Напад на муслимански центар у Енглеској

БелиВук

Domaćin
Banovan
Poruka
3.598

Attack on Muslim centre may be racially motivated, police say​

https://www.bbc.com/news/uk-england-london-61168457
Захуктава се у Енглеској, већина муслимана неће да се интегришу у Енглеској, ималу су многа силовања почињена од муслимана на младе Енглескиње. Јел ће ескалирати? Треба подсетити да је Енглеска вековни непријатељ Србије и да подржавају највеће криминалце у Европи Шиптаре.
 
https://www.bbc.com/news/uk-england-london-61168457
Захуктава се у Енглеској, већина муслимана неће да се интегришу у Енглеској, ималу су многа силовања почињена од муслимана на младе Енглескиње. Јел ће ескалирати? Треба подсетити да је Енглеска вековни непријатељ Србије и да подржавају највеће криминалце у Европи Шиптаре.

Младе Енглескиње су ружне као лопови , пре ће бити да су оне силовале мигранте ..то је први коментар

Европа има велики проблем а то није Русија , него њихова дугогодишња репресија истине и немогућност да прихвате постојаност проблема .
 
Европа има велики проблем а то није Русија , него њихова дугогодишња репресија истине и немогућност да прихвате постојаност проблема .
Ako imamo problem, on se ne rešava time što je iko silovan, masakriran i uništen.
Hrist o kojem ovih dana mislimo više nego ikad nas uči da treba da jedni druge voliimo, spašavamo i gde god je moguće, sačuvamo od jada, bede i greha.
Ne radujte se da iko prolazi kroz te patnje kroz koje smo prošli mi. Cilj je da toga više nema, a ne da budemo veseli jer se dešava bilo kome u svetu u ovom trenutku!
Evo ga zemljotres, čitam danas iste upute kao za detonacije u vreme bombardovanja.
Da li maštam da mi iko plati to što sam sa braćom i sestrama mislila da je najbolje da se sakrijemo svi pod sto i zagrlimo?
Nema cene!
Da li želim ikom na svetu slično da se desi? Ne!
 
Poslednja izmena:
Ako imamo problem, on se ne rešava time što je iko silovan, masakriran i uništen.
Hrist o kojem ovih dana mislimo više nego ikad nas uči da treba da jedni druge voliimo, spašavamo i gde god je moguće, sačuvamo od jada, bede i greha.
Ne radujte se da iko prolazi kroz te patnje kroz koje smo prošli mi. Cilj je da toga više nema, a ne da budemo veseli jer se dešava bilo kome u svetu u ovom trenutku!
Evo ga zemljotres, čitam danas iste upute kao za detonacije u vreme bombardovanja.
Da li maštam da mi iko plati to što sam sa braćom i sestrama mislila da je najbolje da se sakrijemo svi pod sto i zagrlimo?
Nema cene!
Da li želim ikom na svetu slično da se desi? Ne!
Е мој ти јадо, па баш због таквих као ти смо у оваквој Србији, уместо као Грци и Шпанци кад су се ослобађали протерали своје потурице код нас углавном крволочне потурице задржали. Лудост задржати сотоне који су вековима са турчегањама чинили зверства. Сврати на Енглеске форуме па види шта ће бити кад се представиш као Србин, ја сам био на највећим Енглеским форумима, кезили се над масовно силованим Српкињама и масовно покланим Србима. Ако неко хоће мени зло учинити, па сигурно нећу том злотвору добро пожелети.
 
https://www.bbc.com/news/uk-england-london-61168457
Захуктава се у Енглеској, већина муслимана неће да се интегришу у Енглеској, ималу су многа силовања почињена од муслимана на младе Енглескиње. Јел ће ескалирати? Треба подсетити да је Енглеска вековни непријатељ Србије и да подржавају највеће криминалце у Европи Шиптаре.
Kako da se integrišu u nešto u šta ne mogu da se integrišu? Neprirodno isto kao što žirafa ne može da se integriše u evropsku faunu
 
Ne nego ću da podržavam koljače i silovatelje.
То су Енглези, ти их подржаваш. Смешно као ти си против муслимана, а Енглези подржавају Шиптарске и потуричке терористе.
 
