Napad na srpsku decu i roditelje u Sarajevu; dečaci skandirali "Ubij Srbina"

Ко је тражио имена и презимена балаваца?

Знам да си схватио моје питање, ниси глуп, али се правиш. То је то забијање главе у песак.

Nikakva zabijanje glave u pijesak samo točna informacija šta se desilo i epilog svega.
Onaj ko je trebao odmah reagirati to je napravio.

Ti voliš generalizirati pa tako nastavi i dalje..
 
Znaci vase male ustase su opravdano skandirali "ubij Srbina"? Trebali smo ih odmah u vase logore za decu. Mislim na male srpske cetnike.
Naravno da nije opravdano, ali kad širiš nacionalnu mržnju, ona se vrati kao bumerang, a vaša vlast otvoreno širi mržnju prema Hrvatima kroz režimske medije.
 
Tvorac islamske deklaracije nije balija?

Nije srusio miran san odbijajuci mirovne sporazume? Referendumom protiv volje srpskog naroda?

Niste imali mudzahedine koji su ginuli?

Sta konkretno nije tacno u ovoj pesmi?
Da se razumijemo ja mrzim Aliju možda više nego ti, nije to ono na šta treba obratiti pažnju u ovome što sam te pitala. Ponoviću pitanje: jesi li ponosan što dječica uopšte znaju pjesme koje ne bi trebali znati? Pjesme koje šire mržnju? Kćer moje sestre pjevuši: Vuče, vuče bubo lenja..
 
Da se razumijemo ja mrzim Aliju možda više nego ti, nije to ono na šta treba obratiti pažnju u ovome što sam te pitala. Ponoviću pitanje: jesi li ponosan što dječica uopšte znaju pjesme koje ne bi trebali znati? Pjesme koje šire mržnju? Kćer moje sestre pjevuši: Vuče, vuče bubo lenja..

Ako mrzis Aliju vise nego ja nema razloga zasto bi ova pesma sirila mrznju. Realno.
 
Ako mrzis Aliju vise nego ja nema razloga zasto bi ova pesma sirila mrznju. Realno.
Nije ti nenormalno da se djeca truju time? I ovi mamlazi koji su preksinoć napravili ovu govnariju u mom gradu su odrastali slušajući slične pjesme, naučeni da mrze bez razloga samo jer se neko drugačije zove i samo jer su im očevi i majke možda proživjeli rat. Mene lično boli moja uska roza i za rat i za mržnju.
Ne valjamo ni mi, ni vi, ni oni. Haj sad, zdra'o.
 
Nije ti nenormalno da se djeca truju time? I ovi mamlazi koji su preksinoć napravili ovu govnariju u mom gradu su odrastali slušajući slične pjesme, naučeni da mrze bez razloga samo jer se neko drugačije zove i samo jer su im očevi i majke možda proživjeli rat. Mene lično boli moja uska roza i za rat i za mržnju.
Ne valjamo ni mi, ni vi, ni oni. Haj sad, zdra'o.

Ovo mi je fascinantno razmisljanje...kad Srbi naprave neko sranje onda su to "krvolozedni cetnici, genocidasi, zlocinci". Kad vasi naprave sranje onda svi ne valjamo.
 
Ja to nikada, ali nikada nisam ni izgovorila, niti napisala a ni pomislila. Niti iko u porodici koja me je vaspitavala.
Ok posteno. Ne znam te licno, i ako ti tako kazes nema problema. Ja nemam prava da ti sudim dok ne procitam buduce komentare i mozda skuzim kako razmisljas. Do tada uzimam te za rec.
 
Нико није такав а ко онда пише оне Кликс коментаре? - Дрекавац?
Botovi i budale bez života. Klix je debilni portal i svaki zaposleni u Klixu mora "zakuhati" u komentarima jer bukvalno žive od komentara. Ja ne znam ko normalan uopšte ide na Klix.
 
Botovi i budale bez života. Klix je debilni portal i svaki zaposleni u Klixu mora "zakuhati" u komentarima jer bukvalno žive od komentara. Ja ne znam ko normalan uopšte ide na Klix.

Ko rusi pravoslavna groblja po hrvatsko muslimanskoj pederaciji,i mrtvi Srbi vam smetaju a kamo zivi





Skandal u Janji – Polupani spomenici na pravoslavnom groblju (Foto)!​


https://semberija.info/lat/news/gra...-spomenici-na-pravoslavnom-groblju-foto!.html


Učestali napadi na srpske crkve i groblja u Federaciji BiH​


https://www.glassrpske.com/lat/novo...rpske-crkve-i-groblja-u-federaciji-bih/302847

Porodice koje su danas obišle groblja svojih najmilijih u sarajevskom naselju Briješće doživjele su šok kada su zatekle polomljene spomenike i prevrnute krstove.
https://www.klix.ba/vijesti/crna-hr...blju-u-sarajevskom-naselju-brijesce/171104047

Učestala rušenja pravoslavnih grobalja u FBiH nastavljena i ovog vikenda (VIDEO)​

Učestala rušenja i skrnavljenja pravoslavnih grobalja na teritoriji Federacije BiH nastavljena su i ovog vikenda. U selu Divljača nadomak Semizovca uništeno je nekoliko nadgrobnik spomenika. Nekadašnji stanovnici ovog naselja ogorčeni su zbog indolentnosti nadležnih i saznanjem da ni mrtvi ne mogu počivati na vjekovnim ognjištima.

https://www.glassrpske.com/lat/novo...rpske-crkve-i-groblja-u-federaciji-bih/302847
 

Back
Top