Naša agencija za lekove "frizira" već istekli rok trajanja TAMIFLU-u!!!

Poruka
5.643
Neverovatno ali istinito, "lek" koji je proizveden 11.2005. i kojem je proizvođač odredio rok trajanja od tačno četiri godine, naša Agencija za lekove ladno prelepljuje i časti nas i sebe sa još ni manje ni više nego tri godine trajanja!!

Evo vam dokaz iz prve (moje) ruke, mrzelo me da odlepljujem novi rok trajanja da biste videli da ispod piše 11.2009. kao vreme isteka roka, ybg, posle će šipak da se proda :mrgreen::







Zvali su iz večernjih novosti da provere da li je ovo istina.

Tema bi mogla da stoji makar malo sama, pre nego što je zalepite.
 
  • Podržavam
Reactions: 27E
a svinja tomica aminov`o, zamisli


tomica forever milosavljevic je glibulja koja radi za interese farmaceutskih kompanija

u istoj evropi niko ne divlja oko hebenog svinjskog gripa a on je vec narodu nabavio povoljno vidi lepote "dzabe" vakcine

svi postaju test pacovi za farmaceutske kompanije

kakvi glibovi

a raja glupa i neinformisana ima pozuri po kuru zdravlja a dobice ******** kontrolisane bolesti i ko zna kakvo sve sranje nece im spakuju u to

a kad bace dovoljan zamah sa ispiranjem mozga medijima ima se to pretvori u prinudno vakcinisanje

lik je produzio uredbom trajanje lekova, lol, pa tako treba stark uredbom da produzi hebeni smoki nije greda moze josh koju dinu da lezi na polici :eek:
 
Neverovatno ali istinito, "lek" koji je proizveden 11.2005. i kojem je proizvođač odredio rok trajanja od tačno četiri godine, naša Agencija za lekove ladno prelepljuje i časti nas i sebe sa još ni manje ni više nego tri godine trajanja!!

Evo vam dokaz iz prve (moje) ruke, mrzelo me da odlepljujem novi rok trajanja da biste videli da ispod piše 11.2009. kao vreme isteka roka, ybg, posle će šipak da se proda :mrgreen::







Zvali su iz večernjih novosti da provere da li je ovo istina.

Tema bi mogla da stoji makar malo sama, pre nego što je zalepite.

SVAKI LEK PO ISTEKU ROKA TRAJANJA, MOZE DA SE KORISTI 3-6 MESECI, POSLE TOG DATUMA! NARAVNO ZAVISI KOJI JE LEK I U KOJOJ JE FORMI!
 
Pa sada da li je "convinient" ili ne, ali ovde gde ja radim, tako je!

da, tako je, niko nije porekao, samo se cudim koliko zelja za zaradom moze da napravi od ljudi stoku

i one istkle vakcine shto su onomad upucavali klincima isto spadaju pod uredbu ili nije greda ako se ne prime dobice nove nista strasno..

tako isto ovo nek im daju duple doze pokvarenih lekova da se bolje zgutaju za slucaj da tableta a) ne radi radice tableta b)

a ne! to je da se pomogne, ima se nije potroseno pa sto da se baci a ionako ide sezona sa kampanjom oko swine flu-a ima spiche sav tamiflu u regionu

iskreno zgadjen
 
Ne nego radim u drzavnoj bolnici u Becu, koja je ovde u gradu druga po velicini i ugledu posle AKH!

Па,рекао сам да радиш за мафију...Све болнице и државне установе су под контролом мафије,укључујући и фармацеутску.И то што ти правдаш овде је последица онога чему су те научили.

Најлепше је кад је човек самосталан и слободан.
 
Poslednja izmena:
...ebote koji si ti... Pa upravo zato ti i pisem da je samo 3-6 meseci po isteku roka, a ne 3,5 ili 7 godina! Ajd sad spali me na lomaci!

a moja zena blesava pa baca sve lekove iz apoteke kojima istekne rok

e nece ga majci vise, ima da opljunem po nalepnicama, prodavace se i bebelac iz prvog kontigenta pomoci EEZ
 

Back
Top