Намјерне првокације против Срба и Србства

Pa nijesu, al se na kraju sve svede na pljuvanje po Crnogorcima. Natakli su limenu konzervu sa blindiranim vratima i eloksiranom bravarijom na Rumiju, uništavaju kulturno nasljeđe iz doba Duklje, prekidaju jedan kult koji traje skoro milenijum, nazvali su tu konzervu crkvom i sad kunu i laju sa oltara pravoslavlja... Sve bih ja to pobačao u Jadransko more
:eek:
 
Vi ste oni te od srpova potiječete? Srpine!

Браво турчине, кад те Срби пуштају да их пљујеш на њиховом форуму...само удри, али си за реалан живот јадовчина невиђена које жена набија рогове ђе стигне. Имаш ли храбрости ђе у Подгорици на улици јавно рећи шта сереш ође је ли балијо?
 
Браво турчине, кад те Срби пуштају да их пљујеш на њиховом форуму...само удри, али си за реалан живот јадовчина невиђена које жена набија рогове ђе стигне. Имаш ли храбрости ђе у Подгорици на улици јавно рећи шта сереш ође је ли балијо?
Ма како се усуђује да на нашем форуму наш народ назива посрбицама...ја да одем на монтенегрокафе и назовем их поцрногорченима, не бих смио више крочити на ЦДМ.
 
Ма како се усуђује да на нашем форуму наш народ назива посрбицама...ја да одем на монтенегрокафе и назовем их поцрногорченима, не бих смио више крочити на ЦДМ.

То питај уредништво форума...овако је свака реплика на њихове баљезгарије бесмислена јер они то раде у три смјене за масну лову и једноставно надахнти су безграничном мржњом и садизмом који их храни јер су у реланом животу највеће кукавице.
 
Al to je ,gazda Zike, dok ne dodjesh na srpski forum, video sam te ja par puta kako gubish samokontrolu :lol:

Pa znaš kako... Ja sam od onih osoba koje trpe ko mazge... Al kad puknu, onda baš puknu :lol: I onda nervozan zbog raznih stvari iz realnog života, dođem na forum i naiđem na budalu i... :lol:
Mada nekad mi samo dođe da nekoga pošaljem u p.m. bez imalo nervoze :mrgreen:
 
Браво турчине, кад те Срби пуштају да их пљујеш на њиховом форуму...само удри, али си за реалан живот јадовчина невиђена које жена набија рогове ђе стигне. Имаш ли храбрости ђе у Подгорици на улици јавно рећи шта сереш ође је ли балијо?
Ma,nisu to Srbi!Naravno da Srbi to ne bi dozvolili,ni virtuelno a kamo li stvarno z:)
Ovde ima raznog sveta koji crkava od mrznje sto Srbima nisu ni do kolena z:)
 
Замисли да ја одем на хрватски форум и предлажем депортацију Хрвата из нпр. Бенковца, шта мислиш како бих прошао ?
Или да тврдим да су Бошњаци Срби на неком бошњачком форуму ??
Pisa sam ja na neke hrvatske i bosanske forume. Tamo vrijeđanje i trolanje nije dozvoljeno, nebitno koje si nacije ili vjere. Za sve isti aršini. Nije dozvoljeno ni širenje mržnje, ni prijetnje. Ali, kulturno iznošenje mišljenja niko ti neće branit, makar tvrdio da su i Hrvati i Bošnjaci Srbi. Ovo kako ljudi pišu ođe nije dozvoljeno ni na jedan civilizovan forum. A, ako imaš i zrno poštenja priznat ćeš da ođe niko nije ka Crnogorci popljuvan i izvrijeđan. No, nas to ne dotiče, to je vaša "slika i prilika", vaš obraz i još jedan u nizu dokaza da nijesmo jedan narod.
 
Pa znaš kako... Ja sam od onih osoba koje trpe ko mazge... Al kad puknu, onda baš puknu :lol: I onda nervozan zbog raznih stvari iz realnog života, dođem na forum i naiđem na budalu i... :lol:
Mada nekad mi samo dođe da nekoga pošaljem u p.m. bez imalo nervoze :mrgreen:

E a kod mene uglavnom suprotno deluje. Desi mi se da sam loshe raspolozen u rl i onda dodjem na foum i sit se ismejem ludacima shta pishu. Posle sam ko nov :D Mada mi se iskreno par puta desilo da se iznerviram, ni sam ne znam zashto.
 
То питај уредништво форума...овако је свака реплика на њихове баљезгарије бесмислена јер они то раде у три смјене за масну лову и једноставно надахнти су безграничном мржњом и садизмом који их храни јер су у реланом животу највеће кукавице.
U pravu si 100%,ja to isto govorim,samo sto ovde ima toliko kukavica z:) kakvi li su tek na ulici z:shock:
 
E a kod mene uglavnom suprotno deluje. Desi mi se da sam loshe raspolozen u rl i onda dodjem na foum i sit se ismejem ludacima shta pishu. Posle sam ko nov :D Mada mi se iskreno par puta desilo da se iznerviram, ni sam ne znam zashto.

Pa to... U većini tih slučajeva kad se iznerviram pitam poslije sam sebe što se ja iznervirah :lol:
A nekad, i to što kažeš, dođem, pročitam gluposti i ismijem se :lol:
 

Back
Top