Napokon istina: Srebrenica, grad koji se morao žrtvovati. Armija BiH agresor

Watchman

Buduća legenda
Poruka
42.875
НОРВЕШКА ТВ: АРМИЈА БиХ ПРИКАЗАНА КАО АГРЕСОР

На норвешкој државној телевизији НРК приказани су документарни филмови "Град који се могао жртвовати" и "Трагови из Сарајева" у којима је Армија БиХ приказана као агресор у рату у БиХ, а Војска Републике Српске као жртва.


015049.jpg


У документарцима се говори и да је Војска РС бомбардовала Сарајево да би уништила терористе у њему, преноси сарајевска штампа.

Документарни филм "Град који се могао жртвовати" говори о Сребреници и Србе приказује као жртве, те оправдава њихове акције у том граду.

За све што се дешавало у Сребреници директно је оптужен тадашњи предсједник БиХ Алија Изетбеговић, а филм почиње изјавом бившег америчког предсједника Била Клинтона да ће, ако муслимани жртвују 5 000 људи у Сребреници, НАТО напасти српске војне циљеве.

Аутор филма Оле Флијум закључује да су, "од више од 8 000 страдалих Бошњака, око 2 000 убили дијелови српске војске, док су остали страдали у борбама".

У другом документарцу тврди се да су у БиХ обучавани терористи који су напали Америку 2001. године.
http://rtrs.tv/vijesti/vijest.php?id=39668


Istina polako ali sigurno izlazi na površinu.
Onu sramnu rezoluciju o Srebrenici treba hitno poništiti, a one koji su je doneli iskoristiti za kićenje terazijskih bandera.
 
Oko 3000 srpskih civila je ubijeno u srebrenickom kraju, to je jedini genocid koji je napravljen tamo, ubijani su svi i na najmonstruoznije nacine

VRS je leto 1995 odnela cistu vojnicku pobedu, 25 000 muslimanskih civila ostalo je na zivotu i bez ogrebotine

To sta im je vojska popushila , tja, bar su shvatili da se protiv vojske kojom komanduje general Mladic ne ratuje.
 
Oko 3000 srpskih civila je ubijeno u srebrenickom kraju, to je jedini genocid koji je napravljen tamo, ubijani su svi i na najmonstruoznije nacine

VRS je leto 1995 odnela cistu vojnicku pobedu, 25 000 muslimanskih civila ostalo je na zivotu i bez ogrebotine

To sta im je vojska popushila , tja, bar su shvatili da se protiv vojske kojom komanduje general Mladic ne ratuje.

nemogu vas sve rijeke ovog svijeta oprat, sve televizije, ni svi novinari... za vjeke vjekova biti će zapisano "GENOCID"
 
Hrvatu je svaki Srbin zlocinac samim tim sto postoji, a kad je rec o srpskom vojniku, taj je odmah kriv za genocid samim tim sto nosi uniformu, isto kao sto je ubistvo Srbina "domovinski odbrambeni rat" i nacionalni praznik

Od zombija i ne mozes da ocekujes nista drugo nego da krvav luta okolo u potrazi za novim zrtvama, kolju sve osim svoje vrste ...
 
Onda iz bijesa. Jer znamo kakva je presuda za oluju i bljesak. Još ako se krenu procesuirat zločini koje su napravili na teritoriji Republike Srpske neće ih oprati sve njihove rijeke i more zajedno.

Vec sam pre izvesnog veremena, na jednoj o d tema o Srebrenici, iznosila analize nemackih politickih ekperata o Srebrenici.
Oni jasno kazu, d aje "projekat Srebrenica", izmisljen u cilju prikrivanja Oluje, kao i tadasnjih manipulacija od strane USA i nekih zapadnih zemalja, oko ilegalnih naoruzavanja...
 
Vec sam pre izvesnog veremena, na jednoj o d tema o Srebrenici, iznosila analize nemackih politickih ekperata o Srebrenici.
Oni jasno kazu, d aje "projekat Srebrenica", izmisljen u cilju prikrivanja Oluje, kao i tadasnjih manipulacija od strane USA i nekih zapadnih zemalja, oko ilegalnih naoruzavanja...

I sve to polako izlazi na svjetlost dana. U ne baš tako dalekoj budućnosti u Hrvatskoj i Federaciji će morati da koriguju udžbenike istorije po pitanju zadnjih ratova. A to ih debelo nervira..
 
НОРВЕШКА ТВ: АРМИЈА БиХ ПРИКАЗАНА КАО АГРЕСОР

На норвешкој државној телевизији НРК приказани су документарни филмови "Град који се могао жртвовати" и "Трагови из Сарајева" у којима је Армија БиХ приказана као агресор у рату у БиХ, а Војска Републике Српске као жртва.


015049.jpg


У документарцима се говори и да је Војска РС бомбардовала Сарајево да би уништила терористе у њему, преноси сарајевска штампа.

Документарни филм "Град који се могао жртвовати" говори о Сребреници и Србе приказује као жртве, те оправдава њихове акције у том граду.

За све што се дешавало у Сребреници директно је оптужен тадашњи предсједник БиХ Алија Изетбеговић, а филм почиње изјавом бившег америчког предсједника Била Клинтона да ће, ако муслимани жртвују 5 000 људи у Сребреници, НАТО напасти српске војне циљеве.

Аутор филма Оле Флијум закључује да су, "од више од 8 000 страдалих Бошњака, око 2 000 убили дијелови српске војске, док су остали страдали у борбама".

У другом документарцу тврди се да су у БиХ обучавани терористи који су напали Америку 2001. године.
http://rtrs.tv/vijesti/vijest.php?id=39668


Istina polako ali sigurno izlazi na površinu.
Onu sramnu rezoluciju o Srebrenici treba hitno poništiti, a one koji su je doneli iskoristiti za kićenje terazijskih bandera.

Драго ми је да је бар некоме ПРОРАДИЛА САВЕСТ --- јер ово написано СВИ ЗНАМО СВЕ ВРЕМЕ... е сад, што су прави злочинци мЛого јаки и што им треба АЛИБИ ЗА ЊИХОВЕ ЗЛОЧИНЕ ПА МИ И ДАН-ДАНАС ТРПИМО ПОСЛЕДИЦЕ - ТО ЈЕ ДРУГА ПРИЧА...
 

Back
Top