- Poruka
- 99.381
Ovaj mrsavi bi patosirao tog debelog jer je debeli pickica sto se vidi.A brukaderosi su kao mnogo fini kao i ovaj lepi krezubi intelektualac
Poludeo narod
Donji video prikazuje kako da instalirate aplikaciju na početni ekran svog uređaja.
Napomena: This feature may not be available in some browsers.
Ovaj mrsavi bi patosirao tog debelog jer je debeli pickica sto se vidi.A brukaderosi su kao mnogo fini kao i ovaj lepi krezubi intelektualac
Poludeo narod
izvinite ljudi pobegla mi krmaca iz stale i dalje je nisam uhvatioSNSvinja napala studente u kampanji.
i ja bi ih tukao, zaposljavate silovatelje i krimose iz zatvora, kradete sve sto stignete...pa kad vi pretucete 10 studenata, kukate jer jedan lik uzvratiA brukaderosi su kao mnogo fini kao i ovaj lepi krezubi intelektualac
Poludeo narod
nije to nista ............onomad jedan student (u kampanji) cekao ceo minut u kafeu da ga SNSvinja , na funkciji kelnera, usluzi...........Vlast je prevrsila svaku meru.SNSvinja napala studente u kampanji.
nije to nista ............onomad jedan student (u kampanji) cekao ceo minut u kafeu da ga SNSvinja , na funkciji kelnera, usluzi...........Vlast je prevrsila svaku meru.
Samo bejzbolka i u loptu.SNSvinja napala studente u kampanji.
jel neko obavestio Zagorku Dolovac.......?........da zena na vreme trazi poso.Још мало, Милуне. А онда креће лустрација.
Samo bejzbolka i u loptu.
Tako se u sportu pobeđuje..i još ponegde
jel neko obavestio Zagorku Dolovac.......?........da zena na vreme trazi poso.
Daj Bože ali već fašisti sele svoje trule balvane autobusima od kojekude u mesta gde su izbori.У Кули ћемо победити гласачким листићем, иако су изборни услови тотално нефер.
Видиш, Ћацика,
СНСовци годинама шаљу своје ниже слојеве у ВДВ кампању.
Разлика је у томе што СНС то морају да раде, мада се гаде сами себи, због ћара који им је обећан после кампање.
А они који раде студентску кампању ВДВ то раде јер верују у идеју. То раде са пуним жаром јер желе, не јер морају зарад бедног ћара.
Задњи стадијум жртве , која се копрца, је једино што може урадити, а то је вербално вређање, псовање, а вероватно ће се претворити у помињање породице уз несебичну помоћ драгих нам модератора
Опет вређање, чак и јавно признањеSamo verbalno vrijedjati aktiviste sns i studenata,dok im se ne zgadi politika.
kad se debeli prasac zaleteo na njih i rukama da ih gura , sto ga ne sastavise nogom u donje bubrege i prosuse ko izduvanu kesu ?SNSvinja napala studente u kampanji.