Quantcast

NAS PRVI ZADATAK,IZGRADITI DOBRE ODNOSE,SA KOMSIJAMA...

Vec je postalo dosadno,neukusno i neizdrzljivo,stalno nategnuto stanje,sa drzavama sa kojima se Srbija
granici.Od kada sam ja rodjen,slusam te iste price,kako nas mrze ovi oni,stalno sa susednim drzavama imamo
neke razmirice.Nismo u stanju,ni da rascistimo,koje su granice ove nase zemlje.Moj Otac mi je pricao,da su isti
problemi,bili i kad je ziveo njegov Otac,i Otac njegovog Oca i...i tako preko stotinu godina.

Sta je to sa nama ? Kako nismo u stanju,da resimo probleme u svojoj "avliji".Narod je postao totalno apatican,
jer se nsita ne resava konacno.Mi smo stalno u nekom "rovitom" stanju.Nikako da se konsolidujemo.Pa nije
cudo,da nam na Izborima,konstantno,polovina stanovnistvane NE IZLAZI NA GLASANJE!

Zelimo da zivimo u drzavi,kao sto je Svajcarska.Da vesti iz politike,izlaze na zadnjoj strani dnevnih listova.
i to,na cetvrtini formata listova,kao sto je recimo u Svedskoj.Zasto je nama politika politika toliko zastupljena,
u svim medijima ? Mi se gusimo od tijh vesti iz politike.Nas:manikir: :manikir:obicne :manikir:gradjane,to ne
interesuje.Neka svako radi svoj posao,z:manikir:za koji je placen.Politicari neka vode politiku,a n:manikir:s ostale,
ostave,da radimo posao,za koji smo se skolovali.:worth:

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.