Quantcast

Naslov teme, pa ljubav brate sta drugo :)

Poruka
3.919
Treba mi par saveta, jer hocu da imam devojku za novu godinul. Zelim. NIkad nisam imao devojku za ng, jos tri cetri meseca. Tj zelim da se bacim u te vode u ozbiljnu vezu.
Odnosno zelim samo da mogu da nadjem devojku, baksuz sam. Tj verovatno i nisam ali ni ne znam, ne znam da li na ovom forumu mogu pisati otvoreno ili da promenim nick, da?
Kako se danas to pronalazi? Najvise i najcesesce kako? pricajte mi svoja iskustva

Poruka
3.919
Pricam ja tako sa koleginicom, (ne spamujte temu molim vas...) Sa nekim se prijateljem dopisuje, i od jedamput ode napolje na telefon da prica sa njim sat vremena, kada se vreatila pitao sam je ko je to bio, ona kaze ma ovaj sa kim sam se dopivala, pitao sam je gde ju je upoznao kaze ona na fejsbuku, kako?
ma preko prijatelja prijatelja prijatelja, zar se moze i tako zapoceti veza?

Bambi

Iskusan
Poruka
6.047
Nemam FB vec nekih 7-8 godina, ali ako je sve isto kao i pre mozes da upoznas nekog. Pola mojih drugarica se tako smuvalo. Krene prica kao i na forumu. Komentari na neku vest, neki sadrzaj, pokrene se razgovor i dalje ide spontano.
Ja sam vise klasican tip. Tj. predlazem vecernje izlaske i staromodno startovanje. :)

bozicso

Obećava
Poruka
71
Nemam FB vec nekih 7-8 godina, ali ako je sve isto kao i pre mozes da upoznas nekog. Pola mojih drugarica se tako smuvalo. Krene prica kao i na forumu. Komentari na neku vest, neki sadrzaj, pokrene se razgovor i dalje ide spontano.
Ja sam vise klasican tip. Tj. predlazem vecernje izlaske i staromodno startovanje. :)
juce sam cito da je Dzenifer Lopez zapalila fejsbuk, bolje da prvo proveri da li su vatrogasci uspeli spasiti nesto

Poruka
3.919
Zar je globalizacija toliko otisla daleko da cak i ljubav pohranjuje?

Nisam nikog i nikada tako upoznao preko interneta, nema veze sto je to fejsbuk to je opet internet a internet je djubre, neeee????

Zar nema vise realnih upoznavanja???? To meni treba???? ne znam?

Npr, sta ja znam upoznas a i kladim se da se vise ljudi tako upozna, upoznas devojku iz prodavnice, kafica, bara ili restorana??
Znaci nikoga preko fejsbuka nisam upoznao i nikada! Upoznao sam podsredstvom ljude koji se tako muvaju ali zar fejsbuk?
Pa zar tu ne idu samo babe i dede i porodice sa decom????

Poruka
3.919
Pa ne mora odma telefon? i sto bih odma trazio njen telefon, kupovacu jos nesto u prodavnici??
I sta npr to nisam radio nikad, kada mi da njen telefon prodje nekoliko dana i pozovem je na pice? bukvalno?
i kako da trazim njen telefon? kada ni ne znam zenu, i da je opet znam ne znam kako bi uspeo da trazim njen telefon, da li treba par sala ili biti ozbljan, npr
ssta ja znam, one su tu da rade a ne da se muvaju, neee?

Bambi

Iskusan
Poruka
6.047
Pa ne mora odma telefon? i sto bih odma trazio njen telefon, kupovacu jos nesto u prodavnici??
I sta npr to nisam radio nikad, kada mi da njen telefon prodje nekoliko dana i pozovem je na pice? bukvalno?
i kako da trazim njen telefon? kada ni ne znam zenu, i da je opet znam ne znam kako bi uspeo da trazim njen telefon, da li treba par sala ili biti ozbljan, npr
Pa sta ces onda da radis? Cekaces da se opet slucajno sretnete u prodavnici?

Poruka
3.919
Pa sta drugo mogu da radim? kada je ona uvek u prodavnici uvek je tamo tako da svaki dan kupim po nesto? i valjda cu je upoznati, neee?
Sta drugo mogu da joj kazem nego samo da joj trazim telefon?? ej izvini imas li telefon tvoj hteo bih da imam??? ne daje telefon sigurno bi to rekla
i oko neke se teme na fejsbuku okupe? koje teme kada tamo ljudi se dopisuju? nne mogu ja da vidim sta ko tamo pise u privatnim razgovorima?

Manastirka

Aktivan član
Poruka
1.976
Sačekaj da završi smenu u prodavnici i pitaj prodavačicu da li želi da s tobom slavi N. godinu.
Pa sta drugo mogu da radim? kada je ona uvek u prodavnici uvek je tamo tako da svaki dan kupim po nesto? i valjda cu je upoznati, neee?
Neko vreme da...sačekaj da završi smenu u prodavnici, pa je startuj!