НАРОД ЋУТИ.. МЕДИЈСКИ МРАК У СРБИЈИ..

Poruka
20.154
...ако сте били сада у граду...или ако сте у било ком месту Србије
били овог тренутка на улици, (након хапшења српског хероја Младића)
могли сте да осетите неку чудну ТИШИНУ!!!

У Београду, полиција не дозвољава да идеш у групи у којој је више од петоро људи,....
него оно ДВА по ДВА, па још да ставимо ЖУТЕ ТРАКЕ,
или можда црне.







"Што ћутиш, ћутиш, Србине тужни?

Крију ли се Срби у Србији?
Крију ли се Срби у свету?

Кажу да нас у отачаству има нешто мало више од осам милиона и да нас у свету, на свим континентима, има између три и четири милиона. Нема мора које расути Срби нису залили својим сузама и нема земље коју нису потрусили својим костима. Наша су гробља највећа, наш бол је најдубљи, Србе и данас прогоне са својих огњишта.
Што ћутиш, ћутиш, Србине тужни?
А Срби у овом судбоносном времену стварно ћуте. Ћуте у Чикагу - тамо их је, кажу, највише; ћуте у Сиднеју и Мелбурну, не оглашавају се у Бечу и Паризу, не јављају се у Бриселу и Женеви, у Јоханесбургу и на Новом Зеланду, умукли Срби у Лондону и Берлину...
Да имам моћ, позвао бих Србе широм света да бране своје достојанство и посведоче оданост отаџбини. Рекао бих: Срби, ма где живели, изађите на улице, на тргове, зауставите саобраћај, ухватите неког пролазника за руку, додирните му раме, загрлите га братски и упитајте: умире ли савест човечанства? Може ли свет да буде спокојан, да гледа како један мали народ прогоне, убијају, отимају његову земљу? И то усред цивилизоване и демократске Европе!
Замислите, за тренутак, када би, рецимо, у Француској оних пет милиона дошљака из арапских земаља почело да истерује своје домаћине из њихових домова, да силују њихове кћери, да пале њихова поља, да руше њихове храмове, да отимају њихову имовину. Замислите када би дошљаци заузели пола Париза или неку област у Француској, прогласили себе већинским народом и на туђој земљи створили неку своју независну државу! Било је ових дана жестоких притужби полиције и дошљака, било је паљења кућа и аутомобила, насртаја на француске грађане, али је полиција, на општу радост демократских земаља, све брзо смирила хапшењем и увођењем полицијског часа у крајевима у којима је избила побуна... То се на Косову и Метохији догађа читав један век: изгон Срба, убиства, рушење и паљење српских светиња. Колико год је у минулом веку Србија водила одбрамбене ратове, бранећи своју слободу и своју независну државу, толико су Шиптари били на страни њених нападача и окупатора! И сада би, уз помоћ и сагласност европских и светских моћника, на српској земљи, на српским костима и на срушеним и спаљеним црквама и манастирима, да створе своју независну државу!
Узалуд ћемо тражити одговор на питање има ли ишта савесно у свету.
Што ћутиш, ћутиш, Србине тужни?"
 
Poslednja izmena:
...ако сте били сада у граду...или ако сте у било ком месту Србије
били овог тренутка на улици, (након хапшења српског хероја Младића)
могли сте да осетите неку чудну ТИШИНУ!!!

У Београду, полиција не дозвољава да идеш у групи људи,
него оно ДВА по ДВА, па још да ставимо ЖУТЕ ТРАКЕ,
или можда црне.







"Што ћутиш, ћутиш, Србине тужни?

Крију ли се Срби у Србији?
Крију ли се Срби у свету?

