Napad na studente u Crvenki

Na mitingu grob do groba traže mumije Vučića svoga

FB_IMG_1773831504231.jpg
 
jel neko obavestio Zagorku Dolovac.......?........da zena na vreme trazi poso.

Ма, она ће лако да нађе посао, али ови твоји тешко да ће наћи лет за бекство.

Ни у гепек неће моћи.

Као, ономад што је онај македонски (северно македонски) политичар бежао код Орбана скривен у гепеку.
 
Видиш, Ћацика,

СНСовци годинама шаљу своје ниже слојеве у ВДВ кампању.

Разлика је у томе што СНС то морају да раде, мада се гаде сами себи, због ћара који им је обећан после кампање.

А они који раде студентску кампању ВДВ то раде јер верују у идеју. То раде са пуним жаром јер желе, не јер морају зарад бедног ћара.
😂😂😂😂😂 А резултати се виде. СНС понеђује, а тзв студенти и ВИ који их подржавате се осипате и нестајете. Готови сте одавно, само се копрцате у својој агонији
 
Задњи стадијум жртве , која се копрца, је једино што може урадити, а то је вербално вређање, псовање, а вероватно ће се претворити у помињање породице уз несебичну помоћ драгих нам модератора
 

Back
Top