Napaljen na zavere

Paula

black cat
Moderator
Poruka
28.103
Baš razmišljala jutros da otvorim ovu čudnu temu, kad ono Zoki me preduhitri noćas ;)
Pa ipak da moja ideja ne ostane bez realizacije, da napišem i ja.

Naime, izašla ja bila sa nekim tipom da se upoznamo, malo se šetali, malo sedeli kod njega u autu, i počeli onako sa nekim uobičajenim upoznavanjem. Međutim, u jednom momentu se pokrenuo i sa velikom strašću poče da mi objašnjava svoje razumevanje tzv zavera: postoji nekoliko vekova koji su bukvalno umetnuti veštački, negde između IV i XI nije tačno jasno šta se dešavalo, svet vode ljudi poreklom iz Egipta, gura se širenje crnih i žuti diljem Evrope i USA, Srbi su najstariji narod, mnoge reči na engleskom etimološki potiču odavde. Svi koji su širili protestantizam, Luter itd su u stvari Srbi samo lužički, Car konstantin, naravno Srbin, uticao je na širenje hrišćanstva. Da li je zemlja ravna to još uvek nije detaljno proučio.. nizalo se vreme, sedeli smo u njegovom autu, negde oko ponoći seti se on da mi kaže kako je video na slikama (da, bila sam u jakni) da imam sise i da bi voleo da ih vidi, našta sam ja rekla da je već kasno, da sam umorna i da osećam da nije to to. Posle sam otišla kući.

Da li se još nekome desio ovakav prvi susret i zašto samo meni? 😒
 
Него, ова фора са сисама, вероватно не ваља.

Имате ли неку сличну, ал' да ваља? Тешко ми иде сексуализација разговора, па ако имате неки савет. Не причам о теоријама завера.
Pa nije loše što je pitao za sise, ali je to trebalo na početku
počeo je video sam na slikama kako si se naslonila, i primetio sam da imaš lepe sise.. baš mi se sviđaju.. i tako. nije to loše, znaš, nego je došlo kada sam već bila iscrpljena
Što manje muškarac priča, posebno i malo obrazovanoj ženi, to je bolje za njega
 
Ja sam prošle godine imala par meseci jednu kombinaciju, a jedan od bitnih razloga zašto on je bio baš taj što je čovek ćutao. Pametan je muškarac koji zna čemu služi ;)
Msm, jasno je bilo da ne možemo imati vezu, zbog velikih razlika. Mudar muškarac ukapira šta se onda očekuje od njega. :lol:
 
Него, ова фора са сисама, вероватно не ваља.

Имате ли неку сличну, ал' да ваља? Тешко ми иде сексуализација разговора, па ако имате неки савет. Не причам о теоријама завера.

Прво мораш наћи која тема (или само реч) пали женку.
То ће ти она показати.

Онда навалиш са том фором ...
 
Baš razmišljala jutros da otvorim ovu čudnu temu, kad ono Zoki me preduhitri noćas ;)
Pa ipak da moja ideja ne ostane bez realizacije, da napišem i ja.

Naime, izašla ja bila sa nekim tipom da se upoznamo, malo se šetali, malo sedeli kod njega u autu, i počeli onako sa nekim uobičajenim upoznavanjem. Međutim, u jednom momentu se pokrenuo i sa velikom strašću poče da mi objašnjava svoje razumevanje tzv zavera: postoji nekoliko vekova koji su bukvalno umetnuti veštački, negde između IV i XI nije tačno jasno šta se dešavalo, svet vode ljudi poreklom iz Egipta, gura se širenje crnih i žuti diljem Evrope i USA, Srbi su najstariji narod, mnoge reči na engleskom etimološki potiču odavde. Svi koji su širili protestantizam, Luter itd su u stvari Srbi samo lužički, Car konstantin, naravno Srbin, uticao je na širenje hrišćanstva. Da li je zemlja ravna to još uvek nije detaljno proučio.. nizalo se vreme, sedeli smo u njegovom autu, negde oko ponoći seti se on da mi kaže kako je video na slikama (da, bila sam u jakni) da imam sise i da bi voleo da ih vidi, našta sam ja rekla da je već kasno, da sam umorna i da osećam da nije to to. Posle sam otišla kući.

Da li se još nekome desio ovakav prvi susret i zašto samo meni? 😒
Hoce da ti kaze da je o autohton srBin, koji ima plemicno luzicko poreklo i da zato treba da ga tucas.
 
Hoce da ti kaze da je o autohton srBin, koji ima plemicno luzicko poreklo i da zato treba da ga tucas.
pa on je ukapirao, ali sasvim pogrešno, da budući da se ja bavim nečim ozbiljnim, da je to put do mene
ali jbt ja imam toliko kolega od filozofskog faksa, teorijske fizike, teologije, sa kojima mogu mnogo ozbiljnije da ćaskama o svemu tome
I među bivšim "momcima" imam ljude sa tim znanjem.. pa mi zaista nije do toga. Ali ja sam mu to u prethodnom tel razgovoru i natuknula, da je bolje da manje da priča, ali ne vredi..
 
