НАРОДНО А ПРИВАТНО ПОЗОРИШТЕ

Шта је требало урадити

  • Газдарица је требала саградити ПРИВАТНО ПОЗОРИШТЕ

    glasova: 0 0,0%
  • Тај који је приватизовао национализовано је национализовао приватно

    glasova: 0 0,0%
  • Зашто глумац и гости нису нашли неко мирниј еместо у Врању

    glasova: 1 33,3%
  • Путин би то све поставио на место

    glasova: 0 0,0%
  • да имамо Монарха проблема не би ни било

    glasova: 0 0,0%
  • идемо на Марс!

    glasova: 0 0,0%
  • надам се да ми је ово последња реикарнација

    glasova: 2 66,7%

  • Ukupno glasova
    3
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

AleksaJ

Buduća legenda
Poruka
29.531
Сведоци смо сталних сукоба око имовине.....

Остарели глумац , да ли или не, одгурује ... ошамари власницу кафића ..

Сопор око ниво адецибела у делу народнога који неко (не)народан доделио , национализовао национализовано

Свега има у сукобу ... Има и елемената Ејџизма ( популаран, ин и демократски назив за лaпот ( мит, измишљотина , клевета или заборављена напуштна реалност ) )

Савршен пример како јесте свако и нико у праву није ... а до праведности нико није ни прсмрдео

Уместо НАРОДНОГА .. можда је требало отворити, саградити ПРИВАТНО ПОЗОРИШТЕ па тамо отварати кафиће
 
Vidim da poznajete problematiku pozorišta u Beogradu, čak i neku vrstu ankete postavljate , naravno sa širim pogledom bačenim odozgo, pa vas molim da mi pojasnite malo bliže o čemu se ovde zapravo radi... ne vidim vaš stav, sve je haotično...
E, da! Da li vam je blizak svet pozorišta, pa ste tako upućeni u stvar?

Шта се десило зна само глумац и 'газдарица' ... Мада као у Рашомону .. свако има своју верзију ...

Моје је дубоко уверење да су све ове приче само димна зависа за

- 30% постотно повећање свих намирница по супермакетима и пијацама у задњих годину
- 10% постотно повећање станарина струја грејања у години
....

Апропо упућености. Ми смо само једна од многих ослепљених кокошака ....
 
Шта се десило зна само глумац и 'газдарица' ... Мада као у Рашомону .. свако има своју верзију ...

Моје је дубоко уверење да су све ове приче само димна зависа за

- 30% постотно повећање свих намирница по супермакетима и пијацама у задњих годину
- 10% постотно повећање станарина струја грејања у години
....

Апропо упућености. Ми смо само једна од многих ослепљених кокошака ....
Ne slažem se sa vama da smo mi "oslepljene kokoške"...ovo je baš "apropo upućenosti"... i ne deluje mi da je problem u dimnoj zavesi za poskupljenje...
 
Bilo bi lepo da čoveku jasno preneseš šta je povod sukoba , tj obe verzije, da bi se moglo diskutovati.

Hvala


' Платила сам закуп. Поштујем ограничење децибела. Плаћам свима порез ... да не спомињем рекет . да рекет .....Плаћам и особље .. све плаћам ....
Лако је вама глумити културу али грбачу никада нисте подметнули да радите, црнчите .. Само сте глумили .. глуматали ....
Одгурнуо .. ошамарио .. каква је разлика?. Дигао је руку !...Нећу тужити .. Нека ради шта хоће...тамо где може и где му дају
Ако му се није допадало немора , ниј еморао да долази.. Буни се што пијане по столу се мажу тортама... а долази ... Лицемер '

“ Никакав шамар није био. Била је бука, ужасна у бифеу, толика да нисам могао после представе да попијем пиће. У пет сати сам дошао да одиграм представу “Пут у Дамаск”, али било је толико бучно да нисам могао да седим, рекао сам им да смање мало, али нису хтели. Отишао сам, одиграо предстставу и вратио се. Попио сам безалкохлно пиво и замолио поново ту исту радницу коју сам замолио када сам долазио пре представе, да смањи буку. Они су играли по столовима, било је пијано друштво. Позвао сам власницу која је балерина у Народном позоришту па сам и њу замолио да смање музику, на шта је она рекла да ја у животу нисам зарадио те паре које је она дала Народном позоришту. Рекла ми је да она може да ради шта хоће, а ја њој да имам иста права као они”, '
 
