Napadnuti članovi teatra iz ZG u Novom Sadu: Grupa mladića ih pitala da li su iz Hrvatske, pa počela da ih bije

Било је пре неколико година када је Дарко Рундек добио батине у центру града. Па оргијање антисрпских медија како су га напали националистички канибали, клерофашисти, православни фундаменталисти, антихашки лоби и слични епитети. На крају се испоставило да га ишамарао лик чију је рибу пијан мувао, што је и признао.

Био је и случај, не тако давно када су на сплитској риви нападнути ватерполисти Црвене звезде. Нико се није превише потресао око тога, напротив, добар део људи је гледао са симпатијама.

Да не говорим да у ВУковару није могла да опстане ћирилична табла, коју је њихов устав прописивао да има право да буде јер је тада још увек било више од 30 одсто Срба у том граду. Па су они тим евробирократама који су их питали у чему је проблем, објашњавали да је ћирилично писмо претња по њих. Ови су их гледали бело, као када су их гледали збуњено на објашњење да је "За дом спремни" неки праисторијски поздрав а не усташки поклич.

Оно што мене радује, то је чињеница да је након концерта Баје малог Книнџе Нови Сад додатно посрбљен на ужас ових домаћих екавских усташа.
Vukovar ne spominji! Tamo je "ugroženi" Srbin išamarao na ulici hrvatskog dječaka, jer se "drznuo" nositi medicinsku masku s likom hrvatske zastave u svojoj vlastitoj državi. Toliko o Srbima kao "ugroženoj nejači" u Vukovaru!
 
Popravoslavljeni mozak očito uopće ne razmišlja.

NAPAD IZ MRŽNJE

Pripadnik Grobara u Vukovaru istukao dječaka (13) jer je imao masku s hrvatskim obilježjima?!

Napadač (30) policiji je od ranije poznat zbog sličnih izgreda i sudjelovanja u tučnjavama između navijačkih skupina u Vukovaru
Piše:
Nikola Patković
Objavljeno: 02. lipanj 2021. 19:44

https://www.jutarnji.hr/vijesti/crn...e-imao-masku-s-hrvatskim-obiljezjima-15077990
Ја не сумњам да је све то писало у вашим медијима. Али опет, медији који тврде да је Јасеновац била бања и луна парк, а да не говорим како извештавају данас, немају кредибилитет. Најбоље Срби који нису протерани знају каква је усташка држава према њима. Дакле мани ме ове научне фантастике и шлагера. Понављам, у окружењу у којем једна табла на ћирилици не може да опстане, тешко да може да опстане неко ко је напао неког хрватског невиног мусавог дечака.

Мада у недостатку Срба које сте протерали и даље вам се привиђају Срби као претња.
 
Ја не сумњам да је све то писало у вашим медијима. Али опет, медији који тврде да је Јасеновац била бања и луна парк, а да не говорим како извештавају данас, немају кредибилитет. Најбоље Срби који нису протерани знају каква је усташка држава према њима. Дакле мани ме ове научне фантастике и шлагера. Понављам, у окружењу у којем једна табла на ћирилици не може да опстане, тешко да може да опстане неко ко је напао неког хрватског невиног мусавог дечака.

Мада у недостатку Срба које сте протерали и даље вам се привиђају Срби као претња.
Pisalo je i u našim medijima o tome: https://www.telegraf.rs/vesti/jugos...avu-i-telo-zbog-maske-sa-hrvatskim-obelezjima
 
Па избијен ми је аргумент. Јер шта има тачније него када Телеграф пренесе вести из хрватског медија. Капа доле за ово парче врхунског новинарства.

Сада сам уверен да су Срби у Вуковару баје и газде и угњетавају мале јадне хрватиће тамо.
 
Ја не сумњам да је све то писало у вашим медијима. Али опет, медији који тврде да је Јасеновац била бања и луна парк, а да не говорим како извештавају данас, немају кредибилитет. Најбоље Срби који нису протерани знају каква је усташка држава према њима. Дакле мани ме ове научне фантастике и шлагера. Понављам, у окружењу у којем једна табла на ћирилици не може да опстане, тешко да може да опстане неко ко је напао неког хрватског невиног мусавог дечака.

Мада у недостатку Срба које сте протерали и даље вам се привиђају Срби као претња.
Ma naravno. Sva s*anja koja Srbi naprave su fantazija, izmišljotina i neistina. Od Srebrenice, Ovčare, Škabrnje, ubojstva Amerikanca na Zakintosu, šikaniranja Albanaca, Bošnjaka, Hrvata... zbog etničke pripadnosti, skandiranja Nož, žica, Srebrenica, Ubij, zakolji Hrvata da Albanac nema brata, Bit će mesa, klat ćemo Hrvate. Sve je to namješteno Srbima kako bi ispali zli momci. :ok:
 
Ma naravno. Sva s*anja koja Srbi naprave su fantazija, izmišljotina i neistina. Od Srebrenice, Ovčare, Škabrnje, ubojstva Amerikanca na Zakintosu, šikaniranja Albanaca, Bošnjaka, Hrvata... zbog etničke pripadnosti, skandiranja Nož, žica, Srebrenica, Ubij, zakolji Hrvata da Albanac nema brata, Bit će mesa, klat ćemo Hrvate. Sve je to namješteno Srbima kako bi ispali zli momci. :ok:
Не баш, има нешто истина, уз доста лажи наравно. И упоређујући се са вама и вашим масакрима то је културно-уметничко друштво. Мада мој став је, ко год је од мог народа извршио било какав злочин, нека буде осуђен, стрељан и нека гори у паклу за сва времена.

