Nase slike vol.2

Tu skraćenicu već imaju Radikali...:lol:
Nego, je l' vam se kad desilo da deca beže od vas po ulici? Meni jeste pre neki dan... zamalo da upadnem u depresiju...:confused:

Pa za njih i odgovara ovaj vas naziv...:lol:

Nije mi se to desilo...al mi se desilo nesto jos gore pre 2, 3 meseca...Dodje neki covek kod nas i sad kaze meni cale: Idi, nadji sestrinu sliku da pokazem drugu...I ja sad ono, prva koja je pri ruci ona maturska, ona napucana sva, a i lepa je devojka, realno...:D I ja tap, sliku, a lik: Jao, prelepa ti cerka...Pa pogleda u mene i mrtav 'ladan kaze: A bices i ti lepa kad porastes...:eek: :rotf:
 
Možda se pali na autoritete... sledeći put joj podvikni "Dobro veče"... i da vidiš kako gaće same spadaju...

- - - - - - - - - -

Pa za njih i odgovara ovaj vas naziv...:lol:

Nije mi se to desilo...al mi se desilo nesto jos gore pre 2, 3 meseca...Dodje neki covek kod nas i sad kaze meni cale: Idi, nadji sestrinu sliku da pokazem drugu...I ja sad ono, prva koja je pri ruci ona maturska, ona napucana sva, a i lepa je devojka, realno...:D I ja tap, sliku, a lik: Jao, prelepa ti cerka...Pa pogleda u mene i mrtav 'ladan kaze: A bices i ti lepa kad porastes...:eek: :rotf:

Ahahahahhaha....
E a meni redovno kažu kako mi je lepa sestra... svi... a u sebi a jaaaaa...
Pa kad vide moj smoren pogled budu u fazonu pa i ti si...:lol:
 
Pa za njih i odgovara ovaj vas naziv...:lol:

Nije mi se to desilo...al mi se desilo nesto jos gore pre 2, 3 meseca...Dodje neki covek kod nas i sad kaze meni cale: Idi, nadji sestrinu sliku da pokazem drugu...I ja sad ono, prva koja je pri ruci ona maturska, ona napucana sva, a i lepa je devojka, realno...:D I ja tap, sliku, a lik: Jao, prelepa ti cerka...Pa pogleda u mene i mrtav 'ladan kaze: A bices i ti lepa kad porastes...:eek: :rotf:

:rotf:
 
Pa za njih i odgovara ovaj vas naziv...:lol:

Nije mi se to desilo...al mi se desilo nesto jos gore pre 2, 3 meseca...Dodje neki covek kod nas i sad kaze meni cale: Idi, nadji sestrinu sliku da pokazem drugu...I ja sad ono, prva koja je pri ruci ona maturska, ona napucana sva, a i lepa je devojka, realno...:D I ja tap, sliku, a lik: Jao, prelepa ti cerka...Pa pogleda u mene i mrtav 'ladan kaze: A bices i ti lepa kad porastes...:eek: :rotf:
:rotf:

Meni se desilo u mesari kupovali drug i ja meso za roštilj, i mesar na odlasku nam kaže "Zbogom, momci" :zcepanje:
 
Krepto bi mogao staviti, on je uvek dobrodosao...

Nisam sliku stavio godinama ovde jer mi je to uvek ličilo na neki vid samopromocije al pošto si zamolila :malav:

lslslls.jpg
 

Prilozi

  • lslslls.jpg
    lslslls.jpg
    27 KB · Pregleda: 4
uh sto mrzim klasicne gitare joj jezim se na zvuk valjda me smoris e svi sa njima
inace sviro sam na kontrabasu cant stop sa sve slepom **** instrument kakv je a slep na njemu uhhh svrsavam eh da nije 1500 jura rado bi g akupio :P
 

Back
Top