' Платила сам закуп. Поштујем ограничење децибела. Плаћам свима порез ... да не спомињем рекет . да рекет .....Плаћам и особље .. све плаћам ....
Лако је вама глумити културу али грбачу никада нисте подметнули да радите, црнчите .. Само сте глумили .. глуматали ....
Одгурнуо .. ошамарио .. каква је разлика?. Дигао је руку !...Нећу тужити .. Нека ради шта хоће...тамо где може и где му дају
Ако му се није допадало немора , ниј еморао да долази.. Буни се што пијане по столу се мажу тортама... а долази ... Лицемер '

“ Никакав шамар није био. Била је бука, ужасна у бифеу, толика да нисам могао после представе да попијем пиће. У пет сати сам дошао да одиграм представу “Пут у Дамаск”, али било је толико бучно да нисам могао да седим, рекао сам им да смање мало, али нису хтели. Отишао сам, одиграо предстставу и вратио се. Попио сам безалкохлно пиво и замолио поново ту исту радницу коју сам замолио када сам долазио пре представе, да смањи буку. Они су играли по столовима, било је пијано друштво. Позвао сам власницу која је балерина у Народном позоришту па сам и њу замолио да смање музику, на шта је она рекла да ја у животу нисам зарадио те паре које је она дала Народном позоришту. Рекла ми је да она може да ради шта хоће, а ја њој да имам иста права као они”, '
Kome verujete? Balerini, ili Uzunoviću?
 
Po meni je pre ovo drugo....sistem je taj sto je od ovog naroda napravio idiote.

Imam utisak sve je počelo 90-tih i učenjem da ne postoji autoritet i jedinstvo.... sva ona vodanja naroda po ulicama, pujdanja da se Srbi konfrontiraju sa Srbima, što je izrodilo poraze, u porazima su svi krivi, kako da poštuješ onoga preko puta tebe kada znaš da nije "naklonjen" zajedničkoj borbi ... kako da poštuješ one koji beže od borbe ... bombardovanje je pokazalo kako izgleda kada je narod i država okrenuta sebi

Rovarenje unutar našeg nacionalnog bića ( uključuje i narode koji žive sa nama) stvara bahate konobarice , nadrndane žene, zle starce, bezobraznu decu ... sistem je tu samo nadogradnja .
 
Imam utisak sve je počelo 90-tih i učenjem da ne postoji autoritet i jedinstvo.... sva ona vodanja naroda po ulicama, pujdanja da se Srbi konfrontiraju sa Srbima, što je izrodilo poraze, u porazima su svi krivi, kako da poštuješ onoga preko puta tebe kada znaš da nije "naklonjen" zajedničkoj borbi ... kako da poštuješ one koji beže od borbe ... bombardovanje je pokazalo kako izgleda kada je narod i država okrenuta sebi

Rovarenje unutar našeg nacionalnog bića ( uključuje i narode koji žive sa nama) stvara bahate konobarice , nadrndane žene, zle starce, bezobraznu decu ... sistem je tu samo nadogradnja .
Jooj Natasa gde ti vidis nacionalno bice kod nas srba...jedan srbin sto partija.J*ebo i prodo bi se za sendvic samo da nije za dzabe.
 
Kome verujete? Balerini, ili Uzunoviću?

Верујем да је газдарица била пијана, а да је глумац стар ..... Истина никад није једнолична ....

Верујем да не треба људе стављати једне другима на главу ... трпати их хрпимице да стају едни другима на ноге ..

нити да треба се пењати другима по главама ....

Верујем да има места за све .. али нема за све једно место ....
 
Ljudi prosto nemaju meru i ne znaju granice ...

Da li je to problem vaspitanja ili sistema? Po meni pre ovo prvo.

Neko je sistematski razarao vaspitanje kao kategoriju, i sada ubiramo te plodove , što se odražava i na sistem.
Da li je covek po prirodi destruktivan ili je to proizvod sistema.
Ali ko je onda uspostavio destruktivni sistem.
Izgleda da je covek po prirodi destruktivno bice.
 
Kome verujete? Balerini, ili Uzunoviću?

Svako ima svoje razloge

Iz ugla balerine ona misli da tako treba, jer ne zna za drugačije. Šta ona zna šta je Narodno pozorište, nije je niko naučio, ili što je nagore možda i jeste da tako misli. Ona misli da to mesto služi njoj , jer je "valsništvo iznad svega"

Gospodin ima pravo da misli da je kafana u narodnom pozorištu mesto gde on treba da se odmori i da služi njemu
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top