Наравно, код овог конкретног случаја где имамо само верзију изашлу у усташким медијима, итекако имам дебели отклон. Јер ваша зверства којих се стидео и Хитлер, а од којих сте многа поновили 90их, вама и даље нису проблем. Јер убијали сте Србе, онај народ којем сте до пре неколико генерација припадали.

У то име, наводи да је неко ишао ВУковаром ишамарао невиног хрватског дечака, у недостатку више Срба за иживљавање, требало је да послужи као нека опомена да непријатељ никад не спава. Да је и један Србин у НДХ превише. Дакле твоје бајке у које ни сам не верујеш дели са твојим другарима.

Оно што ми је нека утеха, то је да сте након протеривања Срба из НДХ почели да протерујете сами себе. У последњем попису вас је више од 10 одсто, чистокрвних хрвата (мада то чистокрвних да узмемо са резервом, јер ипак вас је највећи део настао од Срба), побегло. И то не од рата и од Аркана већ од вас самих. А нема више довољно Срба да буду изговор. Етнички најчистија европска држава из које сада беже они који су све друге побили или протерали. То је на крају када се подвуче црта једна лепа епизодица поетске правде за кољаче попут вас.

Плус, суверенитет је такав да можете најдаље да одлучите да ли ћете окачити ћириличне табле. Остало вас нико ништа и не пита, већ извршавате налоге нижих чиновника из Брисела.

Дакле фантазије да сте угрожени од Срба ни сами више не пушите, јер из те вукој.ебине бежите сами главом без обзира и без шанси да се икада вратите.
 
Вероватно су се у 4х ујутру и једни и други враћали из библиотеке, па се развила жучна расправа о светским класицима.
Zagrebčani su se pakovali pred put. Sve se desilo pored njihovih kola.
 
Izdvojeno mišljenje jednog Srbina

Apsolutni raspad drustva, nacionalizam se primirio nekih desetak godina nakon rata i sada je opet u punom jeku, cak se i ohrabruje od strane politicara a bogami i roditelja koji te politicare slusaju poput boga. Dekadencija drustva. I dok su hrvatu usli u EU, Sengen i Evrozonu, Srbi, kao po obicaju, bogu iza nogu i poptuno izolovani. Davimo se u mrznji, agresiji i kriminalu. Mislim da ni 90ih nismo ovoliko jadni bili.

Nije baš da nema istine u onome što piše. Trebali bi se i ostali malo zamislit kud Srbije ide i tko je vodii. :kafa:
Našle ustaše da mi leleču. A kod njih je to svakodnevna praksa. Kada dobiju preko usta, onda kukumavčenje i slinjenje. A veselje kada se dese napadi na moru. I ne samo na moru.
 
Не баш, има нешто истина, уз доста лажи наравно. И упоређујући се са вама и вашим масакрима то је културно-уметничко друштво. Мада мој став је, ко год је од мог народа извршио било какав злочин, нека буде осуђен, стрељан и нека гори у паклу за сва времена.

Наравно, код овог конкретног случаја где имамо само верзију изашлу у усташким медијима, итекако имам дебели отклон. Јер ваша зверства којих се стидео и Хитлер, а од којих сте многа поновили 90их, вама и даље нису проблем. Јер убијали сте Србе, онај народ којем сте до пре неколико генерација припадали.

У то име, наводи да је неко ишао ВУковаром ишамарао невиног хрватског дечака, у недостатку више Срба за иживљавање, требало је да послужи као нека опомена да непријатељ никад не спава. Да је и један Србин у НДХ превише. Дакле твоје бајке у које ни сам не верујеш дели са твојим другарима.

Оно што ми је нека утеха, то је да сте након протеривања Срба из НДХ почели да протерујете сами себе. У последњем попису вас је више од 10 одсто, чистокрвних хрвата (мада то чистокрвних да узмемо са резервом, јер ипак вас је највећи део настао од Срба), побегло. И то не од рата и од Аркана већ од вас самих. А нема више довољно Срба да буду изговор. Етнички најчистија европска држава из које сада беже они који су све друге побили или протерали. То је на крају када се подвуче црта једна лепа епизодица поетске правде за кољаче попут вас.

