Quantcast

NaKostreshio sam se

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

bubobubo

Ističe se
Poruka
2.683
Blic

Predsednik Skupštine Vojvodine Bojan Kostreš izjavio je da će, ukoliko do kraja marta Vlada Srbije ne donese odluku kako će obeštetiti Vojvodinu zbog davanja koncesije na izgradnju autoputa Horgoš-Požega, pokrenuti "radikalnije mere".

"Ukoliko Vlada Srbije ne bude želela da s nama razgovara o tome i ne obešteti Vojvodinu, bićemo prisiljeni da pokrenemo neke radikalnije mere", rekao je Kostreš za današnji novosadski "Dnevnik".

Kostreš je dodao da želi da pokaže da su pokrajinske vlasti svim sredstvima pokušale da zaštite vojvođansku imovinu, ali je kazao da i njegovo strpljenje ima kraja.

"Nisam protiv izgradnje infrastrukture u Srbiji, jer je to put razvoja. Nisam protiv autoputa Horgoš-Požega, pozdravljam dolazak stranih investitora, ali sam i za izgradnju saobraćajnica u Vojvodini: Banatske magistrale i puta preko Fruške gore", naveo je Kostreš.

Jel njemu Hasim Tachi dodjeneki rod? Taj Kostres mi je najodvratniji politicar u Srbiji.

kyo.

Elita
Poruka
22.686
Kao što vidim mnoge se stvari dešavaju u Srbiji

mene interesira sledeće:

ako padne vlada u Srbiji i bez izbora DSS pređe na stranu SRS i sa njim napravi novu vladu i time povede (poznavajući "materiju" radikalske politike) Srbiju u izolaciju tipa 90ih:?:

Hoće li Srbija postati europska inačica Koreje...doduše Vojvodina ("eurpska južna koreja") a ostatak Srbije ("europska sjeverna koreja")...Postoje li takve indicije...da se nešto takvoga desi?:think:

ili će da cela Srbija biti jedan vid severne koreje?
:frown:

opšte dobro

Poznat
Banovan
Poruka
9.647
Prvo se kaze Dobar dan.:heart:
A,sto se bunim,ne bunim se ja samo vidim da ce uskoro da se objave rezulatati opstanka Vlade.:rolleyes:

мени је добро јутро

а друго Костреш...............пих:twisted:

о опстанку владе смо синоћ дискутирали:heart:

Тадић ће спасти ускоро на 2-3 министра:heart:

slavka69

Veoma poznat
Poruka
11.609
Izvini,ali Vojvodina je kao EU regija usla u Evropu 2002.
Vojvodina u dobrom društvu

Napulj: Ovo je veliki dan za Vojvodinu, ali i za Srbiju i Crnu Goru, budući da je ovo međukorak koji može ubrzati i olakšati njihov ulazak u šire evrointegracije, izjavio je za “Dnevnik” juče predsednik Skupštine Vojvodine Nenad Čanak, nakon što je prvog dana svog zasedanja Generalna skupština evropskih regija (AER) konstatovala da je naša pokrajina postala redovna članica te organizacije.

adem_ks

Buduća legenda
Banovan
Poruka
33.618
Ovo pokazuje da se nece zaustaviti cepanje Srbije. Vojvodina je sledeca...mozda i Sandzak. Ovo je razlog zasto treba braniti Kosovo.
to je razlog zasto ste izgubili kosovo, e sada da li cete nastaviti istim patrijotskim putem u slavne "pobede", ili cete upotrebiti razum, [vazi za one koji imaju, a oni koji nemaju neka rade kako kazu oni koji to imaju] od vas zavisi

dakica

Ističe se
Poruka
2.605
Kao što vidim mnoge se stvari dešavaju u Srbiji

mene interesira sledeće:

ako padne vlada u Srbiji i bez izbora DSS pređe na stranu SRS i sa njim napravi novu vladu i time povede (poznavajući "materiju" radikalske politike) Srbiju u izolaciju tipa 90ih:?:

Hoće li Srbija postati europska inačica Koreje...doduše Vojvodina ("eurpska južna koreja") a ostatak Srbije ("europska sjeverna koreja")...Postoje li takve indicije...da se nešto takvoga desi?:think:

ili će da cela Srbija biti jedan vid severne koreje?:frown:
Наравно, амбасадор Немачке нам је јасно запретио да ће нам распарчати државу ако не будемо признали Мафијашку Републику Нова Албанија.

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.