нашег председника више цене они него ми ,зар т није срамота?

Poruka
20.637
Kako REUTERS nezvanično saznaje putem KOHA DITORE internet izdanja,u toku su veliki radovi na kopovima u severnoj Albaniji gde se vadi granit... Naime,ovaj granit ce biti iskorišćen za gradnju 3 velike statue Borisa Tadića,u Prištini zatim u Sarajevu i na kraju u Zagrebu.Zbog svog velikog doprinosa utemeljenju tri susedne države albanija je našla ovo kao skromno odavanje počasti pomenutom.

Takođe, REUTERS javlja da su građani Srbije počeli da sakupljaju fekalije kako bi i oni mogli podići sličan spomenik istoj osobi......



линк


 
Kako REUTERS nezvanično saznaje putem KOHA DITORE internet izdanja,u toku su veliki radovi na kopovima u severnoj Albaniji gde se vadi granit... Naime,ovaj granit ce biti iskorišćen za gradnju 3 velike statue Borisa Tadića,u Prištini zatim u Sarajevu i na kraju u Zagrebu.Zbog svog velikog doprinosa utemeljenju tri susedne države albanija je našla ovo kao skromno odavanje počasti pomenutom.

Takođe, REUTERS javlja da su građani Srbije počeli da sakupljaju fekalije kako bi i oni mogli podići sličan spomenik istoj osobi......



Ehh....Na kraju će sve više ljudi ceniti Tita:
On je za nos vukao belosvetske barabe, a danas te barabe nas natežu kako im volja!:lol:
 
Ležeš Mile... Lažeš kao pas...

Molim moderatore da promene naslov...

Mi Srbi volimo Tadića, a ne volimo masovne ubice!

U osnovi je to na mestu, ali isporučiti Ratka dok god mnogi smatraju da su Srbi počinili GENOCID je totalno debilski!
Trebalo je prvo naterati one kretene u Hahahaahgu da promene optužnicu, tj. usklade je sa zbivanjima na terenu!
 
Kako REUTERS nezvanično saznaje putem KOHA DITORE internet izdanja,u toku su veliki radovi na kopovima u severnoj Albaniji gde se vadi granit... Naime,ovaj granit ce biti iskorišćen za gradnju 3 velike statue Borisa Tadića,u Prištini zatim u Sarajevu i na kraju u Zagrebu.Zbog svog velikog doprinosa utemeljenju tri susedne države albanija je našla ovo kao skromno odavanje počasti pomenutom.

Takođe, REUTERS javlja da su građani Srbije počeli da sakupljaju fekalije kako bi i oni mogli podići sličan spomenik istoj osobi......



линк



Ахахаха....... то Миле........:super::super::super:............. :rotf:
 
Ležeš Mile... Lažeš kao pas...

Molim moderatore da promene naslov...

Mi Srbi volimo Tadića
, a ne volimo masovne ubice!

Не лупетај и не говори у множини - него само у своје име... а поготово што се из авиЈона види да ниси Србин......:cool: а ако којом грешком и јеси, сигурно ниси крштен.
 
Kako REUTERS nezvanično saznaje putem KOHA DITORE internet izdanja,u toku su veliki radovi na kopovima u severnoj Albaniji gde se vadi granit... Naime,ovaj granit ce biti iskorišćen za gradnju 3 velike statue Borisa Tadića,u Prištini zatim u Sarajevu i na kraju u Zagrebu.Zbog svog velikog doprinosa utemeljenju tri susedne države albanija je našla ovo kao skromno odavanje počasti pomenutom.

]

Hmmm... U Prištini i Sarajevu bi prvo trebali da podignu spomenike Titu, bez njega danas NE BI BILO ni tzv Kosova i tzv BiH!:lol:
 
Ne izdvajajmo samo Predsednika ....

Dinkic je zvanicno proglasen za najboljeg ministra ekonomije na svetu ... A Dacic za ,,Najjevropljanina ,, Evrope .....
Што у преводсу значи да ке Динкић највише урадио на уништењу српске економије, а Дачић на заштити диловања дроге, белог робља, заштити проморције културе уништења(хомосексуализма) и заједно са газда-Тадићем на траженом жртвовању најбољих.
 
Не лупетај и не говори у множини - него само у своје име... а поготово што се из авиЈона види да ниси Србин......:cool: а ако којом грешком и јеси, сигурно ниси крштен.

Mitice, brate rođeni, ajde što živiš u neznanju, nego što svojim neznanjem truješ forum...

Dakle, Srbi vole Tadića... Ja ih znam mnogo, mnogo.... A stide se Mladića, masovnog ubice.
 

Back
Top