Moderna Pevacica
Elita
- Poruka
- 16.002
Nesto mi se dogodilo sa mojim roze laptopicem, odakle vam obicno pisem. Nesto koci, smara, nemam pojma. Pozvala sam da mi Srki sredi kompjuter. Vec sam vam pisala o Srkiju. Nas odnos je toplo-hladno. On je zgodan i sladak, ali je nekako sav neemotivan, kao neki balvan. Jednom sam videla kako se uzbudio dok me je gledao, pa sam se bas iznenadila da takav porodican covek moze da bude, recimo, simpatican. Inace, njegova cerka me je jednom ispalila na slavi, kada je rekla kako se Srkiju svidjaju devojke, koje po opisu odgovaraju meni. Ipak, Srki ima dobar ukus.
E, pozovem ja njega malopre da mi namesti moj lapictopic. Nisam bas stigla ni da se obucem, iznenadilo me je kako je brzo stigao, iako zivi u Zemunu. Bila sam u mom roze kimonu i mojim slatkim nanulicama sa pufnicom. Srecom, stigla sam da se nasminkam.
Tako, malo upristojena sam ga primila u moju devojacku sobu. Jos mi je bio i dorucak u krevetu. Ponudila sam ga cajem, dvopekom, maslacem i djemom od jagode, ali je rekao da je u frci. Rekla sam mu, da malo uspori. I sipala sam mu cajic. On obozava hibiskus, ali sam mu ja sipala moj omiljeni cajic od nane. Zasladili smo medom.
Taman sam pocela da mu pokazujem moj roze lapictopic, pa sam se savila da pogledam napajanje, kada sam osetila njegove jake, muske ruke na mojoj guzi. Bilo mi je veoma neprijatno, jer se odavno uzdrzavao, a pravio se i kao da izmedju nas nista nije bilo. Okrenula sam se i pitala ga o cemu se radi. On sav crven i pantalonama od zutog somota, sitnog, ne kao dede sto nose mi je rekao: "Pevacice, ja tebe volim. Svaki put se uzbudim kada te vidim." Ja sam se zbunila, jer imam decka i verna sam mu, pa sam mu rekla da se smiri i namesti mi kompjuter. Mislim da vam je jasno zasto sam spomenula njegove pantalone, da ne kazem na butini.U mojim grudima je klucalo uzbudjenje. Ispalo je da sam zaboravila da izvadim disk sa nekim glupostima. On je otisao, ali ja sam zbunjena. Sta dalje da radim?
Da li da kazem to decku? Sta mislite da li je to normalno u njegovim godinama, a ima 49, mada izgelda kao da ima 38.
E, pozovem ja njega malopre da mi namesti moj lapictopic. Nisam bas stigla ni da se obucem, iznenadilo me je kako je brzo stigao, iako zivi u Zemunu. Bila sam u mom roze kimonu i mojim slatkim nanulicama sa pufnicom. Srecom, stigla sam da se nasminkam.
Tako, malo upristojena sam ga primila u moju devojacku sobu. Jos mi je bio i dorucak u krevetu. Ponudila sam ga cajem, dvopekom, maslacem i djemom od jagode, ali je rekao da je u frci. Rekla sam mu, da malo uspori. I sipala sam mu cajic. On obozava hibiskus, ali sam mu ja sipala moj omiljeni cajic od nane. Zasladili smo medom.
Taman sam pocela da mu pokazujem moj roze lapictopic, pa sam se savila da pogledam napajanje, kada sam osetila njegove jake, muske ruke na mojoj guzi. Bilo mi je veoma neprijatno, jer se odavno uzdrzavao, a pravio se i kao da izmedju nas nista nije bilo. Okrenula sam se i pitala ga o cemu se radi. On sav crven i pantalonama od zutog somota, sitnog, ne kao dede sto nose mi je rekao: "Pevacice, ja tebe volim. Svaki put se uzbudim kada te vidim." Ja sam se zbunila, jer imam decka i verna sam mu, pa sam mu rekla da se smiri i namesti mi kompjuter. Mislim da vam je jasno zasto sam spomenula njegove pantalone, da ne kazem na butini.U mojim grudima je klucalo uzbudjenje. Ispalo je da sam zaboravila da izvadim disk sa nekim glupostima. On je otisao, ali ja sam zbunjena. Sta dalje da radim?
Da li da kazem to decku? Sta mislite da li je to normalno u njegovim godinama, a ima 49, mada izgelda kao da ima 38.