Nekada pomislim da samnom nesto nije uredu a onda vidim kakvih sve pacijenata ima..

Kako je uopste uspeo da te doveda do dejta, verovatno si imala neku konverzaciju sa pre toga !?
pa da, upoznali se preko jedne aplikacije jer izgleda lepo. Razmenili telefone, kaže ima 3 dece, razveden, ima preko 40, sve je delovalo da nije neozbiljan čovek
 
Kako god okrenes ne valja.Evo recimo da sam to bio ja umjesto ovog lika odma bih rekao Pauli da pokaze sise,znaci nasrnuo bi na nju ko životinja.l onda bi nasa draga Paulica ovdje pisala kako je imala sastanak sa nekim perverznjakom koji ne umije da sastavi recenicu vec odma za sise,ne mozes ženskom ugoditi pa to ti je.
Pa treba da proceniš ženu i šta želi. Ukoliko ne daje signale jeste mali problem. Ali ukoliko daje, onda smao biti promućuran. Inače sam ukapirala gledajući sebe da izgled uopšte nije toliko bitan koliko umeće da nekome priđeš, da se postaviš, budeš intuitivan i mudar. Ne moraš nasrnuti, ali paziš reakciju kada joj se približiš, vidiš da li se smeška, da li joj je prijatno, ako kaže sačekaj malo kažeš izvini i nastaviš da se smeškaš i gledaš je, i kažeš kako ti se jako sviđa itd... Rečima opisuješ šta ti se sviđa, to svako voli da čuje. Al neverovatno koliko se muškarci po tim pristupima razlikuju
 
Baš razmišljala jutros da otvorim ovu čudnu temu, kad ono Zoki me preduhitri noćas ;)
Pa ipak da moja ideja ne ostane bez realizacije, da napišem i ja.

Naime, izašla ja bila sa nekim tipom da se upoznamo, malo se šetali, malo sedeli kod njega u autu, i počeli onako sa nekim uobičajenim upoznavanjem. Međutim, u jednom momentu se pokrenuo i sa velikom strašću poče da mi objašnjava svoje razumevanje tzv zavera: postoji nekoliko vekova koji su bukvalno umetnuti veštački, negde između IV i XI nije tačno jasno šta se dešavalo, svet vode ljudi poreklom iz Egipta, gura se širenje crnih i žuti diljem Evrope i USA, Srbi su najstariji narod, mnoge reči na engleskom etimološki potiču odavde. Svi koji su širili protestantizam, Luter itd su u stvari Srbi samo lužički, Car konstantin, naravno Srbin, uticao je na širenje hrišćanstva. Da li je zemlja ravna to još uvek nije detaljno proučio.. nizalo se vreme, sedeli smo u njegovom autu, negde oko ponoći seti se on da mi kaže kako je video na slikama (da, bila sam u jakni) da imam sise i da bi voleo da ih vidi, našta sam ja rekla da je već kasno, da sam umorna i da osećam da nije to to. Posle sam otišla kući.

Da li se još nekome desio ovakav prvi susret i zašto samo meni? 😒

ti bi intelektualca koji hoce da hebe a da pre toga se ne dokaze da je veci "mozak" od tebe ?

koliko godina imas ?

musko = hoce da hebe
musko 2 = hoce da se hvali , nema hebanja
musko 3 = forumasi , sve zna u teoriji :mrgreen:

idi bre Poliska ... setnja po planini manje umara od neostvarenih muskaraca ... svez vazduh je bolji od
pola vazduha koji trazi da ti vidi sisse ..cuj da vidi ?! :eek:
da je trazio / pobao da ih dodiren da ga razumem ovako ...


jbg nije bas da imas srece sa dejtovima jel :think:
 
pa on je ukapirao, ali sasvim pogrešno, da budući da se ja bavim nečim ozbiljnim, da je to put do mene
ali jbt ja imam toliko kolega od filozofskog faksa, teorijske fizike, teologije, sa kojima mogu mnogo ozbiljnije da ćaskama o svemu tome
I među bivšim "momcima" imam ljude sa tim znanjem.. pa mi zaista nije do toga. Ali ja sam mu to u prethodnom tel razgovoru i natuknula, da je bolje da manje da priča, ali ne vredi..
Haha Paula.
 
Мојој другарици је тип на првој кафи предложио да је води у Праг на вантелесну, јер има преко 40 :lol:
Е то ти је најгоре што можеш чути.

Нисте на истим таласним, идете даље...
Што Кромпир горе каже мени је горе то што је тражио да види груди :lol: У рангу са оним ”Могу ли да те пољубим?”:lol:
Могао си, али сада не можеш :lol:
 

Back
Top