Napadač iz Nemačke radikalni desničar koji je govorio o UNIŠTENJU ODREĐENIH NARODA

Nemaju. Sta su njihove granice, ako govorimo o ranom izraelu kad su tek pocinjali genocid nad palestincima i kradjom zemlje granice su im bile znatno manje, nego danas.
Tih 20-25% su starosedeoci, i jedini razlog zasto ih zlikovci zionisti nisu izgenocidisali do kraja je jer ne mogu tom brzinom da ih genocidisu kojom zele zbog ociju sveta.
Bendovi kao Pink Floyd i mnogi drugi bojkotuju drzavu izrael.

Panto-ti si neponovljiv. Trebalo bi te klonirati.

tenor.gif
 
https://www.blic.rs/vesti/svet/pobi...napadac-iz-nemacke-radikalni-desnicar/rgkj0mw

Pobio ljude, ostavio oproštajno pismo i UBIO SE: Napadač iz Nemačke radikalni desničar koji je govorio o UNIŠTENJU ODREĐENIH NARODA

Pogledajte prilog 652100

20.02.2020. 08:51

Napadač za kojeg se sumnja da je noćas ubio devet osoba u dva "nargila bara" u gradu Hanau na jugozapadu Nemačke pronađen je mrtav u svojoj kući, saopštila je danas nemačka policija.

U saopštenju se navodi da je u kući u Hanau pored tela napadača pronađeno još jedno.

- Nema indikacija da je u napadima učestvovalo više osumnjičenih. Postoji velika verovatnoća da je jedan od dvoje pronađenih u kući u Hanau počinilac ubistava. U toku je istraga o identitetu žrtava i počinioca - ističe se u saopštenju.

Motivi napada još nisu poznati.

Ukupno je 11 mrtvih - 9 žrtava, napadač i jedna osoba čije je telo nađeno uz napadača. Informacije policije upućuju na to da je napadač počinio samoubistvo u svojoj kući nakon što je pobegao u tamnom automobilu.


Napadač ostavio oproštajno pismo?


Nemački dnevnik "Bild" piše da je napadač nemački državljanin, te da su municija i okviri sa mecima pronađeni u njegovom automobilu. Osumnjičeni je imao dozvolu za lov.


Nemački list "Bild" takođe je objavio da je muškarac koga identifikuje kao Tobijas R. ostavio i video poruku u kojoj preuzima odgovornost za napad.


U pismu izražava zbunjene poglede, od kojih su mnogi radikalno desničarske prirode, piše Bild ne navodeći izvore informacija.


Takođe, napadač govori o potrebi uništenja određenih naroda čije proterivanje iz Nemačke više nije moguće ostvariti. Za sada nisu zvanično potvrđene ove informacije.


"Bilo je kao u filmu"


Prvi napad se dogodio oko 22.00 u centru grada ispred nargila bara, gde je ubijeno troje ljudi. Prema rečima svedoka napadači su kolima pobegli sa lica mesta.


- Kolege su mi rekle da je bilo pucnjave i dovezao sam se da im pomognem. Uplašio sam se da mi nisu otac i brat stradali, ali srećom ubrzo sam ih ugledao preplašene.Svi smo u šoku - priča građanin čiji otac je vlasnik nargila bara, prenosi RTS.



- Bilo je kao u filmu! Još ne mogu da dođem k sebi, i ne mogu da verujem šta se dogodilo - ispričala je jedna žena, očevidac napada.


Drugi napad je bio u nargila baru na drugom kraju grada gde su napadači ubili još pet ljudi, a jedan povređeni je, kako navode mediji, u međuvremenu podlegao povredama


Па ово је сјајно! Велики ударац за европске фашисте!
To je tek pocetak
 
Cekaj, ovaj usao u neke lokale, upucao silne ljude, posle i svoju majku i sebe, stotinu ljui i stotinu
kamera je to zabelezilo, ocevidci pricaju sta su videli, ima(o) je 43 godina, studirao je ekonomoju
( da li je zavrsio ne znam), pre neki dan je postavio neki youtube klip upucen Amerikancima
na besprekornom engleskom, nije bio u nekoj radikalnoj grupi tipa fudbalski navijaci, i ti sada
kazes da se to nije dogodilo?
Kupi se iz Njemacke
 
Ако стварно дође до рата између Шваба и муслиманских миграната то нами иде на руку. Прво да се запад пoзабави својим проблемима и да нас више не притишће у вези Косова, РС, Санџака, педерезације Србије и других деструктивних ствари којима смо изложени од стране запада и да се народ престане исељавати на запад. А друго кад се тамо Швабе и муслимани покрве ето наших исељеника назад, вратиће се сви до једног јербо ако остану и Швабе и муслимани ће их тући (Швабе што су странци, а муслимани што нису муслимани и обојени).
Што каже Дејан Лучић (не слажем се шњим у вези многих ствари, али и он некед нешто убоде) муслимане ће наоружавати ционисти, а Швабе језуити, написа је то у овој књизи.
islamska_republika_nemacka_3_mosadova_meta-dejan_lucic_v.jpg
 
А што је мајку убио?

