Nasilje na koncertima (stara tema „Koncert EXPLOITED-a“)

milicaanchy

Veoma poznat
Poruka
14.844
Eto baba.. ipak sam te trebala prebiti u Irish pabu onda... :P

A ja ne mogu da verujem da vi zbog neke gluposti na forumu cekate 3 godine da se mlatite... Sigurno vam je zivot ispunjen..

Pa Leo je uvek imao bitna posla :mrgreen: :p
De ti mene da prebiješ kad si taka metiljava a ja velika debela
:D
u stvari mogla bi
samo mi trepneš okicama,ja se ošamutim i ti me oboriš :D

milicaanchy

Veoma poznat
Poruka
14.844
Madaaaa, oni Svedjani ili sta su vec bili bi ti sigurno proskocili u pomoc... :P
A ti uvek mozes da me isamaras... sisama :P

uuuuuf Šveđani!Već sam se uspalila.
Šteta što sam zaboravila reči kad mi je onaj prišao i pitao za letak :lol:
on dolazi pita a ja "AMMMMM?"
i on nešto brblja ja mu dam letak
vrati se kaže Hvala a ja samo "MMMMM"
:lol:
požuda mi pomutila mozak :mrgreen:

difrent from others...

Veoma poznat
Banovan
Poruka
12.942
ah bem vas bogate sto imade neta a ja na svakih 3 meseca...sta reci? ko zna zna.a ko ne zna nek stane u red...jes nije mozda po propisima i ostalo ali sto ces? ostante ciku ako necete po piicku...cak se i rimuje.i vidimo se.ko ima stoga da mi kaze.zna odakle duzme moj br mobilnoga...a ostalo ide u crnu hroniku...hehehe ali drago mi je sto se terecuju mozgovi na ovome...ko vas jebbe kad pijete kolu i cajeve. :cool:

Hells Bells

Aktivan član
Poruka
1.620
ah bem vas bogate sto imade neta a ja na svakih 3 meseca...sta reci? ko zna zna.a ko ne zna nek stane u red...jes nije mozda po propisima i ostalo ali sto ces? ostante ciku ako necete po piicku...cak se i rimuje.i vidimo se.ko ima stoga da mi kaze.zna odakle duzme moj br mobilnoga...a ostalo ide u crnu hroniku...hehehe ali drago mi je sto se terecuju mozgovi na ovome...ko vas jebbe kad pijete kolu i cajeve. :cool:

HAHAHAHAHAH volim i ja tebe :)

different from others

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
258
Jel se vazi noz u ledja na Beer Festu? o.O

koliko mi je poznato nije bilo u ledja :cool:

bajdvej ove godine je bilo sraanje od nasilja na bf za mene..
mozda zato sto nas je na one drekavce od goblina bilo dvajespetoro+ pomladak od 5-6 njih
pa realno ako si nekog krenuo da peglas posle drugog udarca su lesinari skakali na njega tkd nisi mogao lepo ni da ga priotvaras,,,
a sa druge strane za smrtnike bas se i nije pisala vesela bajka ako su se setili da puste mooda...

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.