NAPAO DEVOJKU, PA DRUGE PROLAZNIKE: Migrant izazvao incident u Obrenovcu

Samareli

Aktivan član
Poruka
1.043
DANAS oko 18 sati u naselju "Stočnjak" dogodio se incident kada je jedan od migranata napao devojku, a zatim i ostale slučajne prolaznike.

Kako se nezvanično saznaje, migrant je u vidno alkoholisanom stanju prvo nasrnuo na devojku kojoj je u pomoć pritekao njen prijatelj.

Prema rečima očevidaca, došlo je do fizičkog obračuna.

https://www.novosti.rs/vesti/hronik...nike-migrant-izazvao-incident-obrenovcu-video
 
Kako se nezvanično saznaje, migrant je u vidno alkoholisanom stanju prvo nasrnuo na devojku kojoj je u pomoć pritekao njen prijatelj.
Ovo je umjereni, progresivni, islamski gospodin.
Dok je krocio na tlo Europe, masio se demizone.
Treba ga samo jos malkice obraditi i eto nam novog krscanina.
 
Ne znam jel ova vest proverena, ali ako jeste, tako bih bila rada da se na nju jave tamo neki koji su mi pre šest, sedam meseci bistrili kako su Srbi zatvorenog uma i ksenofobični i svašta nešto. Ajd da probam, mada nije pisala na forumu jedno sto godina, @sanja*
Nisam sigurna jesi li pratila dešavanja u zadnje vreme, ali ako jesi, zanima me misliš li još uvek kako Srbi gaje iracioanalan i ničim izazvan otpor spram migranata?
Mada, ako se i javiš, ko da slutim kako ćeš odgovoriti. Echo chamber je zahebana stvar :)
 

Back
Top