Nasilje u školi - šta činiti

Serafim 00

Veoma poznat
Moderator
Poruka
10.820
Pa u sustini ako te neko maltretira ocigledno da nije razuman tako da tesko baki
Ukoliko je dete u pitanju, zna da bude zbunjeno jer postoji trangeneracijski prenos obrazaca ponašanja, jer već gleda nasilnika u kući i smatra takvo ponašanje sasvim normalnim. Uglavnom je nasilje izraz bespomoćnosti deteta, čoveka kada ne ume argumentima da se suprotstavi...

Botaničar031

Aktivan član
Poruka
1.239
Ukoliko je dete u pitanju, zna da bude zbunjeno jer postoji trangeneracijski prenos obrazaca ponašanja, jer već gleda nasilnika u kući i smatra takvo ponašanje sasvim normalnim. Uglavnom je nasilje izraz bespomoćnosti deteta, čoveka kada ne ume argumentima da se suprotstavi...
Ili prosto je neko nenormalan pa trazi batine

Botaničar031

Aktivan član
Poruka
1.239
Odbrambeni mehanizam...jer ga nikada niko nije saslušao šta ima da kaže, pa smatra da nema svrhe govoriti
Ja sam ti naveo par stvari, sad tebrice neko nekad stvarno zasluzuje batine i sa ovim zavrsam diskusiju.
Svakako da nikoga nikad ne treba maltretirati ma kojim nacinom, zao mi je zbog sve dece koja to prozivljavaju.

Serafim 00

Veoma poznat
Moderator
Poruka
10.820
Ja sam ti naveo par stvari, sad tebrice neko nekad stvarno zasluzuje batine i sa ovim zavrsam diskusiju.
Svakako da nikoga nikad ne treba maltretirati ma kojim nacinom, zao mi je zbog sve dece koja to prozivljavaju.
Kao i ja tebi što sam navela par stvari sa druge strane...Tako da svaka priča ima dva kraja...

UltraVioletna

Iskusan
Moderator
Poruka
5.284
IMG_20220928_154357.jpg

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.