Poslednja izmena od moderatora:
То су Енглези, ти их подржаваш. Смешно као ти си против муслимана, а Енглези подржавају Шиптарске и потуричке терористе.
Ne podržavaju to Englazi već ta masosnko jevrejska klika koja vlada Engleskom.
 
Ne podržavaju to Englazi već ta masosnko jevrejska klika koja vlada Engleskom.
Имам линкова на њиховим највећим форумима, Енглези се кезе масовно силованим Српкињама и масовно покланим Србима. Спомени им 52 масовно силована и поклана Српска села око Сребренице, па да видиш.
 
Имам линкова на њиховим највећим форумима, Енглези се кезе масовно силованим Српкињама и масовно покланим Србима. Спомени им 52 масовно силована и поклана Српска села око Сребренице, па да видиш.
Baš me briga za Enlgeze neka reše pitanje muslimana kao najbolje umeju.
 
Prvi put da stanem i na stranu pirgavih,ali su u pravu.Sto da im dolazi neko iz Pi.. Materine i da im napada i zlostavlja decu.
Mislim da je ovo prvi put da necu da se slozim sa tobom,pirgaci i cemerikanci prave haos po svetu,unesrecuju drzave i narode teraju ih na egzodus zato ko moze neka ide kod pirgaca.Oni su krivi sto su sve izgubili.
 
https://www.bbc.com/news/uk-england-london-61168457
Захуктава се у Енглеској, већина муслимана неће да се интегришу у Енглеској, ималу су многа силовања почињена од муслимана на младе Енглескиње. Јел ће ескалирати? Треба подсетити да је Енглеска вековни непријатељ Србије и да подржавају највеће криминалце у Европи Шиптаре.
I ovakvi pa su im draži od Poljaka ,Srba i Rusa .
Šta radi savest tj ispiranje iste .
 
Mislim da je ovo prvi put da necu da se slozim sa tobom,pirgaci i cemerikanci prave haos po svetu,unesrecuju drzave i narode teraju ih na egzodus zato ko moze neka ide kod pirgaca.Oni su krivi sto su sve izgubili.
Nisak siguran sta jeispravno,ali su me povela desavanja u beogradu,po pitanju migranata,kako su uzimali deci patike,telefone,pokusaji silovanja.Prihvatis ih,a oni tako vracaju.
 
Nisak siguran sta jeispravno,ali su me povela desavanja u beogradu,po pitanju migranata,kako su uzimali deci patike,telefone,pokusaji silovanja.Prihvatis ih,a oni tako vracaju.
Da imam neku moc ja bi nesrecnike po svetu za ciju nevolju i tragediju su krivi cemerikanci i pirgaci sve bi ih poslao u ove dve drzave.
 
Poslednja izmena:
Младе Енглескиње су ружне као лопови , пре ће бити да су оне силовале мигранте ..то је први коментар

Европа има велики проблем а то није Русија , него њихова дугогодишња репресија истине и немогућност да прихвате постојаност проблема .
Al rado daju
 
Младе Енглескиње су ружне као лопови , пре ће бити да су оне силовале мигранте ..то је први коментар

Европа има велики проблем а то није Русија , него њихова дугогодишња репресија истине и немогућност да прихвате постојаност проблема .
Ne znam kakva je situacija u Engleskoj, ali mi je poznato, iz vlastitog opazanja, grubo i primitivno, agresivno i omalovazavajuce ponasanje trece generacije marokanskih mladica prema bjelkinjama, bilo koje nacije, u Amsterdamu.
Ovu generalizaciju mladih dama iz Engeske nikako ne mogu prihvatiti kao objektivnu.
 
Ne podržavaju to Englazi već ta masosnko jevrejska klika koja vlada Engleskom.
Gresis, Englezi su takvi kakvi su sami po sebi.
Nema sta njih ko da instruira!

Kako da se integrišu u nešto u šta ne mogu da se integrišu? Neprirodno isto kao što žirafa ne može da se integriše u evropsku faunu
Nisu ni Srbi neki bogzna kakvi Evropljani. :mrgreen:
 

Back
Top