Nas (Srba) i Kineza ima tačno 1 354 000 000!!!

KOLEGA IVAN

Poznat
Poruka
8.216
A u oktobru će nas biti sedam milijardi, je*o te! :mrgreen:

NJUJORK - U oktobru će na Zemlji živeti sedam milijardi ljudi, a očekuje se da će nas 2100. godine biti čak deset milijardi, saopštile su danas Ujedinjene nacije.

Najveće povećanje broja stanovnika u narednih devet decenija biće zabeleženo u Africi, Aziji, Okeaniji i Južnoj Americi, kontinentima sa najvećim prirodnim priraštajem.




U ovom trenutku dve najmnogoljudnije države na svetu su Kina sa 1,347 milijardi i Indija sa 1,241 milijardi stanovnika.



Ovo je prva projekcija UN kretanja broja stanovnika na Zemlji koja se odnosi na kraj 21. veka.



Prethodna projekcija predviđala je da će 2050. godine na našoj planeti živeti devet milijardi ljudi.

link

Lepo ja kažem da smo mi i Kinezi najmnogoljudnije nacije na svetu. Kada se saberu svi Srbi i svi Kinezi zajedno nas ima čak milijardu i 354 miliJona, je*o te! Još kad toj ogromnoj cifri dodamo i Indijance, leeeeeeleeeeeeeeeeeeeee! :rotf:

Uskoro će biti:

NAS I KINEZA MILIJARDU I PO!!! :super:

Ne može nam niko ništa! :mrgreen:
 
Baronije,meni je profesor jos u skoli govorio da su radili neke procene tamo sezdesetih,da ce 2000. godine biti 12 milijardi ljudi,proseravanja cista...

Nisu pro*eravanja, jel vidiš ovaj sajt? Ovo ti je svetska statistika u realnom vremenu, i to na srpskom jeziku.

http://www.worldometers.info/sr/

Prvi podatak prikazan na ovom sajtu ti je ukupan broj stanovnika na planeti Zemlji tj. celokupna svetska populacija. Trenutna cifra ti je 6 milijardi i 921 milion ljudi a ta cifra se (kao i sve ostale) sve vreme povećava pa ti vidi!
 
A u oktobru će nas biti sedam milijardi, je*o te! :mrgreen:

NJUJORK - U oktobru će na Zemlji živeti sedam milijardi ljudi, a očekuje se da će nas 2100. godine biti čak deset milijardi, saopštile su danas Ujedinjene nacije.

Najveće povećanje broja stanovnika u narednih devet decenija biće zabeleženo u Africi, Aziji, Okeaniji i Južnoj Americi, kontinentima sa najvećim prirodnim priraštajem.




U ovom trenutku dve najmnogoljudnije države na svetu su Kina sa 1,347 milijardi i Indija sa 1,241 milijardi stanovnika.



Ovo je prva projekcija UN kretanja broja stanovnika na Zemlji koja se odnosi na kraj 21. veka.



Prethodna projekcija predviđala je da će 2050. godine na našoj planeti živeti devet milijardi ljudi.

link

Lepo ja kažem da smo mi i Kinezi najmnogoljudnije nacije na svetu. Kada se saberu svi Srbi i svi Kinezi zajedno nas ima čak milijardu i 354 miliJona, je*o te! Još kad toj ogromnoj cifri dodamo i Indijance, leeeeeeleeeeeeeeeeeeeee! :rotf:

Uskoro će biti:

NAS I KINEZA MILIJARDU I PO!!! :super:

Ne može nam niko ništa! :mrgreen:

Zaboravio si drzavu zelenih, njih ce biti od tih 9 bar 6 milijardi.... Evo u Beogradu devojke masovno pochinju da oblache sharvare, pre neki dan sam video jedno 7-8 primeraka na ulici....
 

Back
Top