Quantcast

Nasilje nad životinjama

.Gogilli.

Iskusan
Poruka
6.605
Ne mrzim ni jednu zivotinju ali smatram da se neki red mora znati.
Ako neko moze drzati psa u krilu u avionu onda neko drugi isto tako moze drzati macku. Neko treci uzece hrcka a ljubitelj ptica reci ce mene smiruju pticice i od aviona napravice se zooloski vrt. Ponavljam ne mrzim zivotinje ali imam strah od vecine pasa i avion gde bih prostor morala deliti sa psima zaobisla bih u velikom luku.
Iskreno nije mi uopste jasno da u avion sme tako nesto. u taksiju se zivotinja ne smeprevoziti a zamisli tek avion.

Poruka
22.736
Ne mrzim ni jednu zivotinju ali smatram da se neki red mora znati.
Ako neko moze drzati psa u krilu u avionu onda neko drugi isto tako moze drzati macku. Neko treci uzece hrcka a ljubitelj ptica reci ce mene smiruju pticice i od aviona napravice se zooloski vrt. Ponavljam ne mrzim zivotinje ali imam strah od vecine pasa i avion gde bih prostor morala deliti sa psima zaobisla bih u velikom luku.
Iskreno nije mi uopste jasno da u avion sme tako nesto. u taksiju se zivotinja ne smeprevoziti a zamisli tek avion.
Животиње иду у карго простор и у кавезима су. Тако је код нас.

ccaterpillar

Legenda
Poruka
51.396
koliko vidim da mu je u krili. Hoćeš da kažeš da sam sam slepa?
Ја читам шта си написала, јел ти хоћеш да кажеш да сам неписмен?
И како толики пас може да стане у човечије крило? Јел ти видиш да му је седиште поред надохват њушке и зуба?

Aruena*

Elita
Moderator
Poruka
21.453
Ја читам шта си написала, јел ти хоћеш да кажеш да сам неписмен?
И како толики пас може да стане у човечије крило? Јел ти видиш да му је седиште поред надохват њушке и зуба?
Ej, ja vidim sliku. Da li ti vidiš?
Šta sam ja to napisala?

ccaterpillar

Legenda
Poruka
51.396
Zašto?
Šta je ovaj pas nekom čoveku uradio?
Da li ti znaš nešto što mi ne znamo?
Чекај бре мало, шта је следеће, коњ у авиону на путничком седишту, "у рукама" власника? Змија отровница која никоме није ништа урадила? Медвед који је кренуо у тезгарење?

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.