Напредњак показао доказе: Ево како сам крао изборе за Вучића! Прете ми сандуком!

cickos

Zainteresovan član
Poruka
464
Direktna izjava clana sns-a prilikom nedavnog glasanja za promjene referendumskog cenzusa. Objasnio je u detalje kakvim podvalama i falsifkatima se sluzi sns organizacija prilikom glasanja. Samo on je tada ukrao 40 glasova. Hrabra i postena mlada osoba, uvucena u clanstvo ove kriminalne bande, kojem se preti smrcu ako progovori, odlucila je da javno objavi svoje iskustvo. Poslije ovoga svjedocenja moze se sa sigurnocu tvrditi da je vucicijeva sns stranka pokrala sve dosadasnje izbore i to sa velikim procentom.
Narode, pogledajte i ostavite komentare:

https://srbin.info/politika/napredn...-sam-krao-izbore-za-vucica-prete-mi-sandukom/

Poslednja izmena od moderatora:
e ali hrabra POŠTENA osoba a drmne 40 glasa 🤣🤣🤣🤣
Pa dobro bre ako je on pošten kakvi su nepošteni?
Mi sorabi smo komplet izgubili osecaj za dobro i zlo, istina laž, snaga slabost. Totalno smo otisli u k…
Neposteni ukradu 41 glas.

Joj, Diksi se upalio radar. :mrgreen:

Možda je ovo onaj gerila na tviteru.

@DJ 5ak

Hehe e to, verovatno u momentu kad je ovaj video okacen na YouTube njoj je zazvonio alarm da je probudi. :d

Inace kvota 1,10 da ce i ovaj lik ici okolo sa flasterom preko nosa. :d

Direktna izjava clana sns-a prilikom nedavnog glasanja za promjene referendumskog cenzusa. Objasnio je u detalje kakvim podvalama i falsifkatima se sluzi sns organizacija prilikom glasanja. Samo on je tada ukrao 40 glasova. Hrabra i postena mlada osoba, uvucena u clanstvo ove kriminalne bande, kojem se preti smrcu ako progovori, odlucila je da javno objavi svoje iskustvo. Poslije ovoga svjedocenja moze se sa sigurnocu tvrditi da je vucicijeva sns stranka pokrala sve dosadasnje izbore i to sa velikim procentom.
Narode, pogledajte i ostavite komentare:

https://srbin.info/politika/napredn...-sam-krao-izbore-za-vucica-prete-mi-sandukom/

‘Nevažno je tko glasa, već tko broji glasove’​

ako se ovako debilno kradu izbori onda su krive isključivo opozicione stranke koje nemaju kontrolore na izbornim mestima..
Vucic je kriminalizovao drzavu do u tancine. Tu ne postoji zakon, policija koja ga stiti, nezavisno sudstvo i sistem vrednosti. Malo tu neslozna i,a cesto i podkupljena pozicija moze sta da uradi. Dogorilo je do noktiju.

Back