Napali gu kučiki, nikoj ne pomažev...

Koga bi voleli kučiki da izujedaju:


  • Ukupno glasova
    13
  • Anketa je zatvorena .
Tadic nakon pregovora
tadic25.jpg

:lol:

Mora da mu je kosulja bela sa crnim rukavima:) zapazite kragne i rukav (losa montaza)
 
Ако је информација тачна, а вероватно је тачна с обзиром на број чопора доџова по Београду, за шта одговорност
сноси градска власт, јер не решава на адекватан начин проблем паса луталица, надам се да ће после напада на
њихову колегиницу најзад нешто конкретно предузети.

Жао ми је жене без обзира на све, надам се да је прошла без озбиљнијих повреда.

E pa zlato, u Nišu šinteri odrade svoj poso, ali onda oni grčki studenti iz "zaštite životinja" izvrše pritisak i džukci se puštaju na ulice, jer namaju svoj hotel... Azil... Egzil...Yb li ga šta..

:lol:
 
И сад нека ми овдашњи модови објасне, зашто је ова моја тема http://forum.krstarica.com/threads/296095 пребачена на животињски подфорум, који је 10 пута "грђи" од Политике и на коме се апсолутно не може водити никаква конструктивна расправа, кад су у питању њихови четвороножни "пријатељи"?!
 
И сад нека ми овдашњи модови објасне, зашто је ова моја тема http://forum.krstarica.com/threads/296095 пребачена на животињски подфорум, који је 10 пута "грђи" од Политике и на коме се апсолутно не може водити никаква конструктивна расправа, кад су у питању њихови четвороножни "пријатељи"?!

Pa ti si odma krenula da se baviš "pitonima"...:mrgreen:

Ovde je bre Trivanka u pitanju...;)
 
И сад нека ми овдашњи модови објасне, зашто је ова моја тема http://forum.krstarica.com/threads/296095 пребачена на животињски подфорум, који је 10 пута "грђи" од Политике и на коме се апсолутно не може водити никаква конструктивна расправа, кад су у питању њихови четвороножни "пријатељи"?!

Zato što su ti pitoni opasni jer napadaju sve....ovi su psi pitomi i napadaju samo političare :sad2:
 
Ви како хоћете али ја сам на страни паса. Они су барем лепи и слатки а ова жена је да се смрзнеш ...
Како мене никад не уједу а пун их је крај? Намирисали су они ту нешто што не ваља.

П.С. Само штета што нису изоштрили вилице и на Вучићу, то бих волела да видим.
 
E pa zlato, u Nišu šinteri odrade svoj poso, ali onda oni grčki studenti iz "zaštite životinja" izvrše pritisak i džukci se puštaju na ulice, jer namaju svoj hotel... Azil... Egzil...Yb li ga šta..

:lol:

Знам ја "злато" за то, ал' се питам ко је власт, да ли неформалне групе "заштитиника" животиња, или регуларни
органи власти?!
Ако су власт заштитници права џукела, нека смештају џукеле код себе кући, или нека плаћају трошкове лечења,
боловања + отштете сваком уједеном грађанину од минимум 10.000 евра! :rtfm:
 
Ако је информација тачна, а вероватно је тачна с обзиром на број чопора доџова по Београду, за шта одговорност
сноси градска власт, јер не решава на адекватан начин проблем паса луталица, надам се да ће после напада на
њихову колегиницу најзад нешто конкретно предузети.

Жао ми је жене без обзира на све, надам се да је прошла без озбиљнијих повреда.

Hoce,preduzece...izdace saopstenje za javnost !
 
Ви како хоћете али ја сам на страни паса. Они су барем лепи и слатки а ова жена је да се смрзнеш ...
Како мене никад не уједу а пун их је крај? Намирисали су они ту нешто што не ваља.

П.С. Само штета што нису изоштрили вилице и на Вучићу, то бих волела да видим.

Бесни,напуштени и гладни пси напали представника неспособне и корумпиране власти.Исто се дешава широм Србије ,само што уместо паса кидишу људи којима је доста ЕУропе.
 
Ви како хоћете али ја сам на страни паса. Они су барем лепи и слатки а ова жена је да се смрзнеш ...
Како мене никад не уједу а пун их је крај? Намирисали су они ту нешто што не ваља.

П.С. Само штета што нису изоштрили вилице и на Вучићу, то бих волела да видим.

Prijaviću te GO DS zato što podrivaš unutarstranačku harmoniju i navijaš za protivnike svog partijskog saborca :mrgreen:
 
Знам ја "злато" за то, ал' се питам ко је власт, да ли неформалне групе "заштитиника" животиња, или регуларни
органи власти?!
Ако су власт заштитници права џукела, нека смештају џукеле код себе кући, или нека плаћају трошкове лечења,
боловања + отштете сваком уједеном грађанину од минимум 10.000 евра! :rtfm:

Ja sam protiv džukela... Mislim, podržavam prava ljudi...:confused:
 
Prijaviću te GO DS zato što podrivaš unutarstranačku harmoniju i navijaš za protivnike svog partijskog saborca :mrgreen:

Ма пусти ме таквих сабораца који су дошли тек кад су њихове странке пукле ... :mrgreen:
Њу и ону Наду К. треба изуједати а списак се ту не завршава ...

Што би било добро да се неко к.уче зајебе па крене на Наташу Јовановић :rotf:
 

Back
Top