NARODE OTVORITE OČI !?

splav

Zainteresovan član
Poruka
264
Živim u jednom gradu koji se zove Nedodjija. Pre četiri godine beše to palanka a sada smo "GRAD". Da, u pravom smislu reči GRAD. Prvo nam republički nadobudni "političari" oduzeše status grada, a onda po nekim njihovim "novim kriterijumima" vratiše nam status grada. Narod srećan i zadovoljan:). Opštinska koalicija je bila sastavljena od osam partija. "Koalicioni partneri" su se grlili i ljubili dok nisu podelili funkcije i direktorska mesta. Posle toga, umesto da udruže snage i učine nešto za " svoj narod " na koga se često pozivaju oni krenuše u beskompromisnu " borbu " da udaraju klipove i zabadaju noževe jedni drugima u ledja. Sve je već vidjeno od kada zakucaše na naša vrata "demokratija i višestranački izbori".Zaboraviše šta su obećali narodu u predizbornoj kampanji. Narod zbunjeno gleda i pita se :" Koga smo to mi birali na izborima "? Ko nas to u naše ime predstavlja? Zar nemamo bolje ?
Narode, otvorite oči! Mi smo samo glasačka mašina. Četiri godine smo bili svedoci po ko zna koje obmane i prevare. Političari se sete naroda SAMO PRED IZBORE !!! Sve će oni uraditi da nas fasciniraju : slikaće se sa Marijom Šerifović, sa svim našim slavnim sportistima, kulturnim i javnim ličnostima(...samo da ostanu na vlasti. Vlast je slast koje se teško oni mogu odreći a posebno privilegija.
Moj grad Nedojija je prepoznatljiv po tome što je njegov predsednik opštine sa svojih nekoliko saradnika i tri dosledna koaliciona partnera dosta uradio za naš grad. Sada smo "GRAD"! Vratiše nam naš identitet i dostojanstvo. Sreća da nismo jedini.
Neko je davno rekao: " Kakav narod...takvi i političari ". Zato, otvorite oči jer ako ponovo izaberemo " pogrešne " onda nismo bolje ni zaslužili.
 
pa vidis da je kao negativan primer naveo smoriju erifovic... znaci glasam za cedu zato sto?

zato sto nije doveo nijednu licnost da ga podrzi jer misli da je to jeftino

naravno!!!
i što neće za ministre (vojske) dovoditi osvedočene neprijatelje, koji su bili spremni da "pragama" izadju na goloruki narod...i što je još gore, spremni su na tu funkciju da predlože, čak i onog ratnog zločinca mladića, ali naravno "ako to narod hoće"
pa sad vi vidite, da li ćete i dalje kroz život "širom ZATVORENIH očiju"
 
naravno!!!
i što neće za ministre (vojske) dovoditi osvedočene neprijatelje, koji su bili spremni da "pragama" izadju na goloruki narod...i što je još gore, spremni su na tu funkciju da predlože, čak i onog ratnog zločinca mladića, ali naravno "ako to narod hoće"
pa sad vi vidite, da li ćete i dalje kroz život "širom ZATVORENIH očiju"

Nego ce da povadi svoju bratiju iz zatvora i onda sa njima zajedno da vlada.
 
4 litre ulja , 10 konzervi mesnog nareska karnex , 15 jetrenih pasteta od istog proizvodjaca , 3 kila brasna i kilo secera , samo se prijavi u mesni odbor SRSa , e da i bedzeve za celu familiju ,siru i dalju :-D
malo li je na ovu skupocu
hehe sad znam sta mi je ciniti i kome da se javim, a ako dodje toma na vlast bolje da napravim stek konzervi i brasna u podrumu,zlu ne trebalo :mrgreen:
 
Kako mozes da kazes da je lupetanje,kad je opste poznata cinjenica da je saradjivao sa najvecim kriminalcima u ovoj zemlji!?

Ko? Čeda, ma jooook. Čovek se sastajao sa kriminalcima, to i ne krije, ali tamo nisu pravili nikakve planove, već onako su dobronamerno ćaskali o uticaju ugljen-dioksida iz fabričkih postrojenja na klimu i sličnim stvarima. :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 
Ko? Čeda, ma jooook. Čovek se sastajao sa kriminalcima, to i ne krije, ali tamo nisu pravili nikakve planove, već onako su dobronamerno ćaskali o uticaju ugljen-dioksida iz fabričkih postrojenja na klimu i sličnim stvarima. :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ne, nego, kako napraviti veliku srbiju, karlovac, bla bla bla, virovitica, a ujedno tom suludom idejom, masu mladog sveta poslati u rat ili u svet, pa se onda "baškariti" sam u njoj
 

Back
Top