Quantcast

Nasilje problem...

adem_ks

Buduća legenda
Banovan
Poruka
33.618
Ja bih samo dodao nesto sto je ministar ocigledno zaboravio, nasilje na forumu. Zadnjih meseci, a mozda godina, na forumu ima toliko prostakluka, mrznje prema drugoj naciji, upotreba ruznih reci kada su u pitanju politicki neistomisljenici, da je to prosto van svakog praga tolerancije. Tragicno je da su po tome nekada bili poznati radikali, ali danas je razlika u ponasanju [pisanju] skoro izjednacena izmedju pobornika levice ili desnice.
Moje pitanje je: da li vam to smeta?

"Nasilje problem celog društva"
Izvor: FoNet

Beograd -- Ministar unutrašnjih poslova Srbije Ivica Dačić je izjavio da je nasilje problem celog društva, koji ne može samo policija da reši.
FoNet, arhiva

On je to izjavio povodom zahteva predsednika UEFA Mišela Platinija da se srpske vlasti obračunaju sa huliganima.

„Nisu potrebne poruke sa strane da shvatimo da je nasilje u sportu i uopšte u društvu zlo koje treba iskorenjivati, rekao je Dačić.

Ministar unutrašnjih poslova Ivica Dačić je rekao da je „pitanje da li sve strukture države žele da se na najozbiljniji način bore protiv nasilja“.

Dačić je rekao da je nasilje u sportu i oko sporta samo jedan segment nasilja u društvu i razvoja ekstremizma i da odgovornost, pre svega, snose političari i nosioci javnih funkcija, kao i mediji.

„Policija ne može zamenjivati politiku. Svi se sete da treba nešto uraditi kada dođe do nekog incidenta“, izjavio je Dačić.

On je ocenio da je stvaranje atmosfere netolerancije problem čitavog društva "i ne može ga rešavati samo policija".

Navodeći da je 5.000 policajaca bilo angažovano da bi u Beogradu bila održana Parada ponosa, Dačić je rekao da će policija ispuniti svoj deo posla i nastaviti sa aktivnostima vezanim za borbu protiv svih oblika nasilja i ekstremizma.

Prvi čovek UEFA Mišel Platini je prilikom jučerašnjeg sastanka sa predsednikom Srbije Borisom Tadićem upozorio da bi srpski timovi mogli biti diskvalifikovani iz evropskih takmičenja ukoliko ne bude sprečeno nasilje navijača.
http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2011&mm=02&dd=25&nav_category=12&nav_id=495222

zofr

Domaćin
Poruka
3.686
Sakupio sam donja cetiri posta, ovih dana, sa idejom da otvorim neku temu. Ali da ne bih otvarao temu, evo da ih postujem ovde. Nije uopste bitno ko ih je napisao, sto bih pravio reklamu takvim... ne znam kako ni da ih nazovem. Pa vi vidite ko sve postuje na forumu.

Odlična anketa...izgleda da ipak imamo samo 3 šiptarska kera među forumašima.

Само они у Лази Лазаревић и по сличним установама, ЛДП и Шиптарска гамад.

Pa i nama smeta 2 miliona pacova i bubašvaba na Kosovu i Metohiji, al ko nas pita...

Па стока, брате. Багра. Шиптарску расу бих да могу избрисао са лица земље. Не дао их Бог никоме.
Prvo moras da definises nasilje na forumu. Da li se radi o mentalnom nasilju ili o verbalnom deliktu. Ovo drugo je odavno ukinuto. Ostaje mentalno nasilje. Da bi se ono sprovelo potrebno je da te neko prisiljava na to. Ali ne, svi smo dobrovoljno na forumu, dakle nema ni mentalnog nasilja. Da li brines za one koji dobrovoljno posecuju forum?

Ako dokazes da postaoji nasilje na forumu, onda je gej parada takodje nasilje.

FataMorgen

Legenda
Moderator
Poruka
58.715
Ja bih samo dodao nesto sto je ministar ocigledno zaboravio, nasilje na forumu. Zadnjih meseci, a mozda godina, na forumu ima toliko prostakluka, mrznje prema drugoj naciji, upotreba ruznih reci kada su u pitanju politicki neistomisljenici, da je to prosto van svakog praga tolerancije. Tragicno je da su po tome nekada bili poznati radikali, ali danas je razlika u ponasanju [pisanju] skoro izjednacena izmedju pobornika levice ili desnice.
Moje pitanje je: da li vam to smeta?

http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2011&mm=02&dd=25&nav_category=12&nav_id=495222
Meni smeta mobing nad Srbima!:evil: Smeta mi bahacenje i agresivnost gosta koga je ugostio Srbin u svojoj kuci,a ovaj mu okupirao kucu i porodicu :evil: Smeta mi izivljavanje tog gosta nad domacinom :evil:

FataMorgen

Legenda
Moderator
Poruka
58.715
Sakupio sam donja cetiri posta, ovih dana, sa idejom da otvorim neku temu. Ali da ne bih otvarao temu, evo da ih postujem ovde. Nije uopste bitno ko ih je napisao, sto bih pravio reklamu takvim... ne znam kako ni da ih nazovem. Pa vi vidite ko sve postuje na forumu.

Pa i nama smeta 2 miliona pacova i bubašvaba na Kosovu i Metohiji, al ko nas pita...

Па стока, брате. Багра. Шиптарску расу бих да могу избрисао са лица земље. Не дао их Бог никоме.
E,ko je ovo kuckao pre Adema,ruka mu se pozlatila :D

AZTEC

Buduća legenda
Poruka
27.335

Kakve ima bilo kakav stav o shiptarima sa mrznjom,tolerancijom itd?

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.