kazete taj cvet ili cokoladu pitam joj za ime, i odem?
Pa zar to nije malo kretenski? Zar nije to malo kretenski,zar nije ko i svako sto radi da joj ne da nista i uzme broj telefona?

Manastirka

Aktivan član
Poruka
1.976
ma i prodavacice su sve starije, sve iznad 50

Dolazim u neku radnju prvo sto jeste trazim da li i ima uopste devojaka tu, ako nema nista, ako ima. Predstavim se, dam joj sto kazete taj cvet ili cokoladu pitam joj za ime, i odem?
Pa zar to nije malo kretenski? Zar nije to malo kretenski,zar nije ko i svako sto radi da joj ne da nista i uzme broj telefona?
Čekaj malo, batali ti cvet i čokoladu. To kupiš za prvi fejt, ako do njega uopšte dođe. Nego, kad ošacuješ neku prodavačicu,lepo na kasi platiš šta imaš i kažeš:"Zdravo.Kad ti se završava smena,je'l bi izašla sa mnom na piće"?Ako pristane na razgovor,popričaj kratko i ubrzo joj potraži broj telefona.
Možeš i da joj kažeš kako ti se već sviđa neko vreme.

MrNapokon

Veoma poznat
Poruka
14.762
Treba mi par saveta, jer hocu da imam devojku za novu godinul. Zelim. NIkad nisam imao devojku za ng, jos tri cetri meseca. Tj zelim da se bacim u te vode u ozbiljnu vezu.
Odnosno zelim samo da mogu da nadjem devojku, baksuz sam. Tj verovatno i nisam ali ni ne znam, ne znam da li na ovom forumu mogu pisati otvoreno ili da promenim nick, da?
Kako se danas to pronalazi? Najvise i najcesesce kako? pricajte mi svoja iskustva
Pa jednostavno: Budi sabanko. Znaci sarene fluo sportish patikice, uska kosuljica, fudbalerska frizurica, nabavi kollica i zraci prodornoscu. U fazonu da znas u kom grmu cuci zec, poznajes kljucne ljude koji zavrsavaju stvari, spreman da se pobijes, ali naravno da si u dubini duse zapravo nezan i osetljiv i pristupacan. A ako hoces ove malo "zrelije", zameni patikice sa glatkim cipelicama.

Poruka
3.919
Vrijem da priča sama dodke. Samo sada sto je svaka devojka globalizovana od strane interneta. Toga se bojim, da nije u nekoj sekti, bon stop su na tim društvenim mrežama. I ako jedna nije vidjela sliku koju je ova druga izbacila to mora da vidi, ne daj boze da pritisne onaj palac ko da stopira, a ubilo bi se kada bi nešto rekla dole gde ide.