Inace, nasi udbaski narativi su bas takvi
Kada je neki Srbin pocinio neki zlocin, NIGDE se ne sme ni u naznaci potencirati njegova nacionalnost.
Kada je neko drugi napravio zlocin, a zrtva je Srbin, u bukvalno 100% slucajeva, UVEK se potencira nacionalnost. Bez izuzetaka, svaki udbaski narativ je o tome.
To je ta stara KGB provaljena skola narativa.
Pijani i nadrogirani Srbi luduju po ulicama i putevima Srbije. Nigde neces procitati da je neko ko je usmrtio nekog u saobracajnoj nesreci Srbin.
Albanac ukrade metar drva- 'Siptari napadaju!!!'
Mi smo udbasko dno i blato narativa.
To koliko je nase drustvo blato, pa to je legendarno.