Мидгард Серпент
Početnik
- Poruka
- 12
Hi!Svima.Svi
znamo kako je tesko uspeti pogotovo kad si iz ovog "siromasno-opustosenog" Balkana..Jel' neko ima blage koji
fakultet je za Astronauta/Radnika NASA-e bilo sta..Inace sta god ukucas na netu izbaci neke gluposti
..unapred hvalla!
znamo kako je tesko uspeti pogotovo kad si iz ovog "siromasno-opustosenog" Balkana..Jel' neko ima blage koji
fakultet je za Astronauta/Radnika NASA-e bilo sta..Inace sta god ukucas na netu izbaci neke gluposti
..unapred hvalla!
Moras biti konkretniji . Ne znam sta si ocekivao da nadjes i kako si trazio ali prostim kucanjem u google "how to work in NASA" dobijas informaciju iz prve ruke