Napeto u SNS-u posle fijaska na mitingu u Čačku

Napeto u SNS-u posle fijaska na mitingu u Čačku: Glišić „ribao“ Miluna Todorovića, nije sigurno da će ostati gradonačelnik i ako SNS pobedi​

U subotu je u Čačku, organizovan predizborni miting Srpske napredne stranke i njihovih koalicionih partnera, a skupu je prisustvovao i predsednik Srbije Aleksandar Vučić.

Iako se očekivalo da će sportska hala kraj Morave biti ispunjena do poslednjeg mesta i da će nešto više od 6.500 građana pozdraviti Vučića nakon žestoke borbe za nacionalne interese u Njujorku, to se nije desilo. Zapravo, sala je ostala poluprazna, a brojno stanje nisu uspeli da poprave ni ljudi koji su došli iz drugih mesta, odnosno iz Gornjeg Milanovca, Kraljeva, Guče i Ivanjice.

Zbog toga je predsednik Izvršnog odbora Srpske napredne stranke i novajlija u Nemanjinoj 11, Darko Glišić, po završetku mitinga održao sastanak sa kandidatom za gradonačelnika Čačka, Milunom Todorovićem.

Kako portal Nova.rs saznaje Todoroviću je saopšteno da ukoliko lista „Aleksandar Vučić – Čačak sutra“ ne bude osvojila 55 odsto na predstojećim izborima, on neće biti gradonačelnik već će to mesto popuniti neko drugi.

Takođe, prema našim saznanjima, prema poslednjim istraživanjima rejting te liste u Čačku iznosi deset procenata manje, odnosno 45 odsto.
https://nova.rs/vesti/politika/sazn...-da-ce-ostati-gradonacelnik-i-ako-sns-pobedi/

Eto, nije ni njima lako. Treba nahvatati hiljade ljudi za miting inače ode glava. Mislim fotelja. Mada to je njima isto.
Đe je ba' zapjelo?
Razvukli izbore na različite datume da bi mogli da sele svoje državne uhljebe=glasače od opštine do opštine.
Naprdna kriminalna banda!!!
Oni nemaju ni 30% podrške čačana.

Ima li neko ko misli da ce Vucic izgubiti izbore uskoro? On ce vladati jos dugo, dugo, koliko bude ziveo... Ne bih da dajem konkretne procene, ali minimum jos 20 godina... Onda ce se ponovo desiti onaj kratki period nase istorije kada cemo se ostaviti nacionalisticke politike i preci na gradjansku, ali to je uvek zanemarljivo i bez uticaja, to je vise kao kratak period konsolidacije nacionalistickijh frakcija.. Dakle ne racunajuci taj kratak period, naslednik na kormilu zemlje bice prva zena predsednik Milica Zavetnica....Ona jedina moze da parira u demagogiji i ona je jedina pravi naslednik te politike...(prvo ce na premijersku funkciju)
Kroz te nase razne periode prestizale su nas mnoge zemlje u ekonomskom smislu, nekada su to bile Ceska, Slovacka, Poljska, Madjarska, a nakon ovih dvadesetak godina firme ce nam kupovati Rumuni i Bugari, a mi tamo ici na rad...
Za dobro svih nas nadam se da nisi u pravu, ali opet, nažalost lako je moguće da jesi.
Doduše ja verovatno neću doživeti da to i vidim.

Srbija nije samo imala civilni rat, nadam se da i nece... Ova 3 dana koliko sam malo gledao TV sam zahvalan Bogu na Netflixu i internetu. Koje je ono ispiranje mozga na TV-u.

Najjaca je reklama kad neki tinejdzeri igraju cities skylines igricu pa podizu plate i penzije i kao igraju tu igricu u multiplayeru :zcepanje:

Ili kako se hvale sto je rodjeno 60.000 beba :zcepanje: 2012. je rodjeno 67.000 beba sto znaci da imate pad glupani haha.

Misliš uhvatili su ih u trenutku dok su gledali u Đilasovu sliku? :lol:
Ne, nego se niko ne ceri non stop, niti je to moguće. Svako neko nekad napravi i facu koja izgleda ,,neveselo".
E taj momenat NDH1 je isekla, i sad kažu ,,evo Vučić je nezadovoljan i neveseo, jer će izgubiti u Čačku".
A zapravo, prava istina je da će SNS i Gospodin Vučić odvaliti oporbu u Čačku. ;)

Ima li neko ko misli da ce Vucic izgubiti izbore uskoro?
Ja znam da će pobediti. Čak šta više, da se ja pitam, ja bih dao da Gospodin Vučić i SNS vladaju doživotno našom Dičnom Serbijom, iovako nema boljih od njih, a i zasto svake godine izbori, pa to košta ljudi moji.
On ce vladati jos dugo, dugo, koliko bude ziveo... Ne bih da dajem konkretne procene, ali minimum jos 20 godina..
Slažem se. To znači još 20 godina uspeha, prosperiteta i napretka Srbije i Srba.
Onda ce se ponovo desiti onaj kratki period nase istorije kada cemo se ostaviti nacionalisticke politike i preci na gradjansku, ali to je uvek zanemarljivo i bez uticaja, to je vise kao kratak period konsolidacije nacionalistickijh frakcija.
Nadam se da taj period nikada neće nastupiti i da će i nakon Gospodina Vučića, doći neki Nacionalni i Rodoljubivi Lider kakav je Gospodin Vučić.
Dakle ne racunajuci taj kratak period, naslednik na kormilu zemlje bice prva zena predsednik Milica Zavetnica....Ona jedina moze da parira u demagogiji i ona je jedina pravi naslednik te politike...(prvo ce na premijersku funkciju
Nije loša ideja.
Kroz te nase razne periode prestizale su nas mnoge zemlje u ekonomskom smislu, nekada su to bile Ceska, Slovacka, Poljska, Madjarska, a nakon ovih dvadesetak godina firme ce nam kupovati Rumuni i Bugari, a mi tamo ici na rad
Ali smo zato mi, kroz period vladavine SNS i Gospodina Vučića prestigli sve njih i sad smo ekonomski tigar i glavne face u regionu!. ;)