Плус, суверенитет је такав да можете најдаље да одлучите да ли ћете окачити ћириличне табле. Остало вас нико ништа и не пита, већ извршавате налоге нижих чиновника из Брисела.

Дакле фантазије да сте угрожени од Срба ни сами више не пушите, јер из те вукој.ебине бежите сами главом без обзира и без шанси да се икада вратите.
Kao protiv laži si, ali ne možeš bez laganja.
1) svoje pisdarije Srbi svi i svuda ostavi za djecu predškolskog uzrasta.
2) laži o etnički najčišćoj europskoj državi također okači mačku o rep.
3) Srba je u Hrvatskoj 2011. godine bilo 180.000, danas ih je 120.000 pa se malo bolje zapitaju tko bježi iz Hrvatske. Postotak Hrvata se povećao 2021. u odnosu na 2011. godinu
4) Hrvatska je top svjetska turistička destinacija i jedna od najljepših zemalja na svijetu. Da upravo ti nisi iz vukoj.ebine, znao bi to
5) kad smo već "koljači" koji ste quurac dvaput pravili državu s nama. Zar ste mazohisti?!
 
Kao protiv laži si, ali ne možeš bez laganja.
1) svoje pisdarije Srbi svi i svuda ostavi za djecu predškolskog uzrasta.
2) laži o etnički najčišćoj europskoj državi također okači mačku o rep.
3) Srba je u Hrvatskoj 2011. godine bilo 180.000, danas ih je 120.000 pa se malo bolje zapitaju tko bježi iz Hrvatske. Postotak Hrvata se povećao 2021. u odnosu na 2011. godinu
4) Hrvatska je top svjetska turistička destinacija i jedna od najljepših zemalja na svijetu. Da upravo ti nisi iz vukoj.ebine, znao bi to
5) kad smo već "koljači" koji ste quurac dvaput pravili državu s nama. Zar ste mazohisti?!
Требало ти је само неколико недеља да смислиш одговор и ово је са чиме си изашао!?

Морам да признам бедно и за твоје ионако ниске стандарде.

Дакле ти као потомак некадашњих Срба, којем су преци били Срби, а када су се конвертовали у католичанство постали најкрволочније усташе, ништа друго нисам ни очекивао него пиш.ање у сопствена уста.

У то име да одговорим на ово последње питање. Који кур.ац је ико нормалан имао ишта са вама то је питање за наше тадашње елите. Паметни људи су саветовали краља да не иде са жгадијом какви сте ви, али није слушао. Веровао је у неко јединство јужних Словена и ко зна какве друге пизд.арије. А није да се нисте нудили. Дочекивали сте у Загребу, Сплиту и у целој Далмацији победничку српску војску која је ослобађала све просторе у Првом светком рату (касније сте исто цвеће бацали Хитлеровој војсци, па касније српским партизанима, јер то је једино што знате, да дочекујете победнике). Како сте увек ратовали за неког другог и нисте државотворни, већ сте увек били и остали слуге, ви нисте ни знали шта значи слобода. Увек сте били најсвирепије убице у рукама Аустријанаца и Угара.

НДХ јесте топ туристичка дестинација. Али више није за вас, јер ви од тога не видите ништа. Хрватско приморје је за западну господу којој ћете ви да служите. Ионако су покуповали скоро читаво приморје. Ове мучене Славонце које су далматински примитивци имали за робове и они побегоше из ваше државе. И понављам, не од Аркана, већ од вас самих.

Драго ми је што су у броју Срба у НДХ нашао утеху за егзодус твојих земљака који главом без обзира беже из ваше творевине. Колико је прошло 27-28 година од краја рата, где сте на тацни добили оно што нисте сањали. Где су у вас сипали пара и пара да се опоравите. Где су вас неспремне примили у ЕУ, јер ипак слуге су увек потребне. И шта остаде, пали сте испод четири милиона само у последњих десет година. Нема више Срба да вас мржња према њима одржава, јер то је једини фактор на којем је настала ваша болесна нација. Зато сада сами себе једете као канцер.

У истих десет година, ми гологузија из вукој.ебине, изгубили смо мањи број људи него ви. И номинално и процентуално. А имали смо ратове, санкције и свакаква друга сра.ња, плус се налазимо у сред канализације, где смо окружени непријатељским земљама, са лошијим стандардом. Дакле ако упоређујеш податке ко је одакле отишао, упореди слободно нас и вас, а не колико Срба нисте још протерали болесном мржњом.

И када већ говориш о броју Срба у НДХ, слободно реци пре и после Другог светског рата и масакра којим сте згадили и нацистички Немачку.

Дакле иди гледај твој Јадран на разгледници, док у Ирској или Аустрији чистиш шанк и просипај овде глупости по српском форуму, јер те и даље ради невиђени комплекс као и твоје конвертитске претке. И гледај како ти се усер.авам у живот сваким твојим даљим излагањем. И наравно, надам се да нећу чекати поново неколико недеља на твој ретардирани одговор.
 

Back
Top