Quantcast

Naše slike u Mozaiku 5 - dođite nam opet

Kiki_GNR

BUNTOVNA S RAZLOGOM
Poruka
408.500
Znam. Meni jako nedostaje. Ali toliko sam ih izgubila do sad, i svaki put kažem da neću više nikad da se vežem i opet....
Ali život ide dalje....
Žao mi je Red, znam kako ti je. Mama je htela da presvisne kad joj je prethodni mačak poginuo pre 3 godine. :zag:
U početku nije htela drugog mačka, brat joj stalno donosio...na kraju joj se uvukao pod kožu neki ulični mačak koji joj je
dolazio na vrata, i eto ga sad, slike su gore.

Little Redhead

Buduća legenda
Moderator
Poruka
28.406
Red, razmišljala sam šta je tu moglo da se desi pošto dobro poznajem i pse i mačke. Psi sigurno nisu namerno povredili mačku nego kad su videli da je uhvatila miša, možda su hteli da joj ga otmu i da su je tako nenamerno povredili.
Mislim da je to samo nesrećan slučaj. 😥
Ne znam, iskreno, ne mogu više ni da mislim o tome. Mislim, sve prolazi, voljeni dođu, nekad odu, znam samo da takvu mačku nikad više neću naći, neopisivo koliko je bio umiljat, blentav, mogla sam da ga nosim i držim kao bebu, znao je kad ga zovem da dođe iz polja, znao je da me čeka da se vratim iz vrtića, jedan od onih koji ti se uvuku pod kožu. Ali jbga, nema boljeg izraza sad osim jbga... :sad2:

Little Redhead

Buduća legenda
Moderator
Poruka
28.406
Хоћеш да кажеш да си пропустила моје лилаво љубичанствене наочаре :mmmm:
Е, па, ништа, ево ти кутија :rotf:
Pa ne znam sad, videla sam nove naočare kad si kačila, ali nisam čitala, tad sam samo gledala slike. :rumenko:

A ja imam crne nokte. Odnosno nemam sad, mesecima nisam mazala jer sam ih bila skroz uništila....

mina68

Buduća legenda
Poruka
35.735
Pa nisam valjda, samo ja ne čitam uvek sve, jednom ću ti objasniti i zašto, nekad samo odem na poslednju poruku i pogledam ako me neko citirao.
Hvaaala!
Ма, зезам се, бре, ја заборавим и шта сам јуче читала...
Подсети ме твој лак на она свемирска јаја...