Наш председник уместо да каже оно што сте посејали у Србији сада жањите у Украјини он каже Русија се понаша као НАТО

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

nesko101

Elita
Poruka
18.168
Ауторска
Када си Председниче Србије попримио либерално понашање а радикално користиш по личној потреби нормално је да гледаш са западне стране а не са стране Србије која је доживела НАТО не тако давне 1999 године па да ти Српски народ ово опрости.
На изборима нажалост победиће Вучић само не дај боже и његов СНС са убедљивом победом јер знам да ће после све цене животних намерница бити као у Немачкој и Аустрији јер ће увести санкције Русији али ми нећемо имати плате као у ЕУ.Дакле биће социјалних немира а не мира и благостања како наш председник проповеда преко медија.
 
Poslednja izmena:
Ауторска
Када си Председниче Србије попримио либерално понашање а радикално користиш по личној потреби нормално је да гледаш са западне стране а не са стране Србије која је доживела НАТО не тако давне 1999 године па да ти Српски народ ово опрости.
На изборима нажалост победиће Вучић само не дај боже и његов СНС са убедљивом победом јер знам да ће после све цене животних намерница бити као у Немачкој и Аустрији јер ће увести санкције Русији али ми нећемо имати плате као у ЕУ.Дакле биће социјалних немира а не мира и благостања како наш председник проповеда преко медија.

Када је то рекао ?
 
Када је то рекао ?
Danas:

Predsednik Srbije prokomentarisao je danas da Rusi u svojim medijskim izveštajima o sukobu u Ukrajini koriste isti rečnik koji su –
SAD i zapadne evropske zemlje koristile prilikom izveštavnja NATO agresije na Srbiju 1999. godine.
Vučić je primetio, gledajući ruske medije, da oni koriste isti rečnik koji su američki i drugi evropski mediji koristili, navodeći da izgleda kao da se Rusi „igraju amerčkim rečnikom“.

„Kompletan rečnik koji je NATO koristio u agresiji protiv Srbije, Rusi danas, da li iz šale ili iz zbilje, ponavljaju iste reči.

Kako su oni govorili humanitarna katastrofa na Kosovu, tako Rusi sada kažu humanitarna katastrofa u Donbasu…
 

Та реченица и контекст који сте користили у тему , као и начин преноса изјаве новинара , су веома различити ..
 
Nesko je to stavio u naslov, nisam ja, ali da, zaista se Rusija ponaša kao NATO. To vam pišem sve vreme. Čak mi je palo na pamet da je neko od njegovih brojnih botova ovde to Vučiću i preneo.
 
Nesko je to stavio u naslov, nisam ja, ali da, zaista se Rusija ponaša kao NATO. To vam pišem sve vreme. Čak mi je palo na pamet da je neko od njegovih brojnih botova ovde to Vučiću i preneo.

Русија брани свој народ а НАТО то није радио .

НАТО је искористио Шиптаре на Косову да би окупирао српску територију и успостави своју базу, то је разилка пропагандисто зла и лажи .

Русија на својој граници брани сопствени народ !
 
Iako nisam Vucicev ljubimac,niti sam ukrajinski orijentisan,ali Rusi isto rade sta su nama NATO sile radile '99-e.E sad tu je podosta doprinela i provokacija Zelenskog,pretnjom NATO-a nad Rusima,pa sad prolazi kako prolazi.Jadan je narod i koji je otisao i koji je ostao.Politicare cim nesto zamrse treba odmah postreljati,a narod da zivi mirno i slobodno.
 
Русија брани свој народ а НАТО то није радио .

НАТО је искористио Шиптаре на Косову да би окупирао српску територију
и успостави своју базу, то је разилка пропагандисто зла и лажи .

Русија на својој граници брани сопствени народ !
Још само да не подржаваш Вучића и било би нормално.

Iako nisam Vucicev ljubimac,niti sam ukrajinski orijentisan,ali Rusi isto rade sta su nama NATO sile radile '99-e.E sad tu je podosta doprinela i provokacija Zelenskog,pretnjom NATO-a nad Rusima,pa sad prolazi kako prolazi.Jadan je narod i koji je otisao i koji je ostao.Politicare cim nesto zamrse treba odmah postreljati,a narod da zivi mirno i slobodno.
Када бирају кулец који удара по клавиру за боље и нису.
 
Iako nisam Vucicev ljubimac,niti sam ukrajinski orijentisan,ali Rusi isto rade sta su nama NATO sile radile '99-e.E sad tu je podosta doprinela i provokacija Zelenskog,pretnjom NATO-a nad Rusima,pa sad prolazi kako prolazi.Jadan je narod i koji je otisao i koji je ostao.Politicare cim nesto zamrse treba odmah postreljati,a narod da zivi mirno i slobodno.

Русија не ради ни слично ономе што је радио НАТО , Русија брани свој народ ..Народ Донбаса је осам година под гранатирањем , бомбама , убијањем .Осам година нико од западних медија се није удостојио да извештава о страдању руског народа на Донбасу .

Русија брани свој народ А НАТО је вршио агресију да биу нам срушио државу , опљачаио е и узео нам територију за своју базу .
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top