Napajanje za 6700xt - savet

da, ako uspijes da nasadis u tvoju ab350m pro4, onda ti ja poklonim z590 da i u nju nasadis 5600x..
A sto ne bi uspeo , izbacili su novu verziju bios-a

1655210926829.png
 
Ako se setimo price bilo je da nece imati podrsku za nove ryzen cpu te starije ploce kad ono ;)

Ispostovali su maximalno 350 i 450 seriju.

A pogotovo maticne koje imaju veci uefi nand kao npr moja B450 tomahawk max , ne gubis podrsku za starije cpu.
 
To je odluka proizvodjaca ploce, nije podrzano od strane AMD. Ima na redditu ljudi koji su instalirali to na beta biosu od as rocka. Radi normalno. Nasadio bi da ne planiram da koristim i stari racunar.

Mada niste fer, lepo sam pitao sta da uzmem. Niko nije nista pisao, a sad me kritikujete sto sam uzeo. Pa *****.
 
nema chipset cooler..vrm power stage slab 8+2.idi zamjeni za asus tuf gejming x570 12+2 plus chipset fan..:mrgreen:
Dobro ne preteruj neće koristiti Ryzen 9 i to pri oc.

Neka neko otvori fund raiser za moju novu plocu i ram, pomozite sirotinji da gejminguje.

Pogledajte prilog 1170666

Hocu li morati da reinstaliram linjuks kad zamenim i plocu i procesor?
Mene je mrzelo pa ni W10 nisam morao da reinstaliram, prošlo sve ok ?
 
Смрт за напајања су продужени каблови. Мењају импедансу петље квара. Сем тога, напонска мрежа је прљава, пуна је хармоника од неквалитетних блокова за напајање посебно у јефтиним клима уређајима. Многи немају квалитетно уземљење или га немају у опште што утиче на рад напајања.
 

Back
Top