Quantcast

Напредњаци кидишу на активисте СзС и не дају им да приђу грађанима

Bornemisa

Ističe se
Poruka
2.661
Ne znam da li si cuo za internet i drustvene mreze. Sve ono sto je mnogo slabije bilo rasprostranjeno do 2012. godine. Takod a i pored najsurovije medijske blokade dovoljno je da imas mobilni telefon i da se preko alternativnih izvora informiises, ako nisi zadovoljan kako postojeci mediji izvestavaju.
Dobra sala.

a bre Milun

Elita
Poruka
21.132
Ne znam da li si cuo za internet i drustvene mreze. Sve ono sto je mnogo slabije bilo rasprostranjeno do 2012. godine. Takod a i pored najsurovije medijske blokade dovoljno je da imas mobilni telefon i da se preko alternativnih izvora informiises, ako nisi zadovoljan kako postojeci mediji izvestavaju.
danas je prava demokratija. Ako ti se jedna istina ne svidja , potrazis na drugu istinu i zadvoljan si.
Ja kad procitam na netu da su ameri usli u Idlib ja oma potrazim drugu stranicu i procitam da su rusi usli u Idlib.........i to je za mene istina.
Inace da nije interenta ja uopste ne bih znao da na mesecu vec zivi kolonija od nekolko hiljada amerikanaca, da Putin dobija oruzje od vanzemaljaca, da je korona-virus nastala u Kini a ne u MI6-laboratorijama u Solzberiju................da je Srbija odavno u NATO a da to gradjani Srbije uopste ne znaju...........................

Konrad-19

Buduća legenda
Poruka
29.382
Haha pa dok su dosmanlije bile medijska blokada je bila najveca. Toliko su se osilili da su cak napravili slogan Nemate alternativu. Taj sljam nece doci na vlast nikada vise

Vučić je gostovao kod Bećkovičke koliko oćeš puta i solo, i Toma takodje.

A sad imate 600 PINK kanala pa opet duvate u kožnu frulu.

daco9633

Elita
Banovan
Poruka
15.915
Vučić je gostovao kod Bećkovičke koliko oćeš puta i solo, i Toma takodje.

A sad imate 600 PINK kanala pa opet duvate u kožnu frulu.
Ne lupaj, mafijaska hobotnica Djilas i Solak je to sve unistila. Istina je da sam gledao Vucica i Djilasa u duelu kod Olje ali tu se Vucic nipodastavao najgore. A ko sta duva rece izborni rezultati 😉

Bornemisa

Ističe se
Poruka
2.661
Naoružati narod, pa da vidimo ko će naređivati kome i ko će koga onda napadati
Kolega hteli ste reci nezavistan gazda koji obraduje svoju zemlju, ambari su mu puni, kao i stale i ostale pomocne prostorije, a iza vrata visi puska.
Za njega mozemo reci da ne zavisi od nikoga, takvog ne mogu uceniti, kupiti niti mu nametnuti misljenje. Prosvetljena aristokratija, plemstvo je samo nadgradnja i put ka uspesnoj zajednici.

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.