Nasilje u vezi, braku...

Toivonen

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
232
...da li ste nekada bili svedoci nasilja u vezi (ili braku), ili ste možda i sami doživeli...šta bi ste uradili da vam se to desi...uglavnom je češće nasilje muškarca nad ženom, al' pojave se ponekad i obrnuti slučajevi...
 
baj d vej, možda te spopadnu dve moderatorke da ti objasne da moraš da napomeneš da se gnušaš toga, jer može da ispadne da uživaš u tome da tučeš žene...misim...kad si se već drznuo da postaviš takvu temu...inače će da ti je zaključaju...:lol:
 

Back
Top