Napeto u SNS-u posle fijaska na mitingu u Čačku: Glišić „ribao“ Miluna Todorovića, nije sigurno da će ostati gradonačelnik i ako SNS pobedi​

U subotu je u Čačku, organizovan predizborni miting Srpske napredne stranke i njihovih koalicionih partnera, a skupu je prisustvovao i predsednik Srbije Aleksandar Vučić.

Iako se očekivalo da će sportska hala kraj Morave biti ispunjena do poslednjeg mesta i da će nešto više od 6.500 građana pozdraviti Vučića nakon žestoke borbe za nacionalne interese u Njujorku, to se nije desilo. Zapravo, sala je ostala poluprazna, a brojno stanje nisu uspeli da poprave ni ljudi koji su došli iz drugih mesta, odnosno iz Gornjeg Milanovca, Kraljeva, Guče i Ivanjice.

Zbog toga je predsednik Izvršnog odbora Srpske napredne stranke i novajlija u Nemanjinoj 11, Darko Glišić, po završetku mitinga održao sastanak sa kandidatom za gradonačelnika Čačka, Milunom Todorovićem.

Kako portal Nova.rs saznaje Todoroviću je saopšteno da ukoliko lista „Aleksandar Vučić – Čačak sutra“ ne bude osvojila 55 odsto na predstojećim izborima, on neće biti gradonačelnik već će to mesto popuniti neko drugi.

Takođe, prema našim saznanjima, prema poslednjim istraživanjima rejting te liste u Čačku iznosi deset procenata manje, odnosno 45 odsto.
https://nova.rs/vesti/politika/sazn...-da-ce-ostati-gradonacelnik-i-ako-sns-pobedi/

Eto, nije ni njima lako. Treba nahvatati hiljade ljudi za miting inače ode glava. Mislim fotelja. Mada to je njima isto.
Đe je ba' zapjelo?
Uskoro ... nakon 2.6. iskreno se nadam da ce u vecini gradova tako da prodje "Vadikalsko nedonosce" ... da se samouniste i nestanu sa politicke scene

Ja znam da će pobediti. Čak šta više, da se ja pitam, ja bih dao da Gospodin Vučić i SNS vladaju doživotno našom Dičnom Serbijom, iovako nema boljih od njih, a i zasto svake godine izbori, pa to košta ljudi moji.

Slažem se. To znači još 20 godina uspeha, prosperiteta i napretka Srbije i Srba.

Nadam se da taj period nikada neće nastupiti i da će i nakon Gospodina Vučića, doći neki Nacionalni i Rodoljubivi Lider kakav je Gospodin Vučić.

Nije loša ideja.

Ali smo zato mi, kroz period vladavine SNS i Gospodina Vučića prestigli sve njih i sad smo ekonomski tigar i glavne face u regionu!. ;)
neka pobedi ali do ku.rca više izbori svaku godinu...

košta to previše ovaj narod. naročito inflacije posle...jer treba nadokanditi štampanje love masovno...

Najbolje je da Zakonski Proglasi Doživotna Vladavina Serbske Napredne Stranke i Gospodina Vučića i da ne trošimo više pare za besmislene izbore.
objasni mi vasingtonski sporazum. nemoj mi to preskačeš

mi priznamo jerusalim kao gl grad izraela, a za uzvrat dobijemo priznanje kosova od strane izraela ?

vidim juče spanija norveska irska , jerusalim priznaju za gl grad palestine. pa jel oni smeju protiv potpisa našeg vođe ???

objasni mi vasingtonski sporazum. nemoj mi to preskačeš

mi priznamo jerusalim kao gl grad izraela, a za uzvrat dobijemo priznanje kosova od strane izraela ?

vidim juče spanija norveska irska , jerusalim priznaju za gl grad palestine. pa jel oni smeju protiv potpisa našeg vođe ???
Cionisti nam svakako nisu prijatelji, i šta god mi uradili, isto nam je.

Tako da, eto ti objasnjenja...

Đe je ba' zapjelo?
Koju televiziju ti gledaš? Neki paralelni virtualni svet, negde iz vasione?

a da mi posaljemo lepo izrael i palestinu u vrazju mater ?
izrael zbog toga oko kosova

a palestinu zbog njihovih koljača koji su potrčali tokom rata u bih da kolju srbe u redovima mudzahedina bin ladena...
Palestina nema veze sa nekim ludacima koji su ulazili u Bosnu (mada si prvo tvrdio da nije bilo Palestinaca, al ajd sad), a nije priznala Kosovo i generalno podrzava Srbiju!

Back