Napadnuta nastavnica muzičkog u OŠ "Vasa Pelagić" u Beogradu

Бити или пребити...?

• Питање је сад

• Ништа више не питај :)

Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Poruka
7.606
Nastavnicu muzičkog vaspitanja u Osnovnoj školi "Vasa Pelagić" u Beogradu, verbalno je i fizički napao učenik šestog razreda te škole.
Napad se dogodio juče, a usledio je nakon razgovora koji je učenik imao sa razrednim starešinom i zamenikom direktora škole kod kojih ga je uputila napadnuta nastavnica jer je pušio elektronsku cigaretu u učionici.

Učenik joj se tada obratio rečima "šta je, šta hoćeš, marš tamo, ko te je šta pitao", odgurujući je rukama, saopštio je Nezavisni sindikat prosvetnih radnika.

"Ovakvi incidenti pokazuju da se nasilje u školama ne smanjuje, da poboljašanja u pogledu bezbednosti nastavnika nema, i da je mera trenutne suspenzije iz nastave, prema predlogu Nezavisnog sindikata prosvetnih radnika Srbije, neophodna za normalizaciju nastavnog procesa koji je već dugo talac nasilnih pojedinaca", dodaje se u saopštenju.

Ова вест није много постована на нету, јер су родитељи - ПРИТЕГНУЛИ КЛИНЦА!

Дакле, родитељи су решили проблем са полуделом децом, иако још дугују јавно извињење професорки...

Тако и треба да се решава проблем - прво згазити дете, а онда и тражити опроштај од професорки, које су данас мета за пљување и иживљавање мушких и женских психопата са децом...

Иначе професорку Сашку знам лично... То је толико готиван лик, да је готово немогуће замислити да може да испровоцира дете... има живце ко коњ, и шарм ко јагње...

Жена је буквално обожавана од стране деце, јер јако уме добро да васпитава и емпатише клинце...

Сада жели да да отказ, и треба је подржати да га да!

Или грешим...?
(јер ипак је невиђен психолог и васпитач, па је мало глупо да се повлачи пред будалама)

images

izbaciti bahatu decu iz skole
Овај мали се изгледа каје...

Дакле није тотална будала...

ЈА сам за избацивање само оних деце и родитеља које неће да се помире и примире... Глупо је резати на прву...

Овај мали се изгледа каје...

Дакле није тотална будала...

ЈА сам за избацивање само оних деце и родитеља које неће да се помире и примире... Глупо је резати на прву...
moglo bi se tolerisati nešto mada nije rešenje

Kajaće se lepše uz crvenu boju guze.
Posle će i oproštaj više da ceni.
Физичке казне су само за непокајане предвиђене...

Кад се неко каје, то треба предусретљивошћу наградити... Батине су само за будале, а не за покајнике...

Физичке казне су само за непокајане предвиђене...

Кад се неко каје, то треба предусретљивошћу наградити... Батине су само за будале, а не за покајнике...
Šta ćemo sa lažnim kajanjima?

Do sedme godine.
Posle jesu
Не...

До дванесте године немају чисту мржњу после свађа и лагање самих себе... Мада је овај већ постао тинејџер, тако да нисам скроз сигуран шта браним, поготову после 13те ко овај мали ''корлеоне''...

И поред тога, ако се неко каје и жели помирење (макар и изнуђено), треба прихватити, па макар и било лажно, због утицаја на друге, који не знају за психопатологију лажног кајања, већ само виде чисту намеру и срце...

Не...

До дванесте године немају чисту мржњу после свађа и лагање самих себе... Мада је овај већ постао тинејџер, тако да нисам скроз сигуран шта браним, поготову после 13те ко овај мали ''корлеоне''...

И поред тога, ако се неко каје и жели помирење (макар и изнуђено), треба прихватити, па макар и било лажно, због утицаја на друге, који не знају за психопатологију лажног кајања, већ само виде чисту намеру и срце...
Mene su učili da je dete do sedme godine Anđeo.
Nego, jasno je da nema ništa od te rabote sa 25 po turu, tako da ne znam ni ja šta branim.

hoce li preziveti napadnuta zena ? zna li se sta ?
Види брате, то је Котеж, Сербски ''Комптон''... мисли о томе...

Сад баш ''Амазонки'' Лагерти пружих залеђе сагласјем и лајком, од тих ваших мачо трипова, баш зато, што је моја мајка, бивша колегаиница ове професорке коју малтретирају, зато што не да да се пуши на часу...

Тако су и њу скоро сви У КОЛЕКТИВУ убеђивали, да драми због маленог малтрета једног клинца, а тај клинац, одмах након основне, убијо бабу у Котежу због пензије, а претио је мојој мајци убиством и насиљем...

Мисли о томе, сад не би причо самном јер би га одробијо да је покушао да оствари претње...

Poslednja izmena:
Mene su učili da je dete do sedme godine Anđeo.
Nego, jasno je da nema ništa od te rabote sa 25 po turu, tako da ne znam ni ja šta branim.
Црква учи, да је дете дете, све до дванесте године, и да ни тад нису деца - анђели, него узимају слободе и морала колико им дајеш...

КАд постану тинејџери, то више нису деца, већ мини животиње без узде, које траже своје ''место у штали или циркусу''', част ВЕЋИНСКИМ изузецима

Back