Кажу да нас у отачаству има нешто мало више од осам милиона и да нас у свету, на свим континентима, има између три и четири милиона. Нема мора које расути Срби нису залили својим сузама и нема земље коју нису потрусили својим костима. Наша су гробља највећа, наш бол је најдубљи, Србе и данас прогоне са својих огњишта.
Што ћутиш, ћутиш, Србине тужни?
А Срби у овом судбоносном времену стварно ћуте. Ћуте у Чикагу - тамо их је, кажу, највише; ћуте у Сиднеју и Мелбурну, не оглашавају се у Бечу и Паризу, не јављају се у Бриселу и Женеви, у Јоханесбургу и на Новом Зеланду, умукли Срби у Лондону и Берлину...
Да имам моћ, позвао бих Србе широм света да бране своје достојанство и посведоче оданост отаџбини. Рекао бих: Срби, ма где живели, изађите на улице, на тргове, зауставите саобраћај, ухватите неког пролазника за руку, додирните му раме, загрлите га братски и упитајте: умире ли савест човечанства? Може ли свет да буде спокојан, да гледа како један мали народ прогоне, убијају, отимају његову земљу? И то усред цивилизоване и демократске Европе!
Замислите, за тренутак, када би, рецимо, у Француској оних пет милиона дошљака из арапских земаља почело да истерује своје домаћине из њихових домова, да силују њихове кћери, да пале њихова поља, да руше њихове храмове, да отимају њихову имовину. Замислите када би дошљаци заузели пола Париза или неку област у Француској, прогласили себе већинским народом и на туђој земљи створили неку своју независну државу! Било је ових дана жестоких притужби полиције и дошљака, било је паљења кућа и аутомобила, насртаја на француске грађане, али је полиција, на општу радост демократских земаља, све брзо смирила хапшењем и увођењем полицијског часа у крајевима у којима је избила побуна... То се на Косову и Метохији догађа читав један век: изгон Срба, убиства, рушење и паљење српских светиња. Колико год је у минулом веку Србија водила одбрамбене ратове, бранећи своју слободу и своју независну државу, толико су Шиптари били на страни њених нападача и окупатора! И сада би, уз помоћ и сагласност европских и светских моћника, на српској земљи, на српским костима и на срушеним и спаљеним црквама и манастирима, да створе своју независну државу!
Узалуд ћемо тражити одговор на питање има ли ишта савесно у свету.
Што ћутиш, ћутиш, Србине тужни?"

Баш чудно, оног кога карају макар стење...:think:
 
@Srbija024 upravo tako! Nit Ga mrzim, nit ga volim, smatram da je bio dobar General, da nije naredio zločine, ali ako je krv nek odgovara, ako nije nek dokaže... Ja verujem da je nevin...

kakav je to rat bez zlocina,po meni je kriv,ali ne samo on.tudjman ,izetbegovic,milosevic i svi ostali koji su pogazili zakletvu da ce cuvati i stiti svoju drzavu (SFRJ)-sve je to trebalo jos pocetkom 90-ih u zatvor.
 
...ако сте били сада у граду...или ако сте у било ком месту Србије
били овог тренутка на улици, (након хапшења српског хероја Младића)
могли сте да осетите неку чудну ТИШИНУ!!!

У Београду, полиција не дозвољава да идеш у групи у којој је више од петоро људи,....
него оно ДВА по ДВА, па још да ставимо ЖУТЕ ТРАКЕ,
или можда црне.







"Што ћутиш, ћутиш, Србине тужни?

Крију ли се Срби у Србији?
Крију ли се Срби у свету?

Кажу да нас у отачаству има нешто мало више од осам милиона и да нас у свету, на свим континентима, има између три и четири милиона. Нема мора које расути Срби нису залили својим сузама и нема земље коју нису потрусили својим костима. Наша су гробља највећа, наш бол је најдубљи, Србе и данас прогоне са својих огњишта.
Што ћутиш, ћутиш, Србине тужни?
А Срби у овом судбоносном времену стварно ћуте. Ћуте у Чикагу - тамо их је, кажу, највише; ћуте у Сиднеју и Мелбурну, не оглашавају се у Бечу и Паризу, не јављају се у Бриселу и Женеви, у Јоханесбургу и на Новом Зеланду, умукли Срби у Лондону и Берлину...
Да имам моћ, позвао бих Србе широм света да бране своје достојанство и посведоче оданост отаџбини. Рекао бих: Срби, ма где живели, изађите на улице, на тргове, зауставите саобраћај, ухватите неког пролазника за руку, додирните му раме, загрлите га братски и упитајте: умире ли савест човечанства? Може ли свет да буде спокојан, да гледа како један мали народ прогоне, убијају, отимају његову земљу? И то усред цивилизоване и демократске Европе!
Замислите, за тренутак, када би, рецимо, у Француској оних пет милиона дошљака из арапских земаља почело да истерује своје домаћине из њихових домова, да силују њихове кћери, да пале њихова поља, да руше њихове храмове, да отимају њихову имовину. Замислите када би дошљаци заузели пола Париза или неку област у Француској, прогласили себе већинским народом и на туђој земљи створили неку своју независну државу! Било је ових дана жестоких притужби полиције и дошљака, било је паљења кућа и аутомобила, насртаја на француске грађане, али је полиција, на општу радост демократских земаља, све брзо смирила хапшењем и увођењем полицијског часа у крајевима у којима је избила побуна... То се на Косову и Метохији догађа читав један век: изгон Срба, убиства, рушење и паљење српских светиња. Колико год је у минулом веку Србија водила одбрамбене ратове, бранећи своју слободу и своју независну државу, толико су Шиптари били на страни њених нападача и окупатора! И сада би, уз помоћ и сагласност европских и светских моћника, на српској земљи, на српским костима и на срушеним и спаљеним црквама и манастирима, да створе своју независну државу!
Узалуд ћемо тражити одговор на питање има ли ишта савесно у свету.
Што ћутиш, ћутиш, Србине тужни?"
Ne cute Srbi!Gde god progovore,Tadic i Djilas to odmah ucutkaju.Evo,ko ovde sme nesto protiv Tadica da kaze???????:evil::evil::evil:
 
