Napadi sexualne zelje

Bratislav90

Poznat
Banovan
Poruka
8.889
Poenkad kad sam sa nekom dewojkom, i onako priblizim joj se onom dole delu, a ona reicmo nosi neke farmerke nesto, obuhwati me ponekad neka zelja da je samo zgrabim, i da joj skinem gacice, to je tako sweet meni! znaci javi se neki bas snazan poriv xD.
se vama desava tako nesto?
Ja mislim da to ne walja, jer onda padamo pod kontrolu, ai pogotovu kada je ta kao twoja "drugarica" i ostalo z:D.
 
'ebes li ti one patike... Ili je to samo platonska ljubav...

Te patike su swetinja z:D
Nego ajde pricajte o temi, sta kao wama se nikada niej tako ensto desilo? :D
Ja sam inace jednom imao i odnos na jawnom mestu, msm polu javnom xD. iamo tako poenakd zelju neobuzdanu :D. Ai grub sam ponekad isto xD
Jel to dobro ili lose sta mislite?!
Ja mislim da je lose zato sto grubost waljda nije dobra, ali je meni sexy ponekad xD
 
Te patike su swetinja z:D
Nego ajde pricajte o temi, sta kao wama se nikada niej tako ensto desilo? :D
Ja sam inace jednom imao i odnos na jawnom mestu, msm polu javnom xD. iamo tako poenakd zelju neobuzdanu :D. Ai grub sam ponekad isto xD
Jel to dobro ili lose sta mislite?!
Ja mislim da je lose zato sto grubost waljda nije dobra, ali je meni sexy ponekad xD

Ej Bwaco ja sve hoću da te pitam jel si to ti na avatru?:mrgreen:
 
Cak i meni se desava nekada, kada razmisljam o mom decku, da ga uhvatim i da iscepam svi odecu sa njega, da ga istipkam, izgrizem, izgnjecim, pa cak i da ucinim nesto jos uvek zabranjeno.:rumenko: Da pocinim greh predbracnog seksa, ali se ipak, prizovem pameti i kazem sebi: "Pevacice, on je tvoj muskarac i tek kada se udas, moci ces da ispunis te nevaljale zelje do mile volje.
Saznala sam i da moj decko ima iste zelej prema meni, ponekda se zanese i pokusa da mi grubo skine haljinu, ali ja ga upozorim i kazem: "No, no!" :nono:
 
Ma ljudi javio sam vam već da je kurir objavio da se pod nadimkom "moderna pevačica" u stvari krije
Milorad Mića zvani Pajser i koji je osumnjičen za više krivičnih dela uključujući provalu komšijine garaže i odnošenja alata u vrednosti više stotina dinara iz iste...
 
Te patike su swetinja z:D
Nego ajde pricajte o temi, sta kao wama se nikada niej tako ensto desilo? :D
Ja sam inace jednom imao i odnos na jawnom mestu, msm polu javnom xD. iamo tako poenakd zelju neobuzdanu :D. Ai grub sam ponekad isto xD
Jel to dobro ili lose sta mislite?!
Ja mislim da je lose zato sto grubost waljda nije dobra, ali je meni sexy ponekad xD

A jeee, bre pa ruzne su..
Mislim, ajd gornji deo, ali donji..
A ni gornji nije nesto :confused:..
Patike, naravski..
 

Back
Top