- Poruka
- 10.509
Srbi a pogotovo Srpkinje drže do seksualnpg obraza, časti i morala i šta će reći aseksualni svet o njihovim spornim aktivnostima. Oni koji ne drže do ovih merila moralnih vrednosti obično budu na stubu srama objavljivanjem bezgaćnih slika po Kuriru ili Svetu. Press Alo Skandal takodje jedva čekaju, prestupnici nemaju šanse da se izvuku. A svi znamo da se to tada rasproda i onda svet uz jutarnju kafu na poslu i na porodičnom ručku pred familijom pokazuju razvratne besramnike jedno drugome. Dok vrte palčeve o činjenici da je neko uradio to gnusno delo za svaku javnu osudu, posramljenima se gubi svaki trag a dešava se da njihovi stariji članovi familije javno u sledećem broju kažu da osudjuju takodje.
A kako da ne osudjuju kad sada ceo svet zna da ta kuća neće moći da pokaže bračni čaršav posle svadbe? Kako sad da dokažu da je u kuću ušla časna i poštena ženska noga? Muškarcu u Srbiji je lakše on može da djipa na šta hoće ali žena ne sme da djipa do braka.To pogotovo znaju u srpskoj Holandiji - Nišu. Tamo ako nema bar malo kečapa na čaršavu posle svadbe svi će znati da je ONA jedna obična _______ kojoj samo _____ na pameti.
Drage forumašice i njihove majke, šta velite o ovome lepom srpskom običaju, tradiciji takoreći?
A kako da ne osudjuju kad sada ceo svet zna da ta kuća neće moći da pokaže bračni čaršav posle svadbe? Kako sad da dokažu da je u kuću ušla časna i poštena ženska noga? Muškarcu u Srbiji je lakše on može da djipa na šta hoće ali žena ne sme da djipa do braka.To pogotovo znaju u srpskoj Holandiji - Nišu. Tamo ako nema bar malo kečapa na čaršavu posle svadbe svi će znati da je ONA jedna obična _______ kojoj samo _____ na pameti.
Drage forumašice i njihove majke, šta velite o ovome lepom srpskom običaju, tradiciji takoreći?



da imam decu,da zivim kao covek,mirno,tiho,povuceno...



