gost 186661
Elita
- Poruka
- 24.166
U atrijumu Narodnog muzeja Srbije u utorak će, povodom dana te institucije, biti otvorena izložba “Blago kneževskih grobova”, izbor iz ogromnog arheološkog blaga koje naš najveći nacionalni muzej ima, a koji već 8 godina čeka na rekonstrukciju.
Najveći nacionalni muzej osam godina čeka na obnovu![]()
Zbog rekonstrukcije, Narodni muzej je od 2003. godine zatvoren za javnost a radovi još nisu na pomolu.
http://www.blic.rs/Vesti/Beograd/252567/Narodni-muzej-osam-godina-ceka-na-obnovu
Нема се у тзв. држави обећане будућности.

И то поред оних силиних милијарди стрмекнутих у просрбију после петог октобра.
О донацијама пријатеља излишно је и диванити.
Него да Вас приупитам,
колко је потрошено народних пара на разне промоције безалтернативног пут пута за тих 8 година?





