Quantcast

Napravih Aplikaciju za vreme

MisliM_StvaRnO

Primećen član
Poruka
719
Pozurio sam da popravim onaj "back button" sad izlazi iz aplikacije kada se 2x stisne back dugme.A kad vec ide update nek ide i GPS.

Malo je google zakomplikovao jer neda da se samostalno pokrene trazenje GPS kordinata kako sam planirao.Pa sam morao da zakacim funkciju na dugme u lokacijama.Ima mesta za unapredjenje GPS-a itekako.Za sad trazi lokaciju 10-ak sekundi ako ne nadje nista se ne desi pa je plan da ubacim obavestenje kako ne moze da nadje lokaciju,da se ukljuci GPS itd.
Ali sam pozurio sa update-om jer me je nerviralo ovo back dugme.

Commie

Buduća legenda
Poruka
38.568
Back 'dugme" gesture na A10 radi dobro samo u aplikaciji , kada pozelim na back sa pocetog ekrana app izadjem iz same app to ne moze , evo pogledaj video.
Mozes li to srediti za nas koji koristimo Android 10 na fonu ?!
Obicno u bilo kojo app to radi kada pozelim nazad ... bilo da je gesture sa leve ili desne strane ...

Da pohvalim GPS radi super , bio sam danas u Bgu , Pancevu, testirao.

MisliM_StvaRnO

Primećen član
Poruka
719
Back 'dugme" gesture na A10 radi dobro samo u aplikaciji , kada pozelim na back sa pocetog ekrana app izadjem iz same app to ne moze , evo pogledaj video.
Mozes li to srediti za nas koji koristimo Android 10 na fonu ?!
Obicno u bilo kojo app to radi kada pozelim nazad ... bilo da je gesture sa leve ili desne strane ...

Da pohvalim GPS radi super , bio sam danas u Bgu , Pancevu, testirao.

Trebalo bi da izlazi iz aplikacije kada se brzo stisne 2 puta back dugme.To sam uradio u zadnjem update-u.Primecujem da ljudi nisu navikli na taj nacin izlaska,moracu prepraviti.

Commie

Buduća legenda
Poruka
38.568
Da ima nesto lose u aplikaciji vec bi vristao telefon a i ne bi ti dopustio instalaciju iste.

Scanning and verifying over 50 billion apps every day

All Android apps undergo rigorous security testing before appearing in the Google Play Store. We vet every app and developer in Google Play, and suspend those who violate our policies. Then, Play Protect scans billions of apps daily to make sure everything remains spot on. That way, no matter where you download an app from, you know it’s been checked by Google Play Protect.

https://www.android.com/play-protect/