On je zaista lud jer je neobicno da neki nacista pobije ovaj narod, a onda ubije i majku i sebe.
Pisao je nekakav manifest u kome stoji da nikada nije imao kontakte sa zenama, a zeleo ih je,
ali cim bi ostvario neki kontakt, dosla bi neka "sluzba" koja ga od detinjstva parti i veza bi odmah pukla.
Pise kako je Tramp pokupio sve njegove ideje, pisao je stalno Fudbalskom Savezu Nemacke koje
igrace da stave u prvi plan,pisao je Ustavnom sudu o ovim sluzbama koje ga prate, tako da ovo nije
neki klasicni terorizam nego delo paranoicnog sizofremicara. On je inace radio u banci, niko tamo
nije registrovao da je on lud, ali se nije ni druzio sa ljudima iz banke.
 
Dakle- počelo je....:kafa:

Ово је врв. напад под лажном заставом исто ки Брејвиков у Норвешкој и онај на муслимане на Новом Зеланду. У оба случаја нападачи су били под контролом ума и уперани на тастер.
Циљ је да се муслимани представе ки жртве, а да зло постану "радикални расистички десничари." Ово што се десило у Ханау је кец на десетку сорошевцима, сад ће да кукају над судбином јадних муслимана а наравно она силовања и терористички напади што су починили мигранти ће бити потпуно бачени у заборав. Ускоро ће и Швабе законски новчано кажњавати кад кажу нешто миграната, исто ки што раде Французима у Француској.
 
https://www.blic.rs/vesti/svet/pobi...napadac-iz-nemacke-radikalni-desnicar/rgkj0mw

Pobio ljude, ostavio oproštajno pismo i UBIO SE: Napadač iz Nemačke radikalni desničar koji je govorio o UNIŠTENJU ODREĐENIH NARODA

Pogledajte prilog 652100

20.02.2020. 08:51

Napadač za kojeg se sumnja da je noćas ubio devet osoba u dva "nargila bara" u gradu Hanau na jugozapadu Nemačke pronađen je mrtav u svojoj kući, saopštila je danas nemačka policija.

U saopštenju se navodi da je u kući u Hanau pored tela napadača pronađeno još jedno.

- Nema indikacija da je u napadima učestvovalo više osumnjičenih. Postoji velika verovatnoća da je jedan od dvoje pronađenih u kući u Hanau počinilac ubistava. U toku je istraga o identitetu žrtava i počinioca - ističe se u saopštenju.

Motivi napada još nisu poznati.

Ukupno je 11 mrtvih - 9 žrtava, napadač i jedna osoba čije je telo nađeno uz napadača. Informacije policije upućuju na to da je napadač počinio samoubistvo u svojoj kući nakon što je pobegao u tamnom automobilu.


Napadač ostavio oproštajno pismo?


Nemački dnevnik "Bild" piše da je napadač nemački državljanin, te da su municija i okviri sa mecima pronađeni u njegovom automobilu. Osumnjičeni je imao dozvolu za lov.


Nemački list "Bild" takođe je objavio da je muškarac koga identifikuje kao Tobijas R. ostavio i video poruku u kojoj preuzima odgovornost za napad.


U pismu izražava zbunjene poglede, od kojih su mnogi radikalno desničarske prirode, piše Bild ne navodeći izvore informacija.


Takođe, napadač govori o potrebi uništenja određenih naroda čije proterivanje iz Nemačke više nije moguće ostvariti. Za sada nisu zvanično potvrđene ove informacije.


"Bilo je kao u filmu"


Prvi napad se dogodio oko 22.00 u centru grada ispred nargila bara, gde je ubijeno troje ljudi. Prema rečima svedoka napadači su kolima pobegli sa lica mesta.


- Kolege su mi rekle da je bilo pucnjave i dovezao sam se da im pomognem. Uplašio sam se da mi nisu otac i brat stradali, ali srećom ubrzo sam ih ugledao preplašene.Svi smo u šoku - priča građanin čiji otac je vlasnik nargila bara, prenosi RTS.



- Bilo je kao u filmu! Još ne mogu da dođem k sebi, i ne mogu da verujem šta se dogodilo - ispričala je jedna žena, očevidac napada.


Drugi napad je bio u nargila baru na drugom kraju grada gde su napadači ubili još pet ljudi, a jedan povređeni je, kako navode mediji, u međuvremenu podlegao povredama


Па ово је сјајно! Велики ударац за европске фашисте!

Tako je to kad mali čovek podlegne propagandi interesa.
Mnogi nikad ne shvate kome služe.
Bukvalistički pristupaju.
 

Back
Top