Narod izrazava svoje misljenje - time sto se slaze sa onim sto vlast radi.

Da se podsetimo malo, ima nas ovde sa pamcenjem duzim od dva dana:

Februara 2008. su na KiM proglasili da su nezavisni.
Bilo je mitingovanja, ali najvise razbijanja Beograda. Broj dobrovoljaca za ratovanje - nula.
Maja 2008. su bili izbori - na kojima su pobedile proevropske snage.
Leto 2008. - uhvacen Karadzic.
Mali protesti.
Sada - uhvacen Mladic.
Sta da ocekujem? Nista. Mozda 1000 ljudi ovde ili onde.
Taj plan je ocigledno propao i svi to vide, osim par onih sto su im skupstinske fotelje omiljena pozicija.

Proevropske snage ce da budu za polovinu jace nego sto su sada, na izborima sledece godine.
Imacemo automobile iz Fijata, novi most u Bg, status kandidata... pa prakticno sve sta su obecali.
 
Narod izrazava svoje misljenje - time sto se slaze sa onim sto vlast radi.

Da se podsetimo malo, ima nas ovde sa pamcenjem duzim od dva dana:

Februara 2008. su na KiM proglasili da su nezavisni.
Bilo je mitingovanja, ali najvise razbijanja Beograda. Broj dobrovoljaca za ratovanje - nula.
Maja 2008. su bili izbori - na kojima su pobedile proevropske snage.
Leto 2008. - uhvacen Karadzic.
Mali protesti.
Sada - uhvacen Mladic.
Sta da ocekujem? Nista. Mozda 1000 ljudi ovde ili onde.
Taj plan je ocigledno propao i svi to vide, osim par onih sto su im skupstinske fotelje omiljena pozicija.

Proevropske snage ce da budu za polovinu jace nego sto su sada, na izborima sledece godine.
Imacemo automobile iz Fijata, novi most u Bg, status kandidata... pa prakticno sve sta su obecali.

Sve si skoro u pravu sem boldovanog....
 
Narod izrazava svoje misljenje - time sto se slaze sa onim sto vlast radi.

Da se podsetimo malo, ima nas ovde sa pamcenjem duzim od dva dana:

Februara 2008. su na KiM proglasili da su nezavisni.
Bilo je mitingovanja, ali najvise razbijanja Beograda. Broj dobrovoljaca za ratovanje - nula.
Maja 2008. su bili izbori - na kojima su pobedile proevropske snage.
Leto 2008. - uhvacen Karadzic.
Mali protesti.
Sada - uhvacen Mladic.
Sta da ocekujem? Nista. Mozda 1000 ljudi ovde ili onde.
Taj plan je ocigledno propao i svi to vide, osim par onih sto su im skupstinske fotelje omiljena pozicija.

Proevropske snage ce da budu za polovinu jace nego sto su sada, na izborima sledece godine.
Imacemo automobile iz Fijata, novi most u Bg, status kandidata... pa prakticno sve sta su obecali.

Очекујем ослобођење из овог мрака ,очекујем слободу а не још веће ропство ЕУ.Осим тога и овако Младић ништа не решава на реду је Косово ,па Нато пакт па рат са Русијом док све то не испунимо нема нама Европе.
 

Back
Top