Donji video prikazuje kako da instalirate aplikaciju na početni ekran svog uređaja.
Napomena: This feature may not be available in some browsers.
Znamo sta su. Udruzenje kvazi mafijasaVucic i SNS nisu drzava.
Ali Vucic i SNS su spremni na svaku vrstu izdaje da bi napunili svoje dzepove.
Srbija, Srbi.... to ih ne zanima.
Samo profit i ostanak na vlasti
kod nas sve tako mora plagijatorski 
Sto bi se bilo ko vracao iz bilo kog dela sveta ako je negde drugde izgradio zivot?Onda ces se vratiti iz Amerike ?![]()
?NamestenoA policija nije obezbedjivala skup
?
Mislim na skup, ne ovo oko demoliranja?Namesteno
Pitanje je sasvim legitimno s obzirom da se dotični bavi svesrdno politikom svakodneno lobirajući ovde na forumu promenu vlasti,samim tim iz toga proizilazi i pitanje kakvu ulogu to njemu igra u životu i da li realna promena na terenu njemu predstavlja mozda uslov za povratak ?!?jel to nemoguće?moguce je....Sto bi se bilo ko vracao iz bilo kog dela sveta ako je negde drugde izgradio zivot?
Idiotizam par ekselans
Budi srecan vidis da tebe malo stedimI ti ptičice sto lajkujes gluposti spadas medju takve![]()
ipak pamtim inbox 

Najverovatnije da je litijum u Srbiji samo sporedna stvar dok je bor primaran koga prema tvrdnjama ima u Jadru.Najveće rezerve litujuma u EU su u Francusloj
A oni kopaju u Srbiji.
Litijumski otpad trajno zagadi zemlju i vodotokove
Demoliranje. Njihovi ljudiMislim na skup, ne ovo oko demoliranja?
Potpuno nebitno.Najverovatnije da je litijum u Srbiji samo sporedna stvar dok je bor primaran koga prema tvrdnjama ima u Jadru.