Napadnuta Tanja Bošković usred Beograda

Mr.Infinity

Elita
Poruka
24.917

Napadnuta Tanja Bošković usred Beograda​

Tanja Bošković doživela je stravičnu neprijatnost usred bela dana na ulici u Beogradu.

IZVOR: HELOU SREDA, 18.05.2022. | 16:11.

"Išla sam ulicom, vraćala sam se iz pozorišta. Prišao mi je neko mlad. Strgao mi je sa vrata lanac sa Svetom Petkom. Stala sam, zaprepastila se i rastužila", pričala je Tanja Bošković, navodi Republika. Glumica je dodala:

"Mora biti da ga je naterala velika muka na to. Taj čovek me suštinski nije dodirnuo. On je to tako uradio, nije me ni povredio. Samo mi je povredio dušu. To mi je žao. To je Beograd. Beograd u kom 69 godina idem u svako doba dana i noći sama, nemam nikakav problem i nemam ništa što može da mi se ukrade osim mene same. Ovo mi je bilo strašno. Osim sentimentalne vrednosti, taj lančić nema nikakvu materijalnu, zanemarljiva je. Povredio mi je srce. Molim tog koji mi je oteo lančić da ode u Atelje 212. Neka u nekoj koverti spusti to kao poštu za mene. Biću zahvalna na tome i svima pričati. To je uspomena koju sam dobila od sestre i kume".

https://www.b92.net/zivot/vesti.php?yyyy=2022&mm=05&dd=18&nav_id=2156690

Tužno,

jukabg

Domaćin
Poruka
3.061
Takvih gilibtera ko taj sitni drogeras je puno po svim naseljima po Bg...Policija to ne cisti iz nekog razloga..Tanja Boskovic je prava dama i retkost nasih prostora...Tanji podrska i da ne prima k srcu takve stvari..To je danasnji Beograd u kom se svaki dan desavaju veliki problemi ovakvi ili onakvi.Policija izgleda nema kadar ili ne zeli da obraca paznju na takve stvari.
Nesigurno je ziveti u ekonomsko losim sredinama..ali sta da se radi.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.