Насер Орић и Рамуш Харадинај

ВОДКА

Iskusan
Banovan
Poruka
5.913
Питање за демократе, с обзиром да су наведена двојица злочинаца проглашени невиним пред Хагом, да ли и даље сматрате да Генерал Младић треба бити изручен Хагу? Волио бих да ми то мало појасните.
 
Питање за демократе, с обзиром да су наведена двојица злочинаца проглашени невиним пред Хагом, да ли и даље сматрате да Генерал Младић треба бити изручен Хагу? Волио бих да ми то мало појасните.

Mozda i njega proglase nevinim. Vazno je samo biti musko i dostojanstveno otici i braniti svoj stav.
Ili bolje reci stati iza svojih dela ili nedela.
 
A jel vazno to sto se selektivno odredjuje ko treba da stane iza svojih dela, a koga ljudi docekuju na aerodromu kad se pusti?!
To misliš na doček Biljane Plavšić poslije, izdržavanja kazne za ratni zločin. i odlazak po nju Aviona vlade RS-a koji se na račun poreznih obveznika održava pa i članova porodica nad kojima je izvršen zločin.
Krajnji je to bezobrazluk.
 
To misliš na doček Biljane Plavšić poslije, izdržavanja kazne za ratni zločin. i odlazak po nju Aviona vlade RS-a koji se na račun poreznih obveznika održava pa i članova porodica nad kojima je izvršen zločin.
Krajnji je to bezobrazluk.

Koliko pristalica je docekalo??? Razumem politicare, oni su gamad...ali kolika zver mozes da budes i ***** pa da docekujes kao obican gradjanin nekog iz Haga??
 
Naser Oric je isporucen Haskom tribunalu, i tu se zavrsava sva prica. To sto mu tuzioci nisu uspjeli dokazati ono za sto ga terete, nije nas problem.
Iako bi meni bilo svejedno i da su mu dokazali.

Па и не окривљујем ја Бошњаке за непоштеност већ хашки трибунал. Ратко Младић треба да иде у хаг, али тек кад насер Орић добије бар 20 година робије.
 
Па и не окривљујем ја Бошњаке за непоштеност већ хашки трибунал. Ратко Младић треба да иде у хаг, али тек кад насер Орић добије бар 20 година робије.

Pa Mladic je trebao davno jos da bude u Hagu, neka ode isto ko i Naser Oric.
Ako mu nista ne dokazu, sve ok.
 

Back
Top