naocare za plivanje magle

Kakve su to naocare koje sluze magli za plivanje :eek: :lol: ? Salim se ;).

Cini mi se da sam negde cula da naocare ("stakla") treba premazati glicerinom, ali ne tvrdim 100%. Bila je to prica za naocare za vid, kisu, ulazak u toplu prostoriju... ali pretpostavljam da bi slicno moglo da vazi i za naocare za plivanje :roll:.
 
Preporucujem pitati vaterpoliste:D
ajd onda da odgovorim...iako bivshi... :)
Da ono pljuvanje nije samo legenda, zapravo radi... tako da... mada to ne znachi da izvuchete iz petinih zila pa napunite naochare :D :D :D
samo malo pljucnete, i malo razmazete po staklu. Inache naochare vam se magle, jer ste ih verovatno piplai rukama iznutra, ili ste ih brisali, pa se ona zashtitha emulzija skinula... ili je jednostavno vremenom nestala. Ako necete bash da pljuckate, idite u neku sportsku ranju i trazite sprej protiv magljenja... to je ta emulzija, samo kratkorochnija... malo shpricnete s vremena na vreme i bice ok :)
 
Nasla sam nacin da mi naocare ne magle a da ne moram da pljujem u njih.Imate da kupite u bilo kojoj kozmetickoj radnji(ja sam preko Avona kupila,mada mislim da to proizvodi i Nivea) ulje za telo u obliku pene.Ja to malo namazem unutrasnjost naocara i mirna sam,samo ne smete tokom treninga da ih kvasite jer se ta mast spere,pa opet magle.To sredstvo nije jako masno,a sluzi svrsi.Pitala sam za sprej devojku koja prodaje plivacku opremu i rekla mi je da se vise isplati kupiti nove naocare nego sprej.
